Середа, 21 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Засідання спостережної комісії

8 жовтня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Мороза проведено чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому було розглянуто два питання:

Детальніше...

 

У присутності Президента підписано Меморандум про посилення співпраці між Україною та Великою Британією у військовій і військово-технічній сферах

У присутності Президента України Володимира Зеленського, який перебуває з офіційним візитом у Великій Британії, міністр оборони України Андрій Таран та Державний секретар з питань оборони Великої Британії та Північної Ірландії Бен Уоллес підписали Меморандум про посилення співпраці між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії у військовій і військово-технічній сферах. Зокрема, Меморандум передбачає співпрацю в оборонній галузі. Важливим є залучення фінансування Британського експортно-кредитного агентства у розмірі 1,25 млрд фунтів стерлінгів. Це має суттєво підвищити ефективність і скоротити терміни реалізації спільних проектів у оборонній сфері, що є критично важливим в умовах загострення ситуації, що триває в Чорноморському регіоні.

 

За неповідомлення про суттєві зміни про майновий стан, настає відповідальність

Чинне антикорупційне законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Так, посадовець Полонського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області, знаючи про необхідність подання е-декларацій про суттєві зміни у майновому стані, легковажно поставився до виконання вказаного обов’язку та безпідставно їх не подав. Зокрема, вказана особа у 2018 році продала автомобіль, від реалізації якого отримала дохід, а у 2019 році придбала інше авто, сума видатків яких перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб. Водночас, представник влади в установленому законом порядку не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, за що на останнього складено два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Працівники Полонського відділу місцевої прокуратури у судовому порядку довели винуватість цієї особи у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, що передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю, що полягає у неповідомленні про суттєві зміни у майновому стані). Постановою суду на посадовця накладено стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

Прокурор Полонського відділу

місцевої прокуратури О. Сеньков

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 19.00 4 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 7706 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 348 – діти, 631 – медпрацівники, 282 – працівники освіти.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання координаційна рада у справах дітей

02 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Нарожного було проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто 17 (сімнадцять) питань:

Детальніше...

 

***

02 жовтня 2020 року відбулося засідання комісії з питань розподілу у  2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Поліщук, на якому було розглянуто 1 питання, а саме:

«Про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунку як оплати за договором купівлі-продажу житла особі, з числа дітей-сиріт».

Надано дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунку як оплати за договором купівлі-продажу квартири особі, з числа дітей-сиріт.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Продедено виїзний прийом громадян

29 вересня з робочим візитом заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний завітав до Великоберезнянського старостинського округу. Під час візиту поспілкувався з старостою округу де піднімалися питання ремонту дороги, прокладення водогіну в селі, транспортного обслуговування, інфраструктури, благоустрою населених пунктів округу та діяльності закладів соціальної сфери. Ніна Дончук розповіла про пріоритетні завдання які реалізовуватимуться на підвідомчій території у 2020 році. Так, у планах старости встановлення нової огорожі на кладовищі, проведення ремонту клубу та перекриття даху , відновлення вуличного освітлення Наразі завершено ремонт центральної дороги та проведено благоустрій центру села. Сергій Нарожний відвідав Великоберезнянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Полонської міської ради ОТГ.

 

Ознайомився з режимом роботи закладу, умовами виховного процесу дітей. Провів огляд приміщення садочку та спортивного майданчику, обговорив з керівником закладу проблемні питання. «Діти – наше майбутнє! І наша задача, щоб вони були ситі, в теплі та під наглядом професійних вихователів. Я бачу, що в садочку чисто та охайно, але будівля потребує ремонту. Проблеми дітей для мене на першому місці. Будемо знаходити шляхи, щоб поліпшити умови», - наголосив заступник голови адміністрації В ході зустрічі з директором Великоберезнянського навчального закладу обговорив питання щодо модернізації харчоблоку, проведення ремонту в школі та укомплектування ком ютерного класу. Відвідав амбулаторію, яка збудована в рамках реалізації програми Президента “Доступна медицина”, що покликана підвищити якість та доступність первинної медичної допомоги для мешканців сільської місцевості.