Понеділок, 19 Березня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів прийом громадян з особистих питань

Особистий прийом громадян дозволяє глибше зрозуміти проблеми населення, - переконаний заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Відтак, 12 березня 2018 року згідно з графіком посадовець провів прийом громадян з особистих питань. До заступника голови районної державної адміністрації звернулося п’ятеро осіб. Зазначимо, що громадяни звертаються до керівництва району з різних питань. Сьогодні клопотання стосувалися надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових проблем, питання пенсійного забезпечення, земельних відносин, працевлаштування тощо. Олександр Вощатинський надав вичерпні роз'яснення заявникам та доручив профільним керівникам структурних підрозділів ужити заходів для повного та об'єктивного розгляду усіх без винятку звернень.

 

12.03.2018.

 

 

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в АльянсіПрезидент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.«Вітаю важливе, довгоочікуване та логічне рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо Альянсу», - зазначив Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook.«Це стало визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Саме про це йшлося під час моєї останньої зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО у Мюнхені, а також нещодавньої телефонної бесіди з Віце-Президентом США», - наголосив Петро Порошенко.«Наша наступна амбіція – План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Саме цьому був присвячений мій лист Єнсу Столтенбергу (Генеральний секретар НАТО – ред.) в лютому 2018 року, де, з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО, мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу», - підкреслив Глава держави.«Тиха дипломатія із просування наших принципових позицій, про що домовлено з нашими партнерами, дає свої вагомі результати», - зауважив Петро Порошенко, додавши: «Впевнено рухаємося вперед».

 

Шановні землевпорядники району! Щиро вітаю з професійним святом – Днем землевпорядника України!

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, нових трудових досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.
В.Солодкий,
голова районної державної адміністрації
 

Дорогі жінки Полонщини!

Любі наші мами, бабусі, сестри, доньки, кохані! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання. Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам. Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Зі святом Вас, дорогі жінки!

В.Солодкий

голова районної державної адміністрації

 

 

Святкування Міжнародного Жіночого дня 8 Березня

7 березня у міському Будинку культури відбулись урочисті заходи, приурочені Міжнародному Жіночому Дню 8 березня. Зі святом жінок привітав голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий. Зокрема, він сказав: «Сьогоднішній день – це нагода доземно вклонитися і подякувати вам за душевне тепло і любов, розуміння і піклування, підтримку і допомогу. Зараз усі ми переживаємо непрості часи, та саме ви, жінки, найбільш гостро відчуваєте існуючі проблеми. Нарівні з чоловіками ви працюєте. І водночас, на ваші плечі лягає щоденна турбота про створення затишку і добробуту сім’ї, про своїх рідних та близьких. Для всіх ви знаходите сили й час, при цьому залишаєтесь чарівними та ніжними». З теплими вітаннями звернулися до присутніх і голова районної ради Олег Янчук та голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський. Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотами районної державної адміністрації, районної ради та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади нагороджено кращих жінок району. Гарним подарунком до жіночого свята став концерт, підготовлений кращими художніми колективами та окремими виконавцями міського Будинку культури, у якому звучали вірші та пісні, присвячені жінкам-матерям, берегиням родинного вогнища. Окрім цього, голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай цього дня спільно з генеральним директором ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна» Сергієм Прудким привітали жіночий колектив фабрики з Міжнародним жіночим днем та відзначили кращих грамотами та цінними подарунками.

 

07.03.2018.

 

 

Ми робимо реформи не для МВФ, а для українців – Президент в інтерв’ю Financial Times

Ми робимо реформи не для МВФ, а для українців – Президент в інтерв’ю Financial Times«Останні півроку були надзвичайно насичені активними реформами. І навряд чи ви знайдете будь-яку іншу країну в світі, яка б зробила настільки багато», -  сказав Президент Петро Порошенко в інтерв’ю впливовому  британському виданню Financial Times, відзначаючи динаміку та прогрес реформ в Україні.Президент нагадав, що з вересня 2017 року Україна провела освітню реформу: «Реальну системну реформу. Ми змінили радянську освіту на західну, більш інтерактивну, освіту. Ми зробили величезні зусилля, щоб повернути дуже високий потенціал української науки та освіти».Глава держави також відзначив реформу системи охорони здоров'я, яка не була простою, а «іноді дуже болісною, іноді непопулярною». «Політики не в захваті від того, що потрібно робити непопулярні речі, але ми більше не можемо терпіти стару систему»,  - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

 

22-23 березня у Хмельницькому відбудеться «Подільський енергетичний форум «Green Energy»

Подільський енергетичний форум «Green Energy» має на меті згуртувати підприємців, що працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторів економіки (наприклад – аграрний сектор), щоб ознайомити їх зі світовими тенденціями і новими інструментами у сфері альтернативної енергетики та енергоефективних технологій.Цільовою аудиторією форуму є малий та середній бізнес, власники та топ-менеджмент підприємств Хмельницької та Вінницької обл., представники владних інституцій, міжнародних донорських організацій, а також національні і міжнародні інвестори.Участь у форумі безкоштовна, реєстрація є обов’язковою до 15 березня за посиланням: http://greenenergy.tilda.ws/Форум організовується Центрами підтримки бізнесу м.Вінниця та м.Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми EU4Business.Додаткова інформація за тел. (096) 945 02 51, Степан Кушнір, координатор форуму.