Вівторок, 23 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В Полонному запрацювало бюро з надання правової допомоги

1 вересня в м. Полонному офіційно розпочало роботу Полонське бюро з надання правової допомоги в якому кожен зможе отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації, скористатися онлайн-сервісами Міністерства юстиції України, а також фахівці бюро надаватимуть практичну допомогу як правильно оформити спадщину чи соціальну допомогу для малозабезпечених тощо. До речі, окрім правових консультацій, у бюро громадяни матимуть доступ до електронних сервісів Мін'юсту. Приміром, зможуть онлайн подати заяву про одруження чи отримати витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно. Тим, хто не має навичок користування комп’ютером, допомагатимуть працівники бюро.

Детальніше...

 

У школах району заклично і радісно пролунав перший дзвоник

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, шкільне подвір’я потопає у різнобарв’ї квітів, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Не минули своєю увагою це свято представники обласної та місцевої влади. Так, директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олег Фасоля та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський відвідали Новоселицьку ЗОШ І-ІІІ СТ., яка є опорною школою Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Посадовці щиро привітали присутніх з початком нового навчального року та побажали учням навчального закладу досягти високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті. Заступники голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав усіх присутніх на святковій лінійці в Полонській гімназії з початком нового навчального року. Побажав усім школярам підкорення нових вершин знань, які стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті та будівництві держави. «Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави» – наголосив він. До вітань долучилися директор гімназії Ганна Марченко, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк та заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Анжела Коріньовська. Голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська взяли участь у святі Першого дзвоника в Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Вітаючи присутніх зі Святом знань, вони побажали школярам легкого та комфортного навчання, гарних вражень та успіхів у навчальній діяльності. Педагогам побажали вміння знайти підхід до кожної дитячої душі та розуму, аби не лише дати їм знання, але й виховати справжніх людей-патріотів, здатних любити свій народ, батьків, друзів та Україну.

 

 

 

 

Фото редакції газети "Новий шлях"

01.09.2016.

 

З колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

30 серпня 2016 року під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілії Муравської відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації. В засіданні колегії взяли участь : заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, члени колегії, директори загальноосвітніх навчальних закладів, навчально – виховних комплексів,завідувачі дошкільних навчальних закладів,заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році та завдання на новий 2016/2017 навчальний рік членів колегії та запрошених проінформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська. Про організований початок та пріоритетні завдання на новий 2016/2017 навчальний рік доповіла методист відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ольга Ткач. Вчитель початкових класів Крачанівської ЗОШ I - III ступенів Ірина Гарбар детально зупинилася на питанні організації навчально-виховного процесу в початковій школі у 2016/2017 навчальному році.

Детальніше...

 

Питання призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам на постійному контролі влади

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 29 серпня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім`ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 20 справ одержувачів субсидії та 12 заяв про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління

соціального захисту населення райдержадміністрації

29.08.2016.

 

 

Олександр Корнійчук: “Розбудова краю – справа кожного подолянина”

Голова ОДА

Олександр Корнійчук сьогодні є керівником нового рівня та ініціатором інновацій в системі  реформ подільського краю.

Пане Олександре, які основні досягнення в галузях економіки краю Ви могли б відмітити, як визначальні за останній рік?

Сьогодні у промисловому секторі області нараховується 1740 підприємств. Обсяги промислового виробництва за січень-червень 2016 року збільшилися у порівнянні з минулого роком на 1,1 відсотка. В обсязі реалізації основну частку становила продукція підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, загалом обсяг реалізації промислової продукції склав 12,4 млрд. грн. У транспортній галузі вантажооборот підприємств становив 701,4 млн.ткм, що на 1,4% більше обсягу відповідного періоду 2015 року. З початку року в області успішно реалізується регіональна Програма підвищення енергоефективності. Жителі області отримують банківські кредити для впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках, це 31,3 млн. грн., також з обласного бюджету перераховано 155 тис. грн. для часткової компенсації відсотків за видані кредити. Сільгосппідприємства Хмельниччини повністю завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. А за рівнем урожайності наша область посідає 2 місце в Україні.

Детальніше...

 

Увага! 30 серпня відбудеться перевірка стану системи оповіщення цивільного захисту

sos-710x434Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2016 році» 30 серпня 2016 року з 11.00 до 12.00 години з приміщення Кризового центру облдержадміністрації заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області із включення електросирен.

Детальніше...

 

Відбулась чергова апаратна нарада

29 серпня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів чергову апаратну нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало.Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про стан виконання районного та місцевих бюджетів. Заступник головного лікаря центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Віра Ваврик та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району.

Детальніше...