Середа, 24 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

7 вересня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації . Вів засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль. В ході засідання розглянуто питання виконання в районі законодавства, інших нормативно-правових актів по забезпеченню життєдіяльності учасників АТО, членів їх сімей, а також переселенців. З інформацією з цього питання виступили : військовий комісар району Анатолій Купчишин, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова, голова правління громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» Денис Голодюк, начальник відділу Держгеокадастру в районі Богдан Ковба. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та заступник директора районного центру зайнятості населення Оксана Солодка. Окрім цього, на засіданні було заслухано інформації в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в районі Віталія Онофрійчука про роботу районного управління по контролю якості сільськогосподарської продукції та захисту прав споживачів. З розглянутих питань членами ради прийняті відповідні рішення. В роботі ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров та голова районної ради Олег Янчук.

 

 

 

 

 

 

07.09.2016.

 

 

З особистого прийому громадян

Особистий прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Саме з цією метою сьогодні, 7 вересня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров здійснив особистий прийом громадян. Основні проблеми з якими звертались заявники стосувалися стану надання соціальних послуг, матеріальної допомоги , допомоги учасникам АТО та членам їх родин, а також питання земельних відносин. За результатами особистого прийому керівником апарату райдержадміністрації буде дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань

 

 

07.09.2016.

 

 

Володимир Кальніченко: дотримуючись заходів безпеки уникнемо занесення хвороби на територію Хмельниччини

Сьогодні, надзвичайно важливим з точки зору біологічної та економічної безпеки, як області так і держави загалом, є недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней. Порівняно з 2012 роком ситуація погіршилася, вже ліквідовано більше 80 тисяч голів тварин по Україні і до кінця року є небезпека виникнення епідемії ще у 55-70 населених пунктах країни. Саме таке питання розглянуто у селекторному режимі на засіданні Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при облдержадміністрації з представниками райдержадміністрацій. В роботі селектору взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.

Детальніше...

 

***

Детальніше...

 

За тиждень ОСББ залучили рекордну суму коштів на утеплення – 3,6 млн грн.

Початок осені ознаменувався пожвавленням та активною участю ОСББ в утепленні своїх багатоповерхівок. Так, за останні сім днів учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили близько 3,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів. Для порівняння позаминулого тижня сума взятих «теплих» кредитів склала близько 500 тис. гривень. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу програми.«Завдяки приєднанню до реалізації програми Уряду місцевих програм співфінансування все більше мешканців багатоповерхівок почали усвідомлювати значний обсяг безповоротної фінансової допомоги на впровадження енергоефективних заходів: встановлення лічильників тепла, утеплення фасадів, горищ, підвалів, заміну вікон на енергозберігаючі, модернізацію освітлення тощо. На ці цілі Уряд надає ОСББ грошову допомогу у розмірі від 40% суми «теплого» кредиту і до 70%, якщо у багатоповерхівці проживають отримувачі субсидій», – прокоментував Сергій Савчук та додав, що у деяких регіонах місцева влада надає ще 30% компенсації на утеплення багатоповерхівок.

Детальніше...

 

Пенсійне забезпечення державних службовців

З 1 травня 2016 року набув чинності Закон України «Про державну службу» № 889-VІІІ від 10 грудня 2015 року . Статтею 90 Закону України «Про державну службу» №889 від 10 грудня 2015 року визначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».Згідно з пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону №889 втратив чинність Закон України «Про державну службу» № 3723 від 16.12.1993 року, крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Детальніше...

 

В районі вживаються заходи щодо недопущення поширення африканської чуми свиней

У зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території окремих областей України та з метою вжиття невідкладних профілактичних заходів щодо запобігання виникнення цієї хвороби на території району розроблено та проводяться відповідні заходи. Керівникам відповідних служб, органам місцевого самоврядування надано доручення в межах своєї компетенції сприяти у недопущенні поширення африканської чуми на території району та вживати всіх необхідних профілактичних заходів. Окрім цього, на в’їзді/виїзді на територію району функціонують ветеринарно-поіліцейські пости. Транспорт оглядається та дезінфікується.

 

05.09.2016.