Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Шановні жителі Пролонщини , дорогі ветерани Другої світової війни!

Щиро вітаємо вас з 77-ю річницею визволення м. Полонне від фашистських загарбників. Низько вклоняємося і висловлюємо свою вдячність всім, хто пройшов горнило Другої світової війни. Нинішнє покоління українців в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на полях боїв завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живим. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав рідну землю від ворога, і пишаємося героями сьогодення, які продовжують справу своїх батьків і дідів, відстоюючи незалежність держави. Найтепліші слова привітання – ветеранам. Саме вони – жива історія України, приклад мужності та патріотизму та віри в перемогу. У цей пам’ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави. Низький уклін вам! Бажаю кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим.

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

Дорогі жителі Полонщини !

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! На порозі 2021 рік. Сподіваюся, що він буде благодатним для жителів нашої громади, України, для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу - мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість - стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди. Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків. Нехай прийдешній рік виправдає всі Ваші самі добрі надії і сподівання, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов. Щастя Вам, міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

Анатолій МОРОЗ

голова районної державної адміністрації

 

 

Полонська районна державна адміністрація сердечно вітає голову громадської ради при райдержадміністрації Коваля Всеволода Павловича з днем народження!

Шановний Всеволоде Павловичу!

Взаємодія райдержадміністрації з громадськістю є важливою складовою вирішення актуальних питань державної політики, в тому числі й найважливіших питань із життя нашої громади. Ви людина, котра має великий досвід роботи у сфері управління, високі моральні принципи та займаєте активну громадянську позицію. Хай Ваша життєлюбність, ентузіазм, широкий діапазон знань та інтересів, високий професіоналізм, працьовитість, відданість справі і надалі користуються повагою серед колег та громадськості. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих здобутків, духовних і фізичних сил, терпіння, удачі та оптимізму.

З повагою,

Анатолій МОРОЗ,

голова Полонської районної державної адміністрації

 

 

Громадяни зможуть економити при розрахунках за газ до 40%, обираючи державного постачальника – Президент

В Україні з серпня поточного року запрацював ринок газу для населення, і тепер громадяни мають змогу вільно обрати собі постачальника газу з найвигіднішими умовами. Допомогти населенню заощадити на рахунках за газ можуть державні компанії, зокрема Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області.

Детальніше...

 

Проведено останнє в цьому році чергове засідання колегії районної державної адміністрації


30 грудня 2020 року голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз провів останнє в цьому році засідання колегії. У роботі засідання взяли участь члени колегії, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Члени Колегії розглянули наступні питання . Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі доповів заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Своєю чергою, завідувач сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання районної державної адміністрації Олена Кліщ ознайомила присутніх з заходами соціального захисту дітей та запобігання бездоглядності у дитячому середовищі. Про екологічну освіту як одну із передумов вирішення проблем в районі розповіла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Лілія Муравська. Останнім питанням порядку денного колегії було заслухано стан виконання завдань визначених актами та дорученнями Президента України у сфері державної кадрової політики Полонської районної державної адміністрації у 2020 році. З зазначеного питання членів колегії та запрошених проінформувала головний спеціаліст з питань персоналу та нагород апарату районної державної адміністрації Кристина Вальчук. Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

30.12.2020

 

 

Україна працює над отриманням вакцин проти COVID-19 – Володимир Зеленський

Під час поїздки до Івано-Франківської області Президент України Володимир Зеленський наголосив, що держава працює над отриманням вакцин проти COVID-19. Він нагадав, що Україна вже має домовленість про безкоштовні 8 млн доз вакцини в межах програми COVAX, однак влада намагається збільшити цю кількість.«Працюємо над 16 мільйонами. Головне, щоб людей, які бажають вакцинуватися, було багато», – сказав він під час зустрічі з адміністративно-господарським активом Івано-Франківщини.Глава держави розповів про підписання першого контракту на постачання вакцини виробництва компанії Sinovac Biotech. «Підписали перший контракт на постачання вакцини – вже не меморандум, а контракт більш як на 1,9 мільйона доз. Це китайська вакцина, яка пройшла випробування і в Індонезії, і в Бразилії, і в Туреччині», – наголосив він.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 17.00 28 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 38751 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 1397 – діти, 2770 – медпрацівники.

Детальніше...