Вівторок, 02 Червня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На 21.05.2020 в області зареєстровано 7 людей з підозрою на COVID-19

Станом на 21 травня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 7 людей (0 дітей, 1 медпрацівник): у м. Кам’янець-Подільський – 2, у м. Старокостянтинів, Волочиському, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Дунаєвецькому районах – по 1. Госпіталізовано 3 людей, в тому числі медпрацівник, на амбулаторному лікуванні перебуває 4 хворих.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання координаційна рада у справах дітей

 

21 травня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Нарожного було проведено чергове засідання кординаційної ради у справах дітей, на якому було розглянуто шість питань:

Детальніше...

 

Міжнародний день біорізноманіття

22 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день біологічного різноманіття - свято, яке нагадує нам про необхідність збереження тварин, рослин, мікроорганізмів, екосистем та екологічних процесів, що в них відбуваються. 22 травня 1992 року в Ріо-де-Жанейро підписано Конвенцію, основною метою якої є збереження біологічної різноманітності на генетичному, видовому, екосистемному рівнях. З метою залучення ще більшої уваги до проблем біорізноманіття та підвищення обізнаності населення планети з цих питань Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила цей день Міжнародним днем біологічної різноманітності. Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 20 травня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Нарожного відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 3 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 11 справ одержувачів субсидії з м. Полонного, смт. Понінка, с. Новоселиця, с. Онацьківці, с. Білецьке, с. Адамів,с. Воробіївка, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту населення

 

 

Володимир Зеленський: Наше завдання – побудувати всі державні дороги

Після виходу країни з карантину згортання великих програм не відбудеться. Це стосується, зокрема, й програми «Велике будівництво». На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції у Києві. «Ми справді збільшили у дев’ять разів кількість доріг, які ми побудуємо цього року. Незважаючи на проблеми, на економічну кризу, на COVID-19, побудуємо дороги. Скільки їх? Близько 4,5 тис. кілометрів», – сказав Глава держави. За його словами, завдання влади – побудувати всі державні дороги, які об’єднають країну та стануть «вітриною» Української держави. Водночас існує проблема з відновленням шляхів місцевого значення. «Скільки ми приїжджаємо в міста – там ситуація не така швидка. На жаль, на це ми не маємо впливу поки що. Але будуть місцеві вибори, і я впевнений, що в багатьох містах у нас буде вплив і ми побудуємо всі дороги в містах», – заявив Президент.Також Володимир Зеленський уточнив, що в межах «Великого будівництва» продовжиться зведення нових дитсадків, шкіл та приймальних відділень лікарень. Крім того, наразі влада працює над пошуком 3 млрд доларів для оновлення всіх мостів України та будівництва нових.

 

Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг

Попри карантинні обмеження Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти працевлаштуванню громадян.Так з початку року за допомогою у працевлаштуванні звернулися 42,2 тис. громадян, статус безробітного отримали 26,6 тис., отримали роботу – 7,7 тис., крім того 2,2 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Детальніше...

 

Брифінг щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області

Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник голови адміністрації Роман Примуш проінформував жителів області щодо стану поширення коронавірусної інфекції на території області. Посадовець розповів, що станом на 15.30 в області підтверджено 278 випадків COVID-19, одужало – 73, летальних – 9. Всього на лікуванні в області знаходиться 196 осіб, з них 62 лікуються стаціонарно, 134 амбулаторно. Роман Борисович повідомив, що наразі в Хмельницькій інфекційній лікарні заповнені 58 місць (розрахована на 200).

Детальніше...