Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

26 липня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 8 питань:
-    2 питань щодо вчинення правочину
-     1 питання щодо звітів опікунів;
-    1 питання щодо перегляду індивідуальних планів; 
-    2 питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство», «Берізка»
-    2 питання щодо позбавлення батьківських прав.

 

Служба  у справах дітей
райдержадміністрації
26.07.2017

 

Геннадій Зубко: У планах уряду – вирішити питання монетизації субсидій вже цього року

Як інструмент соціально захисту населення, доходи якого не покривають мінімальну норму споживання житлово-комунальних послуг, субсидії залишаться не в таких масштабах і не в такій кількості. Про це наголосив віце-прем’єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтeрв’ю газеті «День».
«Ми аналізуємо, яка має бути норма соціального споживання житлово-комунальних послуг. Є розуміння, що потрібно уважніше здійснювати верифікацію — наскільки родини, які подали заявки, потребують субсидій. Сьогодні перевірка ведеться тільки за даними Державної фіскальної служби. Цього недостатньо, аби отримати переконливе підтвердження даних за доходами, які надають громадяни», – зазначив Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

***

Оголошення

ПАТ  «Миронівський Хлібопродукт» за підтримки Мінсоцполітики розпочав реалізацію проекту, спрямованого на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей. В рамках реалізації проекту підприємство зобовязується забезпечити навчання дітей відповідно до обраного профілю, гуртожитком для проживання, місцем роботи та іншими соціальними гарантіями. За інформацією про взяття участі у зазначеному проекті просимо звертатись на адресу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (контактна особа : Бондар Олена Миколаївна, 0673414316) м. Київ вул. Академіка Заболотного, 158, http:/mhp.com.ua та до служби у справах дітей Полонської РДА (тел 03843 31355).

Служба  у справах дітей  райдержадміністрації

25.07.2017

 

До уваги отримувачів субсидій, які мали на рахунках зекономлені суми невикористаної субсидії

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» проводиться організаційно-правова робота щодо реалізації Програми житлових субсидій з урахуванням прийнятих змін.
Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через  відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”. Зазначена виплата відбувається на підставі списків таких осіб, які подаються підприємствами – виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.
Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 21 липня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 32 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 25 справ одержувачів субсидії, 8 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
21.07.2017

 

Пам’ятка роботодавцю: Охорона праці при проведенні зернозбиральних робіт

Під час проведення робіт зі збирання врожаю в агропромисловому комплексі України значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з жнивною кампанією, зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, в т.ч. за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби тощо.
З метою забезпечення безпеки праці, профілактики травматизму під час експлуатації сільськогосподарської техніки в період проведення зернозбиральної кампанії, рекомендуємо сільськогосподарським товаровиробникам:
•    забезпечити проходження періодичного технічного огляду сільськогосподарської техніки в установлені терміни, які зазначено в інструкціях з експлуатації;
•    забезпечити виконання ремонту і технічного обслуговування у спеціально призначених для цього місцях із застосуванням знарядь, пристроїв та інструментів, передбачених технологіями ремонтних робіт і технічного обслуговування;
•    огородити захисними кожухами рухомі, обертові частини машин (карданні, ланцюгові, пасові, зубчасті та інші передачі), які забезпечують безпеку працівників;
•    розробити у кожному підрозділі сільськогосподарського підприємства необхідну нормативно-технічну документацію з питань забезпечення охорони праці;
•    впровадити організаційно-технічні та інші заходи щодо запобігання впливу несприятливих умов праці на працівників;
•    інформувати працівників про можливі причини та обставини виникнення нещасних випадків на виробництві та про їх наслідки.

Детальніше...