Четвер, 04 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

В районі тривають жнива

На Полонщині тривають жнива. Як інформують у відділі агропромислового розвитку районної державної адміністрації жнива у районі розпочалися в першій декаді липня зі збору озимого ріпаку. За оперативними данними станом на 15.08.2017 рік, збір цієї культури завершено, обмолочено 3108 гектарів, при середній урожайності 37 центнерів з гектара. Найвища урожайність в ТОВ «Канола Поділля» 49 ц/га, ФГ «Колос» по 40 ц/га, СВК «Лабунський» 39 ц/га, ТОВ «Полонне Агро» та ТОВ «Енселко Агро» по 35 ц/га, ФГ Полонське» по 33 ц/га та ФГ «Світанок» по 30 ц/га., та інші. У цих сільгосппідприємствах досвід вирощування даної культури, помножений на дотримання агротехнологічних вимог, якісне збирання високопродуктивною технікою, приніс відповідні результати. Також, всіма категоріями господарств завершено збір озимого ячменю, обмолочено 157 гектарів, середня урожайність становить 46 центнери з гектара. Найкраща урожайність озимого ячменю в СТОВ а/ф «Маяк» - 57 ц/га, ФГ «Колос» - 53 цга, ФГ «Полонське» - 41 ц/га, ФГ «Агромакс» - 40 ц/га та інші. Завершили горох в районі намолочено 691 тонн, при середній врожайності 34 ц/га. Найвищу врожайність отримано в ФГ «Колос» - 42 ц/га та СВК «Лабунський» - 30 ц/га. Основною сільгоспкультурою, яка є вагомою складовою безпеки усієї країни, залишається озима пшениця.

Детальніше...

 

Виставка «Агро-Поділля-2017»

Відділ агропромислового розвитку  повідомляє, що 16 вересня 2017 року на базі Торгово Сервісного Центру «Поділля» , який знаходиться за адресою: м.Хмельницький, вул.Камянецька (траса НО3 Хмельницький-Чернівці, с.Ружична, площадки недіючого речового ринку) буде проводитись обласна виставка  «Агро-Поділля-2017». 
На виставці буде представлено домашні та свійські тварини,  с/г продукція, продукція бджільництва, органічне виробництво,  продукція переробної та харчової промисловості, обладнання та техніка, засоби захисту та догляду за рослинами,  ветеринарія, кормо виробництво, мистецтво і культура, зелений туризм, тощо.
Для демонстрації і продажі товарів народного промислу, тварин та продукції бджільництва до участі у виставці запрошуються власники дрібного та домашнього тваринництва ( кози, вівці, птиця, кролі, звірі, тощо), пасічники (бджолярі), народні умільці.

Детальніше...

 

Африканська чума свиней знову на території Хмельницької області

Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що протягом 2016 року в Україні зареєстровано 91 випадок виникнення африканської чуми свиней, а станом на сьогоднішній день – вже 92. Найбільше  – 18 випадків зареєстровано в Полтавській, 9 в Харківській області, по 6 в Херсонській та Вінницькій областях та інших. На початок 2017 року на Хмельниччині було 2 неблагополучних пункти, які на даний час оздоровлено, але минулого тижня було виявлено спалах африканської чуми свиней на території Теофіпольського району Хмельницької області. 
Найбільше занепокоєння викликають випадки на кордонах з Хмельниччиною.
Відділ агропромислового розвитку, приймаючи до уваги особливу небезпечність захворювання закликає докласти всіх зусиль для недопущення  та розповсюдження збудника на територію  району.

Детальніше...

 

Для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

Детальніше...

 

Відбувся оргкомітет до Дня незалежності та Дня Державного Прапора України

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь. Так, 14 серпня відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України , яке провів голова райдержадміністрації Віктор Солодкий. В засіданні оргкомітету взяли участь голова районної ради Олег Янчук, заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов, голова Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.Під час засідання було обговорено організацію проведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня незалежності в районі та в населених пунктах. Вирішено провести урочисте підняття Державного Прапора та святковий урочистий захід до Дня незалежності України 23 серпня в м. Полонне , а 24 серпня в усіх населених пунктах району. 24 серпня планується провести молебень за незалежність в усіх церквах району. На засіданні були обговорені питання, що стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель. В музеях і бібліотеках району буде організовано експозиції і тематичні виставки з розвитку України за період незалежності.

14.08.2017.

 

 

З апаратної наради райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 14 серпня  2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Олега Янчука, заступника голови Полонської міської ради ОТГ Віктора Яськова, голови Понінківської селищної ради ОТГ Григорія Матвіїва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, перший заступник  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова проінформувала про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району та виплати разової допомоги пільговій категорії населення на проїзд в громадському транспорті. Заступник начальника- начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 11 серпня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 14 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 35 справ одержувачів субсидії, 14 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації

11.08.2017