Неділя, 23 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Восени відбудеться підвищення пенсій – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.
«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.
«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.
«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.
Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України
14.07.2017

 

Відбулось засідання робочої групи

14 липня відбулось засідання робочої групи облдержадміністрації  під головуванням начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексієм Дьомою, за участі голови райдержадміністрації Віктора Солодкого, голови Полонської міської ради ОТГ Франца Скримського.
Робоча група провела огляд очисних споруд м. Полонного з метою надання рекомендації по їх реконструкції.
Після огляду очисних споруд члени робочої групи обговорили шляхи подальшої роботи по реконструкції очисних споруд.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва
та з питань цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
райдержадміністрації

14.07.2017

 

Розпочалась жнивна кампания в районі

У Полонському районі вже 10.07.2017 року розпочалися жнива. Збирання ранніх зернових та зернобобових  по району за оперативними даними становить 10845 га., озимого ріпаку 3108 га. Першими приступили до жнивної компанії СВК «Лабунський»  та ФГ «Агромакс», які вже обмолотили озимий ріпак та озимий ячмінь. Також приступили до жнив господарства ТОВ  «Полонне Агро», ТОВ «Енселко Агро», ФГ «Колос», ФГ «Світанок», ФГ «Полонське», ФГ «Прислуцьке».
Посівна площа під урожай 2017 року по всіх категоріях господарств згідно оперативної інформації з озимими культурами   становить 42,0 тисяч гектарів. З них зернових та зернобобових культур 20,4 тисяч гектарів, технічних культур  15,4 тисяч гектарів, картоплі та овочів 2,4 тисяч гектарів, кормових культур 3,8 тисяч гектарів.
В районі з 50 зернозбиральних комбайнів, що буде працювати на збиранні зернових культур і ріпаку, готовність складає 100 відсотків.  В цілому по району, для своєчасного проведення збиральних робіт, необхідно залучити зі сторони 8 - 10 високопродуктивних комбайнів.

Детальніше...

 

В Угоді про асоціацію зафіксовані європейські прагнення України – Петро Порошенко та Дональд Туск

Президент Петро Порошенко на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської комісії Жан-Клод Юнкером наголосив, що європейські плани України зафіксовані в Угоді про асоціацію, і українська сторона не піде на жодні компроміси.
Відповідаючи на питання щодо можливої неузгодженості позицій щодо європейських перспектив України, Дональд Туск наголосив: «Я можу повторити сказане раніше, що найважливіша частина найважливішого документу, Угоди про асоціацію, не є гаслом. Після того, як були ухвалені всі рішення, після Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі такою стала наша нова реальність. Хочу повторно процитувати: «ЄС визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір». За словами Дональда Туска, це також є особистою думкою його та Жан-Клода Юнкера, додавши, що обидва керівники європейських інституцій мислять однаково в питанні стосунків з Україною.
Президент Петро Порошенко наголосив, що Угода про асоціацію є головним документом, який характеризує співпрацю України та Європейського Союзу. «Всі формулювання, які задовольняють Україну та Європейський Союз відображені в цьому документі, який нарешті ратифікований і за декілька тижнів набуде чинності. Україна не піде на жодні компроміси щодо наших європейських планів, які зафіксовані в Угоді про асоціацію», - наголосив Глава держави.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України
14.07.2017

 

Відбулась робоча нарада

На виконання рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  13 липня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась нарада з представниками органів місцевого самоврядування з питання: "Про стан оформлення технічної документації для експлуатації полігонів та сміттєзвалищ на території району".
За результатами наради було рекомендовано  голів Полонської міської ради ОТГ, Понінківської ради ОТГ та сільських рад пришвидшити роботу з паспортизації існуючих полігонів і сміттєзвалищ та до 01.09.2017 року розробити методику сортування твердих побутових відходів на підвідомчих територіяхВідділ містобудування, архітектури, будівництва
та з питань цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
райдержадміністрації

13.07.2017

 

Більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво – Президент

Президент Петро Порошенко наголосив, що якщо в попередні роки направлення коштів від перевиконання митних надходжень на будівництво доріг було привілеєм лише декількох областей, то в 2017 році ухвалено рішення про розповсюдження такої практики по всій Україні.
«Сподіваюся, що завтра будуть прийняті зміни до бюджету, які ще більше розширять інвестиційний потенціал, розширять експеримент, який був започаткований моїм Законом, коли перевиконання надходжень від митниці, як наслідок боротьби з корупцією, буде спрямовуватися на будівництво українських доріг», - зазначив Глава держави під час виступу на відкритті нового підприємства компанії «ГУАЛА ПАК» в рамках робочого візиту до Сумської області.
За його словами, за перші 5 місяців цього року до бюджету Сумщини надійшло більше 300 млн гривень в рамках експерименту на будівництво доріг. «Ми впевнені, що більше 16 млрд гривень лише цього року в Україні буде спрямовано на дорожнє будівництво там, де це ніколи не робилось. Щоб люди відчули, що в нас є ресурси для цього, незважаючи на те, що ми змушені різко збільшити фінансування сектору оборони та безпеки», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що в процесі децентралізації в 7 разів зросли бюджети розвитку суб’єктів місцевого самоврядування – нарешті, у міст та селищ з’явилися гроші. «Це яскраво демонструє, що детінізація процесів і боротьба з корупцією є процеси абсолютно незворотні», - підкреслив Петро Порошенко. Він також висловив сподівання, що Верховна Рада проголосує в першому читанні і законопроекти щодо Пенсійної реформи, щоб створити можливості для збільшення пенсій, їхнього осучаснення. Також буде проводитись реформа освіти, охорони здоров’я.

12.07.2017

 

***

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.07.2017 №234/2017-р "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.07.2017 №236/2017-р "Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2017 рік"