Вівторок, 21 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Ми будуємо нову країну і ви є майбутнім України – Президент на відкритті Всеукраїнського дитячого Форуму «Діти змінюють світ»

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті Всеукраїнського дитячого Форуму «Діти змінюють світ», який проводиться за його підтримки в Міжнародний день захисту дітей.
В Мистецькому Арсеналі зібралися учасники Форуму – лідери учнівського самоврядування та переможці всеукраїнських олімпіад з усіх областей України. У тематичних групах діти обговорювали питання як школа може навчити свободи; як вчитель може допомогти учневі бути по-справжньому вільною людиною по-справжньому працювати, по-справжньому навчатись, по-справжньому жити; чи можна в школі навчитись дружби; яку найважливішу мудрість має винести школяр з української школи; як плекати творче мислення в школярів; як може школа допомогти любити життя – бути проактивним і небайдужим; як школа може допомогти бути українцем. Глава держави також приєднався до обговорення цих тем.
Вітаючи учасників форуму з Міжнародним днем захисту дітей Петро Порошенко побажав кожному починати зміни з себе і зазначив, що «мріє жити в країні, символом майбутнього якої є такі діти».
«Хочу побажати вам бути вільними своїми думками, бо воля є символом України. Будьте дуже відповідальними у своїх рішеннях, своїх думках і будьте щирими у своїй любові до України», - сказав Президент.

Детальніше...

 

Діти є найціннішим скарбом, вони – наша гордість і наше майбуття

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей, це одне з найстаріших міжнародних свят. З цієї нагоди  відділом освіти, культури, молоді та спорту Полонської райдержадміністрації, Будинком культури м. Полонного та за підримки першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського, в місті  було організовано екскурсії до музеїв «Фарфору»  та «Локальних війн», перегляд цікавого мультфільму. Усіх дітей пригостив смачними цукерками казковий ведмідь Панда. Свято відвідали діти з будинку-інтернату «Щасливе дитинство»,сільських шкіл Воробіївки, Кустівців, Микулина та діти, які займаються в гуртках при Будинку культури. Діти отримали багато радісних та позитивних емоцій,  що є гарним початком літніх канікул. Саме в дітях ми маємо продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
райдержадміністрації

01.06.2016

 

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. З цієї нагоди 1 червня у Полонському будинку творчості школярів відбувся святковий захід  Із найкращими побажаннями до вихованців закладу звернувся заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Він привітав дітей із початком літніх канікул, побажав їм міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. До вітань також долучилися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський та керівник закладу Наталія Ковальчук. 

Детальніше...

 

Сьогодні відбулося засідання колегії райдержадміністрації

31 травня 2016 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, сільські голови, в.о. старост, керівники агроформувань району.

Детальніше...

 

Повернення українських заручників є першим пріоритетом - Президент

Повернення українських заручників є першим пріоритетом - Президент

Президент Петро Порошенко наголосив, що робота з повернення українських заручників, які незаконно засудженні в Росії або знаходяться на окупованій території, є його першим пріоритетом.В інтерв'ю телеканалу «Інтер» Глава держави зазначив, що не хотів би зараз називати конкретні дати, прізвища чи давати обіцянки.«Можу сказати, що, за попередньою домовленістю, ми маємо розраховувати на повернення додому Геннадія Афанасьева і Юрія Солошенка», - сказав Президент.Петро Порошенко також наголосив, що тривають переговори, задіяні всі ресурси, починаючи з делегації у тристоронній контактній групі, у «нормандському форматі» для того, щоб повернути ще 25 українців, які знаходяться на окупованій території. «Ми на фінішній прямій щодо умов, термінів і процедури їх повернення», - зазначив Президент.

 

Свято Останнього дзвоника

 

27 травня в усіх загальноосвітніх школах Полонського району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року для школярів. Випускникам цей дзвоник став рубежем між безтурботною порою дитинства і дорослим життям. З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися представники районної влади. Так, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав з останнім дзвоником учнів Полонської гімназії . Голова районної ради Олег Янчук привітав з останнім дзвоником учнів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №2. Вітаючи всіх зі святом, керівники району акцентували увагу на пріоритетних питаннях державної політики щодо всебічного розвитку молодого покоління, висловили вдячність вчителям, батькам, керівникам органів місцевого самоврядування та громаді за вагомий внесок у важливу справу - навчання та виховання дітей та юнацтва. Зичили випускникам знайти свою життєву стежину, здобувати подальшу освіту в вузах, стати достойними громадянами нашої держави. А усім дітям побажали гарного літнього відпочинку.

 

 

27.05.2016.

 

 

Увага! Інформація щодо порядку проведення публічної демонстрації футбольних матчів Чемпіонату UEFA Euro 2016

1453119797793Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Україна» (надаліТОВ «ТРК «Україна», або Товариство) засвідчує Вам свою щиру повагу та у зв’язку із початком 10 червня 2016 року Чемпіонату Європи з футболу 2016 (Чемпіонату UEFA Euro 2016) повідомляє про свій статус офіційного та ексклюзивного на території України телевізійного транслятора футбольних матчів Чемпіонату UEFA Euro 2016. Хочемо звернути Вашу увагу  та наголосити на тому, що ТОВ «ТРК «Україна» є єдиним офіційним правовласником в Україні, уповноваженим UEFA на публічне сповіщення футбольних матчів Чемпіонату UEFA Euro 2016.

Детальніше...