Середа, 24 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З апаратної наради

У понеділок, 7 листопада, під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням субсидій жителям району та інших соціальних допомог. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

07.11.2016.

 

 

Урочистості до Дня працівника соціальної сфери

Сьогодні, 4 листопада у малій залі Будинку культури за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, радника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Нелі Гуменюк, помічника-консультанта народного депутата України Романа Мацоли Наталі Ксьонзик, заступника голови Полонської районної організації ветеранів Афганістану Олександра Коблая відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери. На свято були запрошені працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, соціальні працівники сільських рад, представники районного центру зайнятості, міськрайонного товариства Червоного Хреста України, працівники управління Пенсійого фонду України в Полонському районі, депутати районної ради, громадськість. У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю. Олександр Олександрович також подякував ветеранам соціальної сфери, зусиллями яких створювались і зміцнювались соціальні служби в районі. Крім того, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики від районної державної адміністрації, районної та міської рад кращих представників соціальної сфери району відзначено грамотами та цінними подарунками. Завершились урочистості святковим концертом.

 

 

Служба за контрактом у Національній гвардії України

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%82-2Військова частина 3053 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом.  Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 7000 гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,  право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Будівельників 25, військова частина 3053 тел. (0382)55-13-62, 0675993845.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Голова Уряду: Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн – це тільки перший крок в удосконаленні оплати праці українців

Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні з 1 січня 2017 року відповідає економічним можливостям країни та є лише першим кроком в удосконаленні оплати праці українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, ві%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bдкриваючи засідання Уряду у середу. Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд виходить на завершальну стадію підготовки Бюджету на 2017 рік. За його словами, Міністерство фінансів України узагальнює усі пропозиції і висновки, що були надані українським Парламентом.У цьому контексті Голова Уряду закликав членів Кабінету Міністрів ретельно попрацювати з Міністерством фінансів для того, щоб завершити цю роботу і фіналізувати документ.“Головним завданням є формування остаточного тексту проекту Бюджету і подання його до Верховної Ради України з метою прийняття Бюджету, який передбачає чітку пріоритизацію, – зазначив Володимир Гройсман. – Маємо заздалегідь подбати про формування планів на 2017 рік”.Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд закладає у Бюджет на 2017 рік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн з 1 січня.“Це означає, що жоден громадянин України ні в бюджетному секторі, ні в приватному секторі не буде з 1 січня отримувати меншу заробітну плату ніж 3200 грн”, – зазначив він.Прем’єр-міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати не буде мати жодних негативних наслідків для економіки.

Детальніше...

 

Обговорено важливі питання

2 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голів об’єднаних територіальних громад району, їх профільних заступників та начальників управлінь фінансів райдержадміністрації та Полонської міської ради ОТГ відбулась робоча нарада з питання використання коштів державного бюджету щодо освоєння в повному обсязі коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій , субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад району .

 

 

02.11.2016.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 2 листопада, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров провів особистий прийом громадян. Жителі району мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою у їх вирішенні. Питання, які порушували громадяни району стосувалися пенсійного забезпечення, сприяння у нарахуванні та виплати субсидій, працевлаштування, вирішення соціальних проблем. А також питань особистого характеру. В межах своєї компетенції, керівник апарату райдержадміністрації надав відповідні консультації щодо порушених проблем. Окремі з них були направлені на розгляд структурних підрозділів райдержадміністрації для їх вирішення.

 

 

 

02.11.2016.

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії районної державної адміністрації

31 жовтня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулось засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації. На засіданні комісії було розглянуто звіт начальника Полонського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції про умовно-достроково звільнених від відбування покарань Максима Годжюрима та прийнято план роботи на четвертий квартал 2016 року з пропозиціями і зауваженнями. В заключному слові, керівник апарату, голова комісії Олександр Бобров наголосив на необхідності більш дієвої співпраці кримінально-виконавчої інспекції та відділу національної поліції в районі та районним центром зайнятості.

31.10.2016.