Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 11 серпня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 35 справ одержувачів субсидії, 14 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації

11.08.2017

 

Відбулася позачергова колегія райдержадміністрації

Сьогодні,  9 серпня, голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний засідання позачергової колегії виносили питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. З зазначеного питання членам колегії доповіла заступник начальника- начальник бюджетного відділу  управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Галатюк. Після обговорення питання члени колегії одностайно підтримали зміни внесені до бюджету на 2017 рік та вирішили внести зазначені зміни на розгляд чергової сесії районної ради.

09.08.2017

 

Сергій Савчук: Щотижня 20-30 ОСББ залучають «теплі кредити», щоб вигідно утеплити багатоповерхівки та заощадити на комунальних платежах

Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанк і залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць.
«Як бачимо, цьогоріч все більше ОСББ завчасно готуються до зими. Їх у цьому переконують ті ОСББ, які вже взяли участь у програмі та пересвідчилися у тому, що енергоефективні заходи – оптимальний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги. Наприклад, завдяки комплексній термомодернізації будинку можна вдвічі й більше зменшити рахунки за опалення», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
За два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося вже 1036 ОСББ, залучивши в державних банках на енергоефективні заходи 161 млн гривень.

Детальніше...

 

Обговорено питання погашення дефіциту бюджету медичної галузі району

Сьогодні, 9 серпня,  в приміщенні адмінбудинку відбулося засідання «круглого столу» по питанню збалансування кошторисних призначень та погашення дефіциту бюджету медичної галузі району. В засіданні «круглого столу» взяли участь: голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський,  голова районної ради Олег Янчук, голова Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв, голови фракцій політичних партій міської та районної рад, головний лікар Полонської центральної районної лікарні  ім. Н. С.Говорун Іван  Савіцький, заступник головного лікаря Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Ваврик, головні бухгалтери медичних установ,  громадськість. Головний лікар Полонської центральної районної лікарні  ім. Н. С.Говорун Іван  Савіцький проінформував присутніх про фінансовий стан лікарні та намічені шляхи подолання проблем. Після обговорення головної теми засідання, його  учасники прийняли ряд конструктивних рішень, а саме: провести незалежними експертами аудит медичних закладів району за його результатами розробити стратегічний план розвитку медзакладів; провести оптимізацію тощо.

09.08.2017

 

Свято дитячої радості

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Все це можна було побачити на урочистому відкритті дитячого майданчика на подвір’ї навчально-виховного комплексу в селі Білецьке.
Таке довгоочікуване свято для дітей відбулось в суботу 5 серпня. З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій. На свято дітей та їхніх батьків завітали представники виконавчого комітету Білецької сільської ради, за кошти якої  і появився дитячий майданчик. Відразу після перерізання стрічки безліч хлопчиків і дівчаток вирушили випробовувати на міцність нові гойдалки, каруселі та гірки. Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідно сучасним дітям.
На відкритті дитячого ігрового майданчика із теплими словами до присутніх звернулися сільський голова Юрій Бугайов, директор Білецького НВК Людмила Дідух, вихователь ДНЗ Вікторія Возна. Свято провела учитель Білецького НВК Світлана Кулинич. Стрічку перерізали Пілецька Настя та Пілецький Владислав – діти учасника бойових дій в АТО Євгена Пілецького. Для присутніх на святі художній керівник Білецького сільського будинку культури Олександр Матвійчук підготував невеликий дитячий концерт. Своє мистецтво співати, декламувати вірші показали Матвійчук Оля, Сінякіна Яна, Рабієвська Настя, Морозюк Владислав, Карпюк Олександр.

Детальніше...

 

Т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Сьогодні, 07 серпня 2017 року, т.в.о. першого заступник голови Полонської райдержадміністрації Тетяна Шамрай  здійснила особистий прийом громадян. До посадовця звернулися  громадяни, якими було піднято питання щодо сприяння у виділенні коштів на лікування, питання порядку подання документів для оформлення земельної частки (паю), сприяння у  вирішенні спірного земельного питання та виділення землі.

Детальніше...

 

Візит керівника Департаменту АПР ОДА на Полонщину

3 серпня Полонський район з  робочим візитом відвідав  директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Омелянюк.
Основною метою поїздки було ознайомлення з роботою агропромислового комплексу Полонського району. Олег Тимофійович разом з начальником відділу агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації Сергієм Комісаруком відвідали декілька господарств району.

Детальніше...