Четвер, 23 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Сергій Савчук: Утеплити будинок за Урядової підтримки у рази вигідніше, аніж самостійно

"Теплі" кредити – це не ярмо для людей. Основне першочергове фінансове навантаження лежить на Уряді, який компенсує левову частку суми кредиту з державного бюджету (40%) та додатково залучає кошти місцевих бюджетів (15-30%). Про це повідомив сьогодні Голова Держенергоефективності під час дискусії  "Енергоефективність: як держава допомагає населенню?".
За його словами, за таких умов участь у програмі для кожної квартири у багатоповерхівці не буде обтяжливою. Для цього Агентство прорахувало декілька сценаріїв утеплення ОСББ. Наприклад, якщо ОСББ залучає близько 100 тис. грн. на такі заходи, як заміна вікон у під’їздах, систем освітлення, встановлення лічильників тепла, то з урахуванням Урядової та місцевої підтримки платіж за кредитом для однієї квартири у цьому будинку складатиме лише 8-29 грн. у місяць. Водночас, кожна родина заощаджуватиме на оплаті комунальних послуг близько 100 грн. у місяць.
Якщо ОСББ залучить більшу суму коштів – 500 тис. грн., то зможе провести комплексні заходи з утеплення: облаштувати ІТП, частково утеплити будівлю або встановити тепловий насос чи сонячний колектор. У такому випадку платіж за кредитом з однієї квартири становитиме 27 - 97 грн. у місяць. Водночас економія витрат на комунальні послуги для квартири буде в 4-5 разів більшою, ніж розмір цього платежу.

Детальніше...

 

Соціальні гарантії кожному працівнику

14 липня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, відбулось спільне засідання районної комісій з питань сприяння забезпеченню погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних  виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники ТОВ «НШБ» та ТОВ «Летичів Агроком».
На порядку денному розглядались питання:
1. Інформація про розмір заробітної плати на підприємствах Полонського району та інформація про страхувальників, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної.
(Доповідач – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лобай Олександр Миколайович).
2. Звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю

Детальніше...

 

Попит на програму з енергоефективності з боку ОСББ невпинно росте

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ  та  ЖБК приєднуються до програми. Ми впевнені, що ОСББ нарешті усвідомили наскільки це вигідно – провести глибинну термомодернізацію будинку і отримати значне відшкодування своїх витрат: від Уряду 40% відшкодування, від місцевої влади – 15%-30%", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу дії програми з енергоефективності.
Водночас Голова підкреслив, що сьогодні немає жодного району чи області України, де ОСББ не змогли б скористатися Урядовою підтримкою.
"Кошти за цим напрямком програми - на енергоефективні заходи в ОСББ - у нас є і їх достатньо. До кінця року вистачить будь-якому ОСББ, яке проведе утеплення та звернеться за відшкодуванням", - наголосив С. Савчук.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники окремих   структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході  колегії було заслухано інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
Після заслуханої інформацій, наданої доповідачем з зазначеного вище питання, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідне рішення розглянути питання щодо внесення змін до районного бюджету на черговій сесії районної ради.

Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та
комунікації з громадськістю
апарату райдержадміністрації
14.07.2015

 

Запрошуємо на Літню школу з питань безпеки та міжнародних відносин

Фонд «Відкрий Україну» у партнерстві з Центром інформації та документації НАТО в Україні запрошує на Літню школу з питань безпеки та міжнародних відносин, яка відбудеться 25-27-го серпня 2016 року в м. Ірпінь (Київська область).
Основні завдання Літньої школи:
– створення практичних проектів в сфері міжнародних відносин та безпеки;
– підвищення інформованості молодих фахівців із питань публічної дипломатії, безпеки, міжнародних відносин;
– важливість ініціатив громадянського суспільства для НАТО;
– робота в групах та створення команди для отримання найефективнішого та якнайшвидшого результату.

Детальніше...

 

26 років тому було прийнято Декларацію про державний суверенітет

16 липня 1990 року Україна зробила  один із найважливіших кроків на шляху  до незалежності.  Саме цього дня депутати Верховної Ради Української РСР ХІІ скликання після дебатів і гарячого обговорення  прийняли Декларацію про державний суверенітет України. На той момент це стало визначною подією у житті України і кожного свідомого українця, бо давня мрія нашого народу нарешті знайшла політичне оформлення.
Неможливо переоцінити важливість  цієї історичної події. Це був перший акт, який організував та надихнув парламент України на нові пріоритети суспільного розвитку, адже майже всі його положення суперечили чинній на той час Конституції УРСР. Ухвалення Декларації про державний суверенітет стало безпрецедентним прикладом консолідації різних за поглядами політичних сил навколо загальнонаціональних цілей. Попри істотні розбіжності у поглядах, народні депутати об'єдналися навколо ідеї захисту національних інтересів, проголошення створення суверенної демократичної незалежної держави.

Детальніше...

 

Відбулась апаратна нарада

11 липля 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Кулінського, за участю голови районної ради Олега Янчука, заступника голови адміністрації Олександра Вощатинського,  керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася апаратна нарада.
В ході наради перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський проінформував присутніх про результати роботи робочої групи апарату облдержадміністрації з надання методичної та практичної допомоги райдержадміністрації, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько проінформувала  про виконання районного та зведеного бюджетів, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало доповів  про результати роботи  комісії з питань сприяння легалізації тіньової зайнятості населення, головний лікар Полонської ЦРЛ ім. Н.С. Говорун Іван Савіцький зосередив увагу присутніх на проблемному питанню водозабезпечення районної лікарні.

Детальніше...