Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Знову про Ботулізм

Ботулізм являє собою досить важке захворювання токсико-інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного і довгастого мозку. Ботулізм, симптоми якого проявляються при попаданні в організм ботулотоксинів в результаті комплексу процесів призводить також до розвитку гострої та прогресуючої дихальної недостатності. В результаті відсутності належного лікування ботулізму не виключається настання летального результату.
Бактерії ботулізму розмножуються  В харчових продуктах, в грунті, в кормах для тварин збудники ботулізму утворюють спори із щільною оболонкою, яка дуже стійка до впливу зовнішніх чинників. У висушеному стані вони зберігають життєздатність десятиліттями. При сприятливих умовах спори проростають, бактерії розмножуються і виробляють токсин. Спори переносять низькі температури. Так, при температурі нижче -16°С вони зберігаються протягом року, але при цьому частина спор руйнується, вивільняючи токсин. Тому продукти з великою кількістю спор можуть і після заморожування бути отруйними.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 19.07.2017 №242/2017-р "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

 

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.
Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.
Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.
В зв’язку з початком жнив в районі, відділ агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації звертається до керівників сільськогосподарських підприємств району з проханням вжити необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ

На виконання вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації”, з метою забезпечення інформування громадськості про Державний реєстр виборців, Службою розпорядника Державного реєстру виборців розроблено розширений розділ „Державний реєстр виборців” офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії (https://www.drv.gov.ua), на якому розміщено інформацію щодо діяльності органів Реєстру, їх контактні реквізити, нормативну базу функціонування Реєстру, інформацію про взаємодію Реєстру з виборцями та політичними партіями.
Також діє рубрика “Особистий кабінет виборця”, в якій кожен громадянин (виборець) в режимі онлайн при наявності власної електронної пошти має змогу створити запит щодо своєї наявності в Державному реєстрі виборців та отримати відповідь, в якій будуть вказані всі персональні дані або надано інформацію щодо  їх відсутності.
В разі невідповідності або відсутності Ваших даних в Реєстрі для усунення цих недоліків Вам необхідно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців, маючи паспорт громадянина України, який підтверджує громадянство та місце реєстрації.

Детальніше...

 

Головою районної державної адміністрації проведено робочу нараду

19 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, за участю т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Івана Савіцького,  провів робочу нараду по питаннях належного планування та виконання районного бюджету, виконання оптимізаційних заходів з метою економії бюджетних коштів та раціонального використання енергетичних ресурсів закладами охорони здоров’я району. За результатами наради головою адміністрації дано доручення для вирішення питань, які піднімались в ході засідання комісії.


19.07.2017

 

Ситуація з вакцинами у Хмельницькій області

Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Мирний поінформував про ситуацію із вакцинами у Хмельницькій області.
Зокрема, у достатній кількості (вистачить до кінця 2017 року) є наступні медичні імунобіологічні препарати – вакцини проти:
полімієліту (оральна ОПВ та інактивована ІПВ),
дифтерії та правця АДП для дітей 6-річного віку,
дифтерії та правця АДП-м для дітей та дорослих,
гемофільної інфекції,
сказу (антирабічна) «Рабіпур»,
Відповідно до потреби на 3-4 місяці вистачить вакцин проти:
–   дифтерії, правця та кашлюку АКДП (заявка надана в «Укрвакцину», очікується наказ про її розподіл, передбачена поставка в область наприкінці липня);
– кору, паротиту та краснухи КПК (завезення в Україну чергової партії заплановане до кінця липня з подальшим наданням в область).

Детальніше...

 

Відбулась селекторна нарада облдержадміністрації з питань проведення жнив

18 липня 2017 року під головуванням  першого заступника голови облдержадміністрації  Володимира Кальніченко було проведено обласну селекторну нараду з питань проведення комплексу збиральних робіт, догляду за сільгоспкультурами та реалізації державних програм.
Участь у селекторі взяли голова райдержадміністрації  Солодкий В.В.,начальник відділу агропромислового розвитку Комісарук С.В., голова СВК «Лабунський»  Олицький М.В., керівник ФГ «Джерело» Вельма Ю.П., бугалтер  ФГ «Полонське», керівник  ФГ «Прислуцьке» Білоус М.С., ТОВ «Марківка АГРО-ВТ» Гришко В.С.  представник Держпродспоживслужби Грицай І.В., начальник ГУ ДСНС в Полонському районі Бахуринський М.О.  головні спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Левицька В.М, Тимосевич А.В.
Розпочинаючи нараду, Володимир Ілліч зазначив, що на сьогоднішньому селекторі необхідно обговорити бачення та рекомендації, щодо стратегії проведення жнивної кампанії, адже жнива розпочалися майже у всіх районах області і головне завдання – забезпечити належне її проходження.

Детальніше...