Понеділок, 26 Червня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 19 червня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про роботу управління щодо нарахування та виплати субсидій громадянам району, легалізації тіньової зайнятості населення тощо.

Детальніше...

 

Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області

Основне завдання спартакіади - залучення держаних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності.
17 червня 2017 року в м. Хмельницькому на стадіоні “Поділля” відбулася урочиста церемонія відкриття обласного етапу Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини. У змаганнях прийняла участь і делегація держслужбовців з Полонського району на чолі з т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяною Шамрай.
З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. заступника голови -керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка. Він побажав усім командам вдалих виступів та висловив надію, що держслужбовці Хмельниччини гідно представлять у майбутньому всеукраїнському етапі Спартакіади наш край, як це було і в минулому році.
Після урочистої частини державні службовці Полонського район випробували  себе у 3 видах спорту: футзалу, шашок та шахмат.  
Спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату - це здоровий та активний відпочинок держслужбовців в дусі взаєморозуміння і дружби.

Детальніше...

 

Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Сьогодні, напередодні Дня медичних працівників, в міському будинку культури відбулися святкові урочистості. Колег з професійним святом привітали головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. Від імені районної державної адміністрації з професійним святом медичних працівників привітав голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, який висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю.

Детальніше...

 

Проведено огляд місцевих пожежних команд

З метою покращення роботи місцевих пожежних команд, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій у населених пунктах сільської місцевості, готовності до реагування на пожежі під час весняно-літнього періоду та жнивної кампанії 2017 року 15 червня 2017 року головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександром Шевчуком спільно з фахівцями районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області організовано та проведено огляди пожежно-рятувальних підрозділів щодо їх готовності до виконання дій за призначенням у Кустовецькій та Малошкарівській сільських радах. В ході проведення огляду особливу увагу звернуто на стан пожежних автомобілів , їх укомплектованість необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість місцевих пожежних команд спеціальним одягом, спорядженням тощо.

15.06.2017.

 

 

Інформація щодо попередження пожеж під час збирання врожаю

Жнива – напружена для хліборобів  пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене. Аби запобігти виникненню пожеж та зберегти врожай необхідно пам’ятати, що, випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а це призведе до великих матеріальних та економічних збитків.Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше...

 

У СЛАВУТІ ПРОВЕДЕНО КОМАНДНО-ШТАБНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

13 та 14 червня у місті Славута проведено командно-штабне навчання «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту міста при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів». Даний захід запланований відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Славутської міської ланки Хмельницької територіальної підсистеми єдиної державної системи у 2017 році, наказу ДСНС України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань». Головна мета навчання – підвищення рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту, їх оперативне реагування у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Детальніше...

 

Хмельницьку обласну державну адміністрацію нагороджено “Золотою медаллю” у номінації “За кращу експозицію на виставці “Агро-2017”

«АГРО» – це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України, який традиційно збирає найкращих виробників сільгосппродукції.Стало доброю традицією для аграріїв області демонструвати кращі зразки своєї продукції на виставково-ярмаркових заходах країни. Важливим екзаменом стала XXІХ Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2017”, що проходила 7-10 червня 2017 року у м. Київ, яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років і є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі України. Цього року відвідувачі вкотре змогли у тому переконатися.В офіційному відкритті XXIХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

«Наше завдання полягає в єдиному: ми маємо забезпечити економічне зростання, створювати національний продукт, збільшувати бюджети та інвестувати в якість життя людей», – зазначив Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні пріоритет полягає в тому, щоб кожне аграрне підприємство здійснювало переробку та створювало конкурентний продукт. Окрім того, очільник Уряду наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу не тільки у сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й у комплексі питань розвитку держави, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.У свою чергу, Максим Мартинюк висловив впевненість, що з року в рік українські аграрії все більше впроваджуватимуть новітні технології у сільському господарстві. «Сьогодні, у еру вертикальних теплиць та комп’ютерних технологій вирощування, українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю», – зазначив Перший заступник Міністра у вітальному слові до учасників заходу.

Детальніше...