П'ятниця, 22 Січня 2021
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Громадяни зможуть економити при розрахунках за газ до 40%, обираючи державного постачальника – Президент

В Україні з серпня поточного року запрацював ринок газу для населення, і тепер громадяни мають змогу вільно обрати собі постачальника газу з найвигіднішими умовами. Допомогти населенню заощадити на рахунках за газ можуть державні компанії, зокрема Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області.

Детальніше...

 

Проведено останнє в цьому році чергове засідання колегії районної державної адміністрації


30 грудня 2020 року голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів останнє в цьому році засідання колегії. У роботі засідання взяли участь члени колегії, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Члени Колегії розглянули наступні питання . Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі доповів заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Своєю чергою, завідувач сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання районної державної адміністрації Олена Кліщ ознайомила присутніх з заходами соціального захисту дітей та запобігання бездоглядності у дитячому середовищі. Про екологічну освіту як одну із передумов вирішення проблем в районі розповіла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська. Останнім питанням порядку денного колегії було заслухано стан виконання завдань визначених актами та дорученнями Президента України у сфері державної кадрової політики Полонської районної державної адміністрації у 2020 році. З зазначеного питання членів колегії та запрошених проінформувала головний спеціаліст з питань персоналу та нагород апарату районної державної адміністрації Кристина Вальчук. Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

30.12.2020

 

 

Україна працює над отриманням вакцин проти COVID-19 – Володимир Зеленський

Під час поїздки до Івано-Франківської області Президент України Володимир Зеленський наголосив, що держава працює над отриманням вакцин проти COVID-19. Він нагадав, що Україна вже має домовленість про безкоштовні 8 млн доз вакцини в межах програми COVAX, однак влада намагається збільшити цю кількість.«Працюємо над 16 мільйонами. Головне, щоб людей, які бажають вакцинуватися, було багато», – сказав він під час зустрічі з адміністративно-господарським активом Івано-Франківщини.Глава держави розповів про підписання першого контракту на постачання вакцини виробництва компанії Sinovac Biotech. «Підписали перший контракт на постачання вакцини – вже не меморандум, а контракт більш як на 1,9 мільйона доз. Це китайська вакцина, яка пройшла випробування і в Індонезії, і в Бразилії, і в Туреччині», – наголосив він.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 17.00 28 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 38751 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 1397 – діти, 2770 – медпрацівники.

Детальніше...

 

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2021 рік

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», який Верховна Рада ухвалила 15 грудня. Згідно з документом, доходи державного бюджету на 2021 рік становлять 1 трлн 84 млрд 34 млн 307 тис. грн. Видатки держбюджету на 2021 рік передбачені в сумі 1 трлн 320 млрд 152 млн 623 тис. грн. Граничний обсяг дефіциту Державного бюджету України визначено в сумі 246 млрд 635 млн 500 тис. грн. У держбюджеті-2021 на охорону здоров’я передбачено майже 160 млрд грн, на розвиток освіти і науки буде спрямовано майже 170 млрд грн. Видатки на національну безпеку та оборону передбачені в обсязі 267 млрд грн, або 5,93% ВВП. З 1 січня 2021 року розмір мінімальної заробітної плати зросте до 6 тис. грн, а з 1 грудня – до 6,5 тис. грн з відповідним переглядом видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери.

 

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

Щороку 25 грудня Римо-Католицька церква відзначає день народження Ісуса Христа. Саме у Римі у 336 році було вперше задокументовано святкування Різдва. Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят. Дуже приємно мати нагоду привітати значну частину жителів нашого району - віруючих-католиків - з Різдвом Христовим. Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють. Надіюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих і сповідуватимуть їх щодня. Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

Уряд послабив у новорічну ніч карантинні обмеження, які діють з 19 грудня 2020 року на всій території України

Уряд дозволив в новорічну ніч роботу закладів громадського харчування до 7-ї години ранку 1 січня. Відповідні зміни внесено до вже чинних карантинних обмежень, які діють по всій території України з 19 грудня.

Детальніше...