Четвер, 06 Серпня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

22 липня відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру при районній державній адміністрації , на яке було запрошено підприємців району, власників розважальних закладів та закладів громадського харчування. З інформацією щодо змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 р. № 588 виступив Сергій Нарожний, заступник голови районної державної адміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зазначивши, що вказаною постановою заборонено роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). Спільно з підприємцями було обговорено вимоги даної постанови, звернуто увагу на обов’язкове її виконання, оскільки, при виявленні порушень представники поліції будуть застосовувати заходи реагування відповідно до чинного законодавства.

Секретар штабу О.Сінчук

22.07.2020

 

 

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до 31 серпня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. «У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Детальніше...

 

***

21 липня 2020 року відбулося засідання комісії з питань розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням голови райдержадміністрації Мороза Анатолія Васильовича , на якому було розглянуто 1 питання, а саме: « Про розподіл у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».  Визначено напрям «виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб» та затверджено загальний список дітей, які перебувають на квартирному обліку, із зазначенням прізвища, імені, по батькові (за його наявності), дати народження дитини, дати її взяття на такий облік, інвалідності (у разі встановлення) та орієнтовної потреби в коштах.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

 

Аудитори Хмельниччини ведуть боротьбу із порушниками фінансового законодавства в регіоні

 

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж шести місяців 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 23,4 млн гривень. Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 3,5 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках. Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 14,5 млн грн.

Детальніше...

 

До уваги бюджетних організацій!

За інформацією Полонської дільниці Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз», відповідно до п.1 глави 3 розділу Х Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494, з метою удосконалення системи комерційного обліку природного газу, підвищення рівня достовірності вимірювання об’єму природного газу комерційними вузлами обліку в газорозподільних системах та для забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України оператори ГРМ та їх суміжні суб’єкти ринку природного газу, зокрема споживачі, повинні здійснювати відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних. Пункт 2 глави 3 розділу Х Кодексу ГРС зобов’язує власників комерційних вузлів обліку (крім побутових споживачів зі споживанням до 1,01 млн. м. куб.) в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних. При цьому Оператору ГРМ надається право застосувати до власника комерційного обліку заходи з обмеження (припинення)передачі та/або розподілу природного газу на його об’єкт у разі порушення визначених законодавством строків на облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних.

Детальніше...

 

Ми готові до другої хвилі епідемії, але сподіваємося, що вона нас омине – Президент

877 тисяч тестів на коронавірусну інфекцію зробила Україна від початку епідемії COVID-19. Про це під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що кількість щоденних тестів постійно нарощується, нагадавши, що в перші дні робилося лише по 200 тестувань, система лабораторій потребувала відновлення. Він також додав, що вже протягом трьох тижнів зберігається приблизно однаковий рівень показників щодо виявлення підозр і заражень, минулого тижня госпіталізація в цілому пішла на спад.

Детальніше...

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 20 липня в Україні зафіксовано 651 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом 59 493 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1498 летальних, 31 439 пацієнтів одужало. Проведено 881 907 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 560 пацієнтів.

Детальніше...