Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей

Безпрецедентний запит суспільства на оновлення судової системи привів до її комплексного реформування. Зокрема, змінилася структура судової системи - були ліквідовані вищі спеціалізовані суди, і, вперше в історії України, з чистого аркуша, через конкурс, створюється вищий орган судової влади - Верховний Суд (далі- ВС), який запустить імпульс змін до судів нижчих інстанцій. Минулого тижня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила результати конкурсу. Якщо їх підтвердить Вища рада правосуддя,  то новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей. А переможцями конкурсу стали не лише суддів, а й правозахисники з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, вчені,  науковці та колишній доброволець, який брав участь в обороні Донецького аеропорту.
Рівні умови
За посаду судді ВС вперше потрібно боротися на відкритому та чесному конкурсі, а не приймати посаду як даність у вигляді призначення. Ніякої спадкоємності - судді нинішнього Верховного Суду змагаються за місця нарівні з колегами з місцевих судів. Великі надії Вища кваліфікаційна комісія суддів (далі - ВККС) покладає на «свіжу кров» - адвокатів і юристів-науковців, котрим вперше випала можливість стати суддею ВС. І не даремно, адже минулого тижня ВККС оголосила переможців конкурсу.
Серед переможців лише 5 суддів діючого Верховного Суду України, тобто завдяки конкурсу склад  Верховного Суду оновився на 96%. Адвокатів та науковців у рейтингу - майже 30 %. Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах.

Детальніше...

 

Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
Глава держави відзначив важливість документу, адже значна частина коштів від перевиконання бюджету буде спрямована на підтримку соціально вразливих верств населення та низку пріоритетних програм.
«Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що має пропозиції щодо заохочення тих отримувачів субсидій, які економлять енергоресурси задля впровадження енергозберігаючих технологій у своїх оселях. «Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, будуть мати можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на сплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в Уряді», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

СБУ у Хмельницькій області інформує

Співробітники СБУ у Хмельницькій області припинили діяльність інтернет-мережі, через сайти якої поширювали інформацію спрямовану на дестабілізацію ситуації в країні. Замасковані під патріотичні ресурси, були створені чи не для кожного регіону України.
Думав підзаробити грошей, а ледь не став поплічником сепаратистів. Гібридна війна в Україні розгорнута на всіх фронтах. У час коли відносно мовчить зброя, боротьба йде за свідомість українців. Ворог активно використовує технологію інформаційного протистояння, аби розхитати ситуацію в країні зсередини. Нещодавно співробітники Служби безпеки у Хмельницькій області призупинили діяльність цілого ряду інтернет сайтів, котрі були замасковані під інформаційні ресурси патріотичного спрямування. Здавалося б нічого нового, та офіційно вони  належали громадянину України, котрий і гадки про це не мав.
Мешканець Красилівського району перебуваючи на заробітках у Росії загубив паспорт. Про що повідомив українське посольство, і з отриманим тимчасовим документом повернувся на Батьківщину. У цей час на нього вже вміло перереєстрували сайти у яких чітко прослідковувався російський слід. Раніше адміністрування цих інформаційних платформ проводилося з території  Північного сусіда.
Хмельницькі спецслужбовці припинили діяльність цілої інформаційної мережі. Окремі сайти були створені чи не для кожного регіону України. Фахівці кажуть подібні ресурси – класичний приклад фабрики тролей котрі активно використовують кремлівські пропагандисти. Платформи, де викладаються новини із відповідно розставленими акцентами, котрі грають на руку ворогу.
Часто люди вірять у відверту інформаційну брехню через ряд причин – не мають часу перевіряти джерела отриманої інформації, шукають сенсації, котрі викликають бурхливі емоції.
У СБУ кажуть ворог припинив вкидати інформацію, котра рясніє штампами російської пропаганди. Тепер діють більш витонченими методами. Тому закликають українців бути пильними, та аналізувати повідомлення.
У Службі безпеки прохають українців, котрі все ж їдуть до Росії бути обачними. А невдаха – заробітчанин, своєю чергою,  туди  більше ні ногою.

Прес-група Управління СБ України
у Хмельницькій області
02.08.2017

 

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

01 серпня під головуванням Віктора Солодкого голови Полонської райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглядалося питання: «Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру в Полонському районі (припинення водопостачання м Полонного). На засіданні були присутні т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, директор КП «Полонне тепловодопостачання» Олександр Тесля, члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ  та організацій району.

 

Детальніше...

 

***

Шановні чоловіки !


Оголошується набір чоловіків на навчальні збори у період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року.
Оплата до 5000 грн.
Харчування та військова форма одягу безкоштовно.
Для офіційно працюючих громадян зберігається середня заробітна плата та місце роботи.
Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і шукаєте адреналіну, екстриму та нових вражень, варто зважити: можливо ця пропозиція саме для Вас?
Тел. для довідок:2-03-77, (067)383-14-37


Полонський РВК
01.08.2017

 

Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися «теплими кредитами» майже на 30 млн грн., що в 4 рази більше ніж у липні 2016 року

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили «теплих кредитів» на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лише 7 млн гривень.
«Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали «теплих кредитів» для ОСББ на 18,5 млн гривень», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Як пояснив С.Савчук, такий шалений попит на «теплі кредити» з боку ОСББ означає одне: держава запропонувала дійсно ефективну програму стимулювання до енергоефективності, а ОСББ усвідомили всі її переваги. Це відшкодування половини і більше витрат при утепленні, зменшення комунальних рахунків вполовину і більше, підвищення комфорту у квартирах та багато іншого.
Сергій Савчук також відзначив, що за два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося понад 1000 ОСББ та ЖБК з різних регіонів України. Вони отримали в державних банках більше 157 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

Детальніше...

 

Робочий візит голови райдержадміністрації Віктора Солодкого до Полонської станції швидкої допомоги

28 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий разом із т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяною Шамрай відвідали з робочим візитом Полонську станцію швидкої допомоги Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де поспілкувалися із головним лікарем Михайлом Савчуком.

 

В ході візиту Віктор Володимирович оглянув територію станції швидкої допомоги, ознайомився з роботою працівників станції. Також голова адміністрації поцікавився ситуацією стосовно опалення приміщення в зимовий період, наявністю необхідних медичних препаратів, паливо-мастильних матеріалів та запчастин для карет швидкої допомоги.

Детальніше...