Неділя, 22 Вересня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Хмельниччині розпочато фінансування пенсійних виплат вересня, а також субсидій за серпень 2019 року

02 вересня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області розпочато фінансування пенсій вересня 2019 року, на виплату яких уже направлено перших 20,2 млн. грн. Також профінансовано перших 48,3 тис. грн. на виплату субсидій. Всього на виплату субсидій за серпень 2019 року буде спрямовано 4,4 млн. грн. Виплата пенсій та субсидій буде здійснюватись банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 до 25 вересня поточного року.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань! 1 Вересня – свято, яким розпочинається кожен новий навчальний рік. Воно єднає усі покоління представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу до знань ми розпочинаємо зі школи і продовжуємо усе наше життя. Дорогі діти, нехай кожен учбовий день буде світлим, радісним і плідним. Впевнений, що зерна знань, які Ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини. Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році. Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління. Бажаю Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів.

О.Вощатинський

заступник голови районної

державної адміністрації

 

 

Служба зайнятості Хмельниччини – надійний партнер для підприємців області

Роботодавці завжди були і залишаються незмінними  головними клієнтами та соціальними партнерами служби зайнятості. У Хмельницькій області працюють майже 60 000 юридичних та фізичних осіб (без державних підприємств та банків), з них 55% у оптовій та роздрібні торгівлі (33 000 одиниць), у промисловості – 6,5% (3909), у сільському господарстві 4,5% (2585 одиниць) тощо. Протягом січня – липня 2019 року створено понад 3300 нових робочих місць. Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості. Ця послуга користується особливим попитом у фізичних осіб – підприємців.

Детальніше...

 

Оголошення

4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь (далі - Форум). З програмою Форуму можна ознайомитися за посиланням.(програма)

Детальніше

 

 

Хід проведення жнив

Напруженою порою хліборобського сезону для людей села завжди є жнива. Кожен господар докладає максимум зусиль, щоб вчасно зібрати зернові. Зібравши ранні зернові культури в районі, ми перетнули екватор по збору врожаю 2019 року. Важку й виснажливу роботу в полі майже завершено, зібраний урожай надійно зберігається в пристосованих складських приміщеннях, аграрії сміливо можуть проаналізувати ужинок ранніх зернових культур. За 7 місяців 2019 року агроформуваннями району було залучено 14,4 млн.грн. власних інвестицій, а саме на закупівлю техніки у кількості 13 одиниць. Незважаючи на зношеність техніки і на незначне поповнення зернозбиральною технікою, сільськогосподарські підприємства доклали максимум зусиль по підготовці сільськогосподарської техніки, яка була задіяна на жнивах. На збиранні ранніх зернових в районі працювало 53 комбайни, з них 42 -високопродуктивних. Своєчасний догляд, дотримання технологій вирощування зернових культур дали свої позитивні результати. Під урожай 2019 року було засіяно 43,2 тис. га ріллі. Жнива стартували із озимого ріпаку, якого в районі до збирання підлягало 2710 гектари. Потрібно відмітити, що з огляду на багаторічний досвід вирощування цієї культури аграрії зуміли отримати високий урожай ріпаку середня урожайність по району становить 30,2 ц/га.

Детальніше...

 

На черговій колегії районної державної адміністрації розглянуто ряд важливих питань

30 серпня заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Кашперська, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Члени Колегії розглянули наступні питання: про підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за І півріччя 2019 року членів колегії та запрошених проінформував заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Начальник відділу з питань цивільного захисту населення та житлово- комунального господарства райдержадміністрації Віктор Хилюк ,своєю чергою, доповів по питанню щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки. По питанню щодо збирання зернових культур в агроформуваннях району виступив начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук. Щодо підготовки навчальних закладів Полонської міської ради ОТГ, Понінінківської селищної ради ОТГ та Білецької сільської ради  до нового навчального року та опалювального сезону , а також безоплатної передачі залишків талонів дизельного палива Полонській міській раді ОТГ доповіла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, заступником голови райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень.


30.08.2019

 

 

Полонщина вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні , 29 серпня, відбуваються заходи із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідний Указ про встановлення у нашій державі Дня пам’яті, який щорічно відзначатиметься 29 серпня, підписав Президент України Володимир Зеленський. Керівництво району та міста, учасники ООС, представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Алеї Слави землякам, що віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України та могил героям-землякам , які загинули на Сході України. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вічна пам’ять Героям! Полонщина пам’ятає Ваш подвиг!


29.08.2019