Неділя, 16 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Допомога обласному госпіталю інвалідів війни від Полонського району

Вже стало доброю традицією щорічно від громади району допомагати Хмельницькому обласному госпіталю інвалідів війни продуктами харчування, зокрема овочами. Не став винятком і цей рік. За ініціативи Хмельницької обласної ради організації ветеранів України та за сприяння обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації цьогоріч жителями району зібрано та 28 жовтня 2016 року відправлено до обласного госпіталю інвалідів війни близько двох тонн овочів ( картопля, столовий буряк, морква та цибуля). Хочеться щиро подякувати за розуміння та допомогу у цій благородній справі усім жителям району, сільським головам, старостам сіл , а також голові правління СВК «Лабунський», депутату обласної ради Миколі Олицькому, генеральному директору СТОВ «Агрофірма «Маяк», депутату районної ради Володимиру Марченку та генеральному директору ТОВ « Понінківська картонно – паперова фабрика» Сергію Коренєву за допомогу з паливо-мастильними матеріалами, а також директору Полонського підприємства теплових мереж Олександру Теслі за наданий автотранспорт.

31.10.2016.

 

 

Стартував щорічний Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел»

 

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел».Метою Конкурсу є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Детальніше...

 

З апаратної наради при райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 31жовтня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомог доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова. Головний лікар центру медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

31.10.2016.

 

 

Запрошуємо до участі у конкурсі!

За підтримки Міністерства молоді та спорту України та Благодійного Фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA.Мета Diamond Challenge – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні.

Детальніше...

 

На Полонщині відзначили 72-у річницю визволення України

28 жовтня, у далекому 1944 році для України відзвучали останні постріли великої, важкої, трагічної і незабутньої війни. Цього дня вся Україна святкує День визволення від нацистських загарбників. Адже саме 72 років тому в ході Карпатської операції була звільнена вся територія України. В цей день війська 1-ї Гвардійської армії, після звільнення Ужгорода вийшли на державний кордон. Внесок українців у справу визволення народів Європи від нацизму та спільну перемогу у Другій світовій війні — беззаперечний. Навіть не будучи незалежною державою, Україна де-факто виявилася важливим учасником Антигітлерівської коаліції і заслужено стала країною-співзасновницею ООН. Вшановуючи пам’ять загиблих в ті буремні роки керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівник виконавчого апарату районної ради Юрій Світак, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк , ветерани Другої Світової війни, учнівська молодь та представники громадськості поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил .

28.10.2016.

 

 

Обговорено ряд важливих питань

За результатами засідання колегії облдержадміністрації, 28 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району відбулася робоча нарада. В ході наради обговорено питання підготовки підприємств, організацій та установ району до роботи в зимовий період. В контексті цього питання головам територіальних громад та сільським головам дано доручення укласти договори з Полонською філією «Райавтодор». Окрім цього, особлива увага зверталася на детінізації тіньової зайнятості населення. Також на нараді обговорено питання формування районного бюджету на 2017 рік.

28.10.2016.

 

 

***

З нагоди святкування 28 жовтня 2016 року 25-ї річниці від дня заснування Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій шлемо свої вітання колективу та викладачам! Упродовж цих років завдяки наполегливій та самовідданій праці усього колективу, викладачів – професіоналів слухачі мали можливість щорічно проходити навчання і отримувати глибокі духовні знання, підвищення особистого і професійного становлення. Прийміть найтепліші слова вдячності колективу, викладачам за сумлінну працю та щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, щедрість душі. Хай досвід викладачів звеличує здобутки Хмельницької області та колоситься зерном добра. Впевненні, що і в майбутньому Ви надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.Висловлюємо щиру повагу до Вас і бажаємо Вам подальшого розвитку, особисто кожному - міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної енергії і нових творчих звершень.

 

 

З глибокою повагою

начальник загального відділу апарату

Полонської районної державної адміністрації

Кашперська А.В.