П'ятниця, 26 Квітня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Сергій Савчук: Цієї осені вдвічі зросла популярність Урядової програми з енергоефективності серед ОСББ

Друге півріччя 2016 року відзначається зростанням зацікавленості ОСББ до Урядової програми з енергоефективності. Зокрема, цієї осені за державною безповоротною фінансовою допомогою звертається 14-20 ОСББ в тиждень. Це вдвічі, а інколи й втричі більше, ніж, наприклад, навесні. Так, за останній тиждень, з  10 по 17 жовтня, ще 14 ОСББ стали учасниками програми, залучили більше 3 млн грн. на утеплення та впроваджують заходи з енергоефективності у своїх будинках.
"Результати моніторингу програми доводять, що ОСББ стають все більш свідомими. об’єднуються, голосують та приймають спільне рішення утеплюватися. Адже від цього вони тільки виграють. По-перше, з державного бюджету повертається від 40% до 70% суми залученого кредиту. Відсотки за кредитом допоможе виплатити місцева влада. По-друге, проведення комплексної термомодернізації будинку дозволить мешканцям будинку майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги", - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу програми.
За умовами програми ОСББ отримують допомогу на реалізацію різних енергоефективних заходів: утеплення стін, підвалів, горищ, покрівель та фундаментів, облаштування індивідуального теплового пункту, встановлення лічильників тепла і води, багатозонних приладів обліку електроенергії, заміну вікон на нові з енергозберігаючим склом, модернізацію освітлення у під’їздах будинків, встановлення системи сонячного теплопостачання або гарячого водопостачання. 
Ефект від будь-якого енергоефективного заходу відчутний. За даними опитування ОСББ-учасників програми, економія тепла для будинку після термомодернізації складає в середньому  24%, а після встановлення ІТП - ще 10%. Модернізації систем освітлення в будинку дає 71% економії електроенергії. Ті учасники програми, які замінили вікна на енергоефективні, отримали в середньому 14% економії тепла.

Детальніше...

 

В районі відзначили День Захисника України

Два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня - у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці - відзначатиметься День захисника України.  13 жовтня 2016 року, напередодні свята,  в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України на яких, були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни,  воїни-афганці, військовослужбовці, які брали участь в АТО на сході України, сім’ї загиблих героїв-земляків в зоні АТО, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість. Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання пам’янули тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України та поклали вінки і квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Меморіального комплексу загиблим землякам в зоні проведення АТО « Алея Слави », меморіальних дощок Симону Петлюрі та В’ячеславу Чорноволу.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 28.09.2016 року №336/2016-р "Про початок опалювального сезону 2016/2017 року в Полонському районі"

 

***

«СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ЗА КОНТРАКТОМ»

«Полонський районний військовий комісаріат проводить  набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу, а також  офіцерського складу.
Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення (від 7 000 грн.), одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат за адресою : м.Полонне вул.Лесі Українки, 87 тел. 2-03-77, 0673831437.»

 

Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Днями в приміщенні районного центру зайнятості  відбувся семінар-тренінг для представників держструктур району в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».
Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 12-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
Під час тренінгу представники державних структур підвищили свою обізнаність щодо законодавства у  сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.

Детальніше...

 

Олег Гуменний проконтролював хід виконання робіт на об’єктах, які реалізовуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

Сьогодні, за дорученням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Старосинявський та Старокостянтинівський райони.В рамках візиту відбулася оперативна нарада, в кабінеті голови Старосинявської районної державної адміністрації Ігоря Русого, з працівниками апарату райдержадміністрації, начальниками управлінь та відділів районної державної адміністрації.

img_9188На нараді Олег Вікторович проінформував про стан справ у використані субвенцій в області, вказав на типові проблеми які виникають, зобов’язав посилити контроль за використанням державних коштів. Також було наголошено, на позитивних і негативних моментах функціонування Старосинявського району в контексті розвитку районів області.

Детальніше...

 

Глава держави: Гірбидна війна – це також спроба популістів дестабілізувати ситуацію у суспільстві

Глава держави: Гірбидна війна – це також спроба популістів дестабілізувати ситуацію у суспільствіПрезидент Петро Порошенко наголошує, що збереження політичної стабільності є пріоритетом влади.«Гібридна війна – це не лише війна на фронті і не лише російська пропаганда. Це спроба дестабілізації ситуації в суспільстві. І в контексті цього є  кардинально не припустимим, коли для цього використовуються або нібито загрози, по’вязані із запровадженням ринку землі, або земельне рейдерство, або тарифи, до яких причетні всі ті, хто на сьогоднішній день займає популістську позицію, або будь-які інші процеси», - сказав Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку.Президент звернувся до присутніх: «На сьогоднішній день на наші з вами плечі лягає відповідальність збереження стабільності в країні, руйнація сценаріїв агресора та забезпечення сценарію сталого і ефективного розвитку держави». Глава держави висловив впевненість, що його зусилля разом із зусиллями уряду, парламенту та керівників місцевої влади принесуть свої результати.