П'ятниця, 19 Січня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Уряд напрацював механізми розвитку тваринництва і розраховує протягом року суттєво наростити поголів’я та виробництво молока, – Прем’єр-міністр

Кабінет Міністрів України остаточно погодив механізми підтримки агровиробників, передусім тваринницького напрямку, і розраховує, що застосування всіх напрацьованих рішень дозволить вже цього року суттєво наростити кількість молочно-товарних комплексів, фермерських господарств, поголів’я великої рогатої худоби, обсяги виробництва молока та іншої агропродукції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку агросектору.
Як підкреслив Глава Уряду, йдеться, передусім, про стимули для середнього агробізнесу – як в сегменті рослинництва, так і в сегменті тваринництва. Причому ситуація в тваринництві вимагає швидкої реакції: минулого року виробництво, приміром, яловичини та молока знизилося до історичного мінімуму.
«Тож до кінця січня ми напрацьовуємо продукт, у лютому – виходимо з програмами, в березні – починаємо роботу, - сказав Володимир Гройсман. - Ми підкріпимо внутрішній ринок (продукцією тваринництва), підтримаємо експорт і вирівняємо ситуацію».
За пропозицією Уряду, загальний ресурс, виділений на підтримку тваринництва, цього року становитиме 4 млрд грн. Кошти направлятимуть передусім на підтримку будівництва нових ферм та комплексів – або на здешевлення кредитів на будівництво, або на компенсацію частини власних коштів виробників, витрачених на будівництво. Максимальний кредитний ресурс – 10 млн євро на один товарний комплекс під 3% річних на 5 років. Максимальний розмір компенсації – 25% від обсягу витрат. В разі необхідності, за результатами першого півріччя роботи програм, їх механізми можуть бути відкориговані. Разом з тим, за прогнозом, до кінця року ріст поголів’я худоби буде не менше 11%, а надоїв молока – не менше 5%.
«За тиждень маємо представити остаточні фінансові рішення. Мене цікавить нарощення поголів’я, збільшення надоїв молока, вирівняння балансу м’яса на внутрішньому ринку і, як наслідок, помірна ціна на весь асортимент. Я заохочую до будівництва – будь ласка, будуйте нові ферми», - підкреслив Володимир Гройсман.

Детальніше...

 

Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнє

Президент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.
«Дякую всім тим, хто підтримує Україну у її боротьбі за мир, добробут, процвітання та європейське майбутнє», - сказав Президент.
«Минулого року, особливо восени, Україна зробила дуже важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Вони роблять нас більш стійкими на внутрішньому фронті, і це той шлях, яким слід надалі йти і в нинішньому році», - сказав Президент під час виступу на зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Петро Порошенко подякував міжнародним партнерам, передусім країнам Великої сімки, за надзвичайно потужну підтримку України.
За його словами, Україна вдячна Японії за формулу Ісе-Шімі та за фантастичний рік Японії в Україні. Глава держави також подякував Канаді, чиє головування у Великій сімці тільки-но розпочалося, за дуже насичений порядок денний сприяння реформам в Україні. «Розраховуємо, що ця підтримка матеріалізується, зокрема в чіткий Європейський план для України», - додав він.

Детальніше...

 

Звернення Президента України на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні

ЗВЕРНЕННЯ

Президента України Петра Порошенка на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні
(Київ, 16 січня 2018 року)


Ваші Високоповажності,
Шановний пане Спікере, Шановний пане Прем’єр-міністре, 
Пані та панове,
Дорогі друзі,

Щиро вітаю вас з Новим роком!
Нехай 2018-й стане роком миру, благополуччя для усіх нас, роком розвитку та прогресу для держав та народів світу!
Дорогі друзі,
Сьогодні ми вперше зустрічаємося у новому, відреставрованому Маріїнському палаці.
Багато років цей шедевр архітектури, на жаль, поступово деградував.
Нині цей палац отримує нове життя після реконструкції.
Як і Україна сьогодні – через реформи.
Я надзвичайно радий, що саме іноземні дипломати є першими, хто бере участь в урочистостях у цій чудовій будівлі після проведеної реконструкції.
Ми входимо у важливий і символічний рік – сторіччя з початку глибоких демократичних змін не лише в Україні, а й в усій Європі.
У 1918 році в результаті падіння імперій десятки націй відновили чи здобули свою незалежність.
Це були народи Центральної Європи, Балтійського та Балканського регіонів.
Це були також народи, які перебували під ярмом царської Росії.
Хотів би щиро привітати з цим ювілеєм всіх наших друзів, для яких події, що відбулися сто років тому, стали важливим етапом державотворення.
Сьогодні, однак, йдеться не лише про відзначення тих подій, але й, насамперед, про усвідомлення уроків історії, які вони нам дали.

Детальніше...

 

До уваги одержувачів субсидій та пільги на тверде паливо та скраплений газ!

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розпочато прийом заяв для призначення субсидії та пільги на тверде паливо та скраплений газ. Жителям сільських населених пунктів для оформлення необхідних документів рекомендуємо звертатись у сільські ради, а жителям міста Полонного та смт. Понінка – безпосередньо в управління соціального захисту населення.

 

 

***

Інформація про місцезнаходження пунктів обігріву в Полонському районі

 

Відбулася робоча нарада

16 січня 2018 року головою районної державної адміністрації Віктором Солодким  за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, в.о. начальника управління соціального захисту населення Олександра Лобая, представників Полонської міської ради ОТГ, Понінківської селищної ради ОТГ проведено робочу нараду з питань пільгового перевезення та відшкодування втрат за надані пільги з послуг електрозв’язку. З метою врегулювання зазначеного питання  та зняття соціальної напруги Полонській міській раді ОТГ, Понінківській селищній раді ОТГ рекомендовано передбачити відповідні видатки для фінансового забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним, залізничним транспортом, надання пільг  за користування послугами зв’язку.Зазначене питання перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

16.01.2018

 

Впроваджуючи Стратегію гендерної рівності в освіті, ми творимо майбутнє без сексизму і домашнього насилля, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір – 2021».
Проект Стратегії – це комплексний документ, розроблений Міністерством освіти і науки у співпраці з найкращими українськими та міжнародними експертами. За словами Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Стратегія забезпечить комплексне впровадження гендерної рівності та недискримінації у вітчизняній системі освіти.
«Недискримінація, рівність, права людини, – все це починається з освіти. Наші діти повинні усвідомлювати значення цих цінностей уже в середній школі. Ми робимо це не для наших закордонних партнерів. Ми робимо це для свого майбутнього, де немає місця таким ганебним речам, як, приміром, сексизм чи домашнє насилля», – сказала Віце-прем’єр-міністр.

Детальніше...