Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулась селекторна нарада облдержадміністрації з питань проведення жнив

18 липня 2017 року під головуванням  першого заступника голови облдержадміністрації  Володимира Кальніченко було проведено обласну селекторну нараду з питань проведення комплексу збиральних робіт, догляду за сільгоспкультурами та реалізації державних програм.
Участь у селекторі взяли голова райдержадміністрації  Солодкий В.В.,начальник відділу агропромислового розвитку Комісарук С.В., голова СВК «Лабунський»  Олицький М.В., керівник ФГ «Джерело» Вельма Ю.П., бугалтер  ФГ «Полонське», керівник  ФГ «Прислуцьке» Білоус М.С., ТОВ «Марківка АГРО-ВТ» Гришко В.С.  представник Держпродспоживслужби Грицай І.В., начальник ГУ ДСНС в Полонському районі Бахуринський М.О.  головні спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Левицька В.М, Тимосевич А.В.
Розпочинаючи нараду, Володимир Ілліч зазначив, що на сьогоднішньому селекторі необхідно обговорити бачення та рекомендації, щодо стратегії проведення жнивної кампанії, адже жнива розпочалися майже у всіх районах області і головне завдання – забезпечити належне її проходження.

Детальніше...

 

До відома підприємств району

21 липня 2017 року о 10:00 в Торгово-промисловій палаті України, в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь О.Лукашенка відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум.
Програма заходу включає пленарну частину, де буде висвітлено стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі.
Співорганізатори форуму – ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні. Партнери: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.
Зацікавлені підприємства району  щодо можливості участі у вищевказаному заході просимо проінформувати у відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму  райдержадміністрації. Підтвердити свою участь необхідності до 17 липня, зареєструвавшись на сайті Торгово-промислової палати України.
Участь у заході – безкоштовна.
За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Відбулась чергова апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 17 липня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, голови районної ради Олега Янчука, заступника голови Полонської міської ради ОТГ Олега Кулінського, голови Понінківської селищної ради ОТГ Григорія Матвіїва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району.

 

 

Детальніше...

 

***

Сьогодні, у цей літній, сонячний день голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий привітав із днем народження секретаря Вікторію Мельничук. Зокрема, Віктор Володимирович побажав іменинниці міцного  здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху в роботі та сімейного благополуччя.
Також голова адміністрації привітав працівників фінансово-господарського відділу райдержадміністрації з професійним святом – Днем бухгалтера та побажав їм, щоб  цей день, як і всі наступні, були для них радісними, подальших успіхів у роботі, міцного здоров'я, щастя, здійснення всіх  мрій.
17.07.2017

 

Відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в смт. Понінка

16 квітня  голова  районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів виїзний прийом громадян у селищі міського типу Понінка  за участю  голови районної ради Олега Янчука, начальника районного відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП в області Олександра Кучерука, т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Лобая.
В ході прийому жителями Понінківської селищної ради  ОТГ піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема : забруднення р. Хомора, забруднення повітря викидами з труби котельні ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», хід виконання робіт по реконструкції очисних споруд на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», медичне обслуговування громадян та інші.
На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з
громадськістю апарату
райдержадміністрації

14.07.2017

 

Восени відбудеться підвищення пенсій – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.
«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.
«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.
«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.
Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України
14.07.2017

 

Відбулось засідання робочої групи

14 липня відбулось засідання робочої групи облдержадміністрації  під головуванням начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексієм Дьомою, за участі голови райдержадміністрації Віктора Солодкого, голови Полонської міської ради ОТГ Франца Скримського.
Робоча група провела огляд очисних споруд м. Полонного з метою надання рекомендації по їх реконструкції.
Після огляду очисних споруд члени робочої групи обговорили шляхи подальшої роботи по реконструкції очисних споруд.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва
та з питань цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
райдержадміністрації

14.07.2017