Вівторок, 23 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

17 вересня в Україні відзначають професійне свято люди, які своїм життєвим кредо обрали девіз: «Запобігти. Врятувати. Допомогти» - День рятівника. В переддень свята, 16 вересня, у Полоському секторі Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята. Слова вітань цього дня колегам та ветеранам служби висловив начальник Полонського сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Михайло Бахуринський. Він побажав колегам миру, благополуччя, міцного здоров'я та невичерпної енергії. До вітань також долучилися заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук та перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. За багаторічну бездоганну службу, високий професіоналізм, ініціативність і самовідданість керівники району та міста відзначили рятувальників району почесними грамотами.

 

16.09.2016

 

 

Будинок творчості відкриває двері

Навчальний рік у позашкільній освіті розпочався 15 вересня. Традиційно у цей день в Будинку творчості школярів було організовано день відкритих дверей для батьків та вихованців закладу. Вітаючи присутніх на святі першого дзвоника керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров побажав успішного старту в новому навчальному році юним гуртківцям, їхнім батькам та педагогам, а також побажав нових творчих злетів та досягнень. До вітань також долучилася керівник закладу Наталія Герасимчук. Свято продовжилось святковим концертом, підготовленим та проведеним вихованцями Будинку творчості. Отож, в добру путь ! Нових творчих злетів вам, дорогі діти !

 

 

 

 

15.09.2016.

 

 

Нарада по питанню благоустрою територій

24 вересня поточного року м. Полонне святкуватиме свою 1020 річницю з часу першої історичної згадки про місто. Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади готується насичена програма святкування цієї історичної події. З метою святкового облаштування території міста та його благоустрою 15 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського за участю першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, керівника комунального підприємства «Благоустрій» Олександра Будника, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників організацій, підприємств та установ району відбулась робоча нарада в ході якої керівникам підприємств, організацій та установ дано доручення впродовж кількох днів забезпечити благоустрій прилеглих територій.

 

.

15.09.2016.

 

 

 

Хмельниччина перемістилася з 20 на 15 місце в загальному рейтингу областей

За результатами рейтингу у першому кварталі 2016 року область мала 20 місце. За півріччя 2016 року – Хмельниччина перемістилася на 15 позицію. Про це повідомляє всеукраїнське видання «Ділова столиця» у своїй постійній рубриці «Рейтинги губернаторів» з посиланням на дані Держстатистики України.Зокрема, зменшились борги населення перед ЖКГ, покращилась динаміка реальної зарплати, динаміка числа працюючих, збільшились капітальні інвестиції та зменшилась дитяча смертність в області.Крім того, як відмічає видання, в області найнижчі борги по зарплаті в перерахунку на одного працівника (17,82 грн. за результатами півріччя, та  14,04 грн. – за сім місяців).

 

Оголошується Всеукраїнський конкурс фото – відеоробіт “Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді”

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bВідповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс фото – відеоробіт “Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді”.Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді та проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.Для участі в Конкурсі необхідно самостійно створити фото та/або відео роботу (відео-ролик), які розкривають тему конкурсу.Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.За додатковою інформацією прохання звертатися:044-501-01-15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://sds.in.ua, http://ua.mfa.lt.

 

Відбулась робоча нарада

14 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорія Матвіїва, голови районної ради Олега Янчука, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Інни Дерманської та головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової відбулась робоча нарада по питанню співфінансування медичної галузі району до кінця поточного року. Керівники об’єднаних територіальних громад запевнили, що на чергових сесіях буде розглянуто питання виділення коштів на зазначені потреби.

 

 

14.09.2016.

 

 

Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені – Президент на засіданні РНБОУ

Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені – Президент на засіданні РНБОУПрезидент Петро Порошенко наголошує на важливості та необхідності продовження санкцій проти Росії.Глава держави повідомив, що за спільною і узгодженою позицією з Урядом у найближчі дні буде проведено спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України присвячене санкціям проти окремих юридичних і фізичних осіб Російської Федерації.«Робиться це в чіткій координації з нашими партнерами з  Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та партнерами по міжнародної коаліції на підтримку України», - зазначив Президент під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

 

13.09.2016.