Вівторок, 23 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Управління соціального захисту населення Полонської районної державної адміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, зміни до якого були внесені постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 428.Компенсація призначається і виплачується органом праці та соціального захисту населення за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги, з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, яка їх потребує, заяв разом з документами.Порядком визначено, що непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата, розмір якої становить (виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб).Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам ІІ групи та дітям-інвалідам;7 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнаними такими в порядку, затвердженому МОЗ.Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет на 2014 рік” установлено у 2014 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня - 1218 гривеньКомпенсація фізичним особам пенсійного віку, які надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...

 

З апаратної наради при райдержадміністрації

 

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 12 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, начальник управління пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало. Головний лікар центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Тамара Вичікова та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району.По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних       підрозділів та організацій району.

 

 

 

 

 

 

 

12.09.2016.

 

 

Спорт – це здоров’я, сила духу і краса

В Полонському районі значна увага приділяється розвитку спорту та пропаганді здорового способу життя серед населення. Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спору. Сьогодні, 9 вересня, на передодні свята, на міському стадіоні «Полонь» в м. Полонному відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту. Участь у святі взяли керівник апарату районної державної державної адміністрації Олександр Бобров, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, депутат Хмельницької обласної ради Олександр Слободян,начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, керівники фізкультурно-спортивних організацій, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі з видів спорту, ветерани спорту, молодь, жителі міста. Вітаючи присутніх з Днем фізичної культури та спорту посадовці зазначили, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я. Представники району є переможцями не лише районних , обласних та всеукраїнських змагань , а також гідно представляють Україну на міжнародному рівні. Кращим спортсменам Полонщини , працівникам галузі фізичної культури та спорту,тренерам та їхнім вихованцям з нагоди свята було вручено грамоти, подяки, грошові винагороди та цінні подарунки від районної адміністраціїї , районної та міської рад, депутата Хмельницької обласної ради Олександра Слободяна. По завершенню урочистої частини розпочалися змагання з різних видів спорту. Отож, нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури. Бажаємо всім міцного здоров’я, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот!

 

 

 

 

09.09.2016.

 

 

До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

9 вересня 2016 року колектив Полонської дільниці Старокостянтинівського управління експлуатації газових систем ПАТ «Хмельницькгаз» урочисто відзначив професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. В урочистому зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук та радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк. Посадовці щиро привітали газовиків району, відзначивши значущість їх праці для жителів Полонщини, а також найкращим працівникам підприємства нагородили Грамоти районної ради, міської ради та райдержадміністрації. Найщиріші слова вітань з нагоди професійного свята для колег висловив керівник дільниці Сергій Прядко.

 

09.09.2016.

 

 

Ветерани спорту району відзначили своє професійне свято

У другу суботу вересня своє професійне свято відзначають ті, хто пов’язав життя із спортом – спортсмени, тренери, ветерани галузі, зрештою, усі прихильники здорового способу життя. 8 вересня 2016 року своє професійне свято відзначили члени районного осередку фізичної культури та спорту. Зі святом ветеранів спорту привітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та керівник районного осередку ветеранів спорту Микола Павлюк. За популяризацію здорового способу життя, пропаганду фізичної культури та спорту окремих членів осередку було нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад, а також грамотами Олімпійського комітету України.

 

 

08.09.2016.

 

 

Оголошується Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bДержавний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує у 2016 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.Щорічний Всеукраїнський конкурс засновано Держкомтелерадіо у 2007 році з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.Конкурс проводиться у таких номінаціях: “Краще періодичне друковане видання для дітей”; ” Краще періодичне друковане видання для юнацтва”.Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня 2016 року.Положення про конкурс розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою “Виставки, премії, конкурси, фестивалі” в розділі “Конкурси”.

 

Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

7 вересня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації . Вів засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль. В ході засідання розглянуто питання виконання в районі законодавства, інших нормативно-правових актів по забезпеченню життєдіяльності учасників АТО, членів їх сімей, а також переселенців. З інформацією з цього питання виступили : військовий комісар району Анатолій Купчишин, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова, голова правління громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» Денис Голодюк, начальник відділу Держгеокадастру в районі Богдан Ковба. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та заступник директора районного центру зайнятості населення Оксана Солодка. Окрім цього, на засіданні було заслухано інформації в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в районі Віталія Онофрійчука про роботу районного управління по контролю якості сільськогосподарської продукції та захисту прав споживачів. З розглянутих питань членами ради прийняті відповідні рішення. В роботі ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров та голова районної ради Олег Янчук.

 

 

 

 

 

 

07.09.2016.