Вівторок, 21 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент Петро Порошенко провів зустріч із послами країн «Великої сімки»

Президент Петро Порошенко провів зустріч із послами країн «Великої сімки»
Президент Петро Порошенко скоординував позиції з послами G7 та головою Представництва Євросоюзу в Україні Яном Томбінським напередодні проведення Саміту «Великої сімки» в Японії, який відбудеться 26-27 травня.
Президент зазначив, що з моменту їх попередньої зустрічі відбулись значні зміни, сформовано новий Уряд та коаліцію в парламенті. Глава держави наголосив на амбітності програми нового уряду, що сформована на основі пропозицій Національної ради реформ, програми МВФ та Угоди про асоціацію Україна – ЄС.
Глава держави наголосив на незмінності політики продовження реформ, що необхідні для європейської інтеграції України, зокрема проведенні децентралізації, судової реформи.
Президент відзначив важливість призначення нового Генерального прокурора України і ухвалення парламентом змін до законодавства про прокуратуру, які дозволять запровадити Генеральну інспекцію, що стане черговим інструментом для боротьби з корупцією.

Детальніше...

 

***

Щороку 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з нагоди річниці прийняття Конвенції про біорізноманіття.
Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття - «Актуалізація принципів збереження біорізноманіття; підтримання людей та їхнього благополуччя». Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей.
Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.

Детальніше...

 

Пильність запорука боротьби з тероризмом

Загроза терористичного акту існує. Найбільш вірогідними цілями терористичних атак є місця масового перебування людей та об’єкти підвищеної небезпеки, які внаслідок підриву призводить до значної кількості людських жертв і можуть створити додаткову загрозу населенню та територіям, внаслідок викиду у навколишнє природне середовище небезпечних речовин (хімічних, біологічних, радіоактивних).
Типовою зброєю терористів є використання замаскованих вибухових пристроїв. Залежно від мети терористичного акту такі пристрої, споряджені годинниковим механізмом, можуть залишатись терористами у житлових будинках, навчальних закладах, установах і організаціях, підприємствах, громадському транспорті тощо.
Завдяки пильності громадян можна запобігти численним жертвам від спрацювання вибухового пристрою.
Терористи намагаються розмістити вибухові пристрої у найбільш уразливих місцях, де зможуть завдати найбільшої шкоди населенню.
До таких місць, як правило, належать:
•    автомобілі;
•    входи, внутрішні двори, підсобні приміщення адміністративних і житлових будинків, складських приміщень;
•    урни для сміття, інженерні комунікації в місцях масового перебування людей (фестивалі, ярмарки, базари, супермаркети, підземні переходи тощо);
•    громадський транспорт (вагони тролейбусів, автобусів, трамваїв, поїздів тощо);
•    об’єкти підвищеної небезпеки тощо.

Детальніше...

 

Президент зустрівся з Комісаром ЄС Аврамопулосом: Швидке запровадження безвізового режиму – спільна мета України та Європейської Комісії

Президент зустрівся з Комісаром ЄС Аврамопулосом: Швидке запровадження безвізового режиму – спільна мета України та Європейської КомісіїПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.Глава держави привітав Комісара з першим візитом в Україну і подякував за активну особисту підтримку у питанні лібералізації візового режиму між Україною та ЄС.Комісар поінформував Президента України про стан розгляду в інституціях Євросоюзу законодавчої пропозиції Єврокомісії про скасування віз. Співрозмовники домовились координувати спільні дії України та ЄК для забезпечення швидкого схвалення позитивного рішення. «Маємо об’єднати зусилля для прискорення запровадження безвізового режиму для громадян України», - зазначив Президент.

Детальніше...

 

***

Інформація про громадську організацію “Громадський інформаційний простір”, що реалізує платформу допомоги родинам загиблих учасників антитерористичної операції – “Люди допомагають людям”.


Мета організації - гідна адресна допомога вищезазначеній категорії осіб.
Детальна інформація за посиланням https://lpl.com.ua

 

Районні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня 2016 року, з нагоди Дня пам’яті та примирення і  71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі  на Площі Слави в м. Полонному пройшов урочистий мітинг в якому взяли участь  ветерани війни, Збройних Сил України, учасники АТО, активісти ветеранських організацій, громадськість, учнівська молодь району, депутати місцевих рад , керівництво та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій, підприємств та установ району.  Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав присутніх з Днем пам’яті та примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі і зазначив, що Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня.

 

Таким чином Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Детальніше...

 

Оголошення

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 19 по 26 червня 2016 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії. Організаторами поїздками є Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Литовський національний центр крові, Литовська громадська організація "Від серця до серця", Естонська громадська організація "Серце до серця" за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.
Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів,лікарі тощо.

Детальніше...