Вівторок, 23 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники   структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ірина Карнафель проінформувала присутніх про стан та заходи підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів в соціальній сфері району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону доповіла  головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Марія Кравчук.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

25 серпня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 8 питаннь:
- 1 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину;
- 1 питання щодо встановлення опіки над житлом;
- 1 питання щодо встановлення опіки ;
- 1 питання щодо зміни прізвища;
- 1 питання щодо звільнення повноважень опікуна;
- 1 питання щодо затвердження звітів опікунів;  
- 2 питання щодо позбавлення батьківських прав.      


Служба у справах дітей   
райдержадміністрації

25.08.2016

 

***

Шановні мешканці Хмельниччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
У цьому році ми святкуємо вже 25-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй українській землі. Проте за чверть століття нової України ми лише тепер реально відчуваємо, що незалежність має надзвичайно високу ціну – ціну людських життів. Ще три роки тому у ці дні про таку самопожертву ми говорили, згадуючи вольнолюбиве козацтво, січових стрільців та мужніх вояків українських визвольних змагань. Тепер же на вівтар свободи українці приносять все нові жертви наших сучасників – молодих патріотів, багато з яких народилися вже в незалежній Україні.     Боляче про це говорити у ці святкові дні, але нехай наші недруги знають, що націю, яка такою ціною платить за свою незалежність, – неможливо здолати. Українці – це нація нескорених. Саме тому ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави, яке визнане усім світовим співтовариством.
Проте справді незалежною наша рідна земля буде лише тоді, коли зникне останній найманець і життя повернеться у мирне русло, а найголовніше – коли усі ми витравимо зі своїх душ рабів, перестанемо відчувати себе чиїмись меншими братами, а об’єднаємося воєдино і докажемо світові, що ми справді браття козацького роду.
Кожен з нас щоденно, незалежно від соціального статусу, віросповідання та політичних поглядів, має робити усе можливе для розбудови рідного краю, його економічного та соціального піднесення. Адже, за словами великого українця В’ячеслава Чорновола, «Україна починається з тебе». Пам’ятаймо про це задля сьогодення і майбутнього нашої держави, добробуту нинішнього та прийдешнього поколінь.
То ж нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашої рідної Хмельниччини та всієї України!
З Днем незалежності!
Слава Україні!


З повагою та найщирішими побажаннями


Михайло Загородний,             Олександр Корнійчук,
голова Хмельницької               голова Хмельницької
обласної ради                        обласної державної адміністрації


 

***

Шановні жителі Полонщини, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України! Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного від­родження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі! Від усього серця бажаємо вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Ми   – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З великим святом! З Днем Незалежності! З днем народження, Україно!
Слава Україні!
З повагою

О.Вощатинський                   О.Янчук                                
заступник голови районної     голова районної ради                   
державної адміністрації

Ф.Скримський
міський голова

 

Відбулися районні урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України

23 серпня  в міському Будинку культури пройшли районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди 25-ої річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, трудових колективів, засобів масової інформації. З найбільшим національним святом всіх присутніх привітали голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної Лариса Сосун. Вони привітали присутніх з 25-ю річницею незалежності України та побажали миру, злагоди та добра для присутніх та процвітання для України. Очільники району та міста з нагоди свята кращим колективам та  фахівцям різних галузей вручили відзнаки обласної  державної адміністрації, обласної ради, районної державної  адміністрації та районної ради. По завершенні урочистих зборів відбувся святковий тематичний  концерт, підготовлений та проведений художніми колективами міського будинку культури.

Детальніше...

 

До Дня Державного Прапора України

23 серпня за традицією багатьох років  на площі перед адмінбудинком у м. Полонному відбулися заходи з нагоди Дня Державного прапора України, якими жителі району засвідчили любов та повагу до одного з державних символів. У районному зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун , представники трудових колективів організацій, підприємств та установ району, лідери районних осередків громадських організацій та політичних партій, депутати місцевих рад, учнівська молодь. Вітаючи присутніх з одним з найвеличніших державних свят заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Вощатинський  зазначив: «Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Детальніше...

 

Президент: Військовий парад на День незалежності демонструє, що українцям є чим захищати свій мир та спокій

Президент Петро Порошенко запросив українців відвідати військовий парад, який відбудеться 24 серпня до 25-ї річниці Незалежності України.
«Добра порада: післязавтра, 24 серпня, прийдіть подивитись парад. Це демонстрація, в першу чергу, українському народові, що нам є чим і як захистити мир та спокій нашої держави та нашого народу», - зазначив Глава держави під час церемонії вручення ключів від квартир співробітникам СБУ. За словами Президента, військовий парад проводиться, щоб продемонструвати ворогу українську міць, а союзникам та партнерам - що за два роки Україна побудувала з нуля нову армію, Збройні Сили та інші силові підрозділи.
Глава держави подякував українським захисникам, в тому числі співробітникам СБУ, за роботу у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

22.08.2016