Понеділок, 22 Липня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено селекторну нараду з питань підготовки до жнив та проведення сівби озимих культур урожаю 2020 року

05.07.2019 року під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка було проведено обласну селекторну нараду  з питань  підготовки до жнив та проведення сівби озимих культур урожаю 2020 року. У селекторі взяли участь заступник голови райдержадміністрацій Олександр Вощатинський, начальник відділу агропромислового розвитку екології та природних ресурсів Сергій Комісарук, спеціалісти відділу, керівник ХПП, керівники і спеціалісти сільгосппідприємств всіх форм власності, начальники галузевих служб АПК.

Детальніше...

 

Поліцейських району привітали з професійним святом

В Україні 4 липня відзначається День національної поліції. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року. До Полонського відділу поліції сьогодні прийшли привітати поліцейських району з професійним святом заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Яськов та заступник голови районної ради Юрій Світак. У своїх промовах вони відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки. Також, керівники району та міста побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу та вручили почесні грамоти кращим працівникам. Районна та міська влада, розуміючи важливість української поліції, не залишається осторонь і всіляко сприяє її розвитку. Той, хто обирає професію поліцейського, безсумнівно, хоче зробити наш світ кращим. Принести в життя своїх рідних і сусідів безпеку, а також по-справедливості вирішити їх проблеми! Вітаємо вас з Днем національної поліції та бажаємо ніколи не пасувати перед труднощами і жити щасливо!


04.07.2019

 

 

Як провести мітинг в Україні: FAQ для «чайників»

В цій статті я щиро намагався не переобтяжувати вас номерами статей законодавства і нюансами їх застосування на практиці, лишити тільки базове і найбільш важливе. Та все одно вона трохи розтяглася. Бо попри оптимістично велику кількість мирних зібрань в Україні (яких, для прикладу, без урахування, зокрема, загальнодержавних і міських/сільських святкувань було близько 16 тис. в 2012 році і близько 10 тис. на неокупованій частині країни в 2016), за збереження цієї свободи доводиться чи не постійно боротись як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні.

Детальніше...

 

Щодо діяльності ТОВ «ПКПФ-Україна»

Із робочим візитом на Понінківській картонно-паперовій фабриці побував депутат Верховної ради від 190 виборчого округу Роман Мацола. Разом із керівництвом ТОВ «ПКПФ-Україна» та представниками органів місцевого самоврядування Понінківської громади було обговорено роботу підприємства у плані покращення екологічної ситуації регіону. Саме з 1 липня Понінківська паперова фабрика максимально забезпечує потреби папероробного виробництва за допомогою газових котлів, що унеможливлює викиди дрібних суспендованих частин у атмосферу. Котел на твердому опаленні використовується як допоміжний для збільшення потужності, необхідної у виробництві паперу.

Детальніше...

 

Он-лайн послуги органів виконавчої влади

Детальніше...

 

За позовом прокуратури підрядника зобов’язано повернути до бюджету чверть мільйона гривень, виділених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне

За результатами розгляду позовної заяви Шепетівської місцевої прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору підряду та стягнення до бюджету коштів, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне. Прокуратурою встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям. Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн. грн. та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року. Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано. Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис. гривень. На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис. грн., а інші вимоги проігноровано.Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура зверталась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, а також стягнення штрафних санкцій за неналежне виконання договірних зобов’язань.Відтак, за реагування прокуратури підрядника зобов’язано виконати свої фінансові зобов’язання перед громадою.

Начальник Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури

Р. Семенюк

 

 

Привітали «Матір – героїню»

Сьогодні, 02 липня, перший заступник голови адміністрації Тетяна Шамрай , спільно з заступником голови адміністрації Олександром Вощатинським, керівником апарату адміністрації Аллою Кашперською та головним спеціалістом відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації Ларисою Будник, вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня» жительці селища Понінка Куровській Ларисі Андріївні, матері п’яти дітей. Указом Президента України №190/2019 від 06 травня 2019 року за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку їй присвоєно це почесне звання. Тетяна Іванівна особисто привітала жінку з важливою в її житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладала у своїх дітей. Вона висловила матері-героїні щирі слова з побажаннями міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та родинного тепла, вручила державну відзнаку та квіти.


02.07.2019