Четвер, 21 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Проведено робочу нараду

Сьогодні, 15 березня в малій залі районної державної адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2018рік. Про виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету у 2018році та досягнуті результати прозвітувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. Співдоповідачами начальника були заступник начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів Тетяна Галатюк та начальник відділу доходів управління фінансів Галина Глівінська. Для відома інформація про виконання Полонського районного бюджету за 2018 рік з додатками розміщені на офіційному веб-сайті Полонської райдержадміністрації.


 

15.03.2019

 

 

Половина безробітних Хмельниччини - жінки

Станом на 1 березня 2019 року на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебуває понад 14 тис. осіб, з них 47,4 % - жінки. Забезпечено роботою понад 1 тисяча представниць слабкої статті. «Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки та чоловіки, а професіонали своєї справи. Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи. І не важливо жінка ти чи чоловік», - зазначає директор обласної служби зайнятості Сергій Черешня. Згідно статистичних даних, протягом січня-лютого послугами служби зайнятості скористалися 8,5 тис. безробітних жінок. Серед них 17,3% раніше працювали у торгівлі та ремонті; 14,2% – у сфері державного управління й оборони; 15,4% – у переробній промисловості; 24,2% – у сільському, лісовому та рибному господарстві. Аби підвищити свій професійний рівень, слабка стать має можливість пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями та напрямами актуальними на ринку праці.

Детальніше...

 

Старокостянтинівське відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт) до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови № 28.

Детальніше...

 

Заборона вилову раків

Нагадуємо в період з 15 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року забороняється будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, відповідно до Наказу Державного агентства рибного господарства України від 03.12.2018 року № 49. Для того, щоб створити відповідні умови для нормального циклу розмноження та відтворення річкових раків Управління Держрибагентства у Хмельницькій області звернулось до Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України. У листі науковці зазначили терміни заборони на лов цих біоресурсів.

Детальніше...

 

На Полонщині стартувала весняна посівна ранніх ярих зернових культур

Агроформування району розпочали комплекс весняно-польових робіт, зокрема посів сільськогосподарських культур. Ранні ярі зернові культури посіяні на площі 719 га., що складає 11% до прогнозованих обсягів. В тому числі ярий ячмінь вже посіяно 709 га, або 13% від запланованої площ, овес посіяний на площі 10 га, або 3% до плану. Станом на 12 березня поточного року аграрії Полонщини проводять друге підживлення озимих культур на зерно, яке проведене на площі 8552 га (141%). Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 3943 га або 144%. Закриття вологи проведено на площі 10424 га.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

12.03.2019

 

 

***

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №62 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848, згідно з якими визначено механізм виплати житлових субсидій у готівковій формі. Відповідно до п. 18 Положення виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється: особам, які одержують пенсії, - через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта", де особа одержує пенсію; особам, які не одержують пенсії, - через АТ "Ощадбанк" шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему "Система термінових переказів "Швидка копійка" або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ "Ощадбанк". У Полонському районі житлова субсидія у готівковій формі виплачується 5477 громадянам на суму – 11491,0 тис. грн.., у тому числі 3533 пенсіонерам на суму – 7677,0 тис. грн., 1944 особам, які не одержують пенсію на суму – 3814,0 тис. грн. При цьому через технічні проблеми певна частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії і, як наслідок, виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі буде здійснюватися через АТ "Ощадбанк".

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду щодо забезпечення виконання Закону України «Про вибори Президента України»

12 березня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, за участю керівника апарату районної державної адміністрації Алли Кашперської, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, в.о. голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Тетяни Ціхановської, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, представників ПАТ «Укртелеком» та окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, провела робочу нараду щодо сприяння дільничним виборчим комісіям в реалізації їм повноважень. Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Виборчий процес - це здійснення суб'єктами, визначеними ст.12 Закону України «Про вибори Президента України», виборчих процедур.

Детальніше...