Понеділок, 21 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошення

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, у період з 22 по 25 січня 2019 р., у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 intertanional exhibition of iFood 2019). Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія "Barsaz Rooydat Pars Со.", яка запрошує -українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході. Вищезазначена виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд. 16, вул. Хансарі, буд. 16; тел.: +9821-40882012(5), факс: +9821-88301806, е-mail: info@ifoodexpo.com: веб-сайт: http://shiraz.ifoodexpo.com/en/.

 

 

Новорічне привітання Президента України

Дорогі співвітчизники!


Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.
15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям. 
Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер. 
Це – справжнє диво! 
Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре. 
Днями разом із благою вістю про народження Спасителя Україна отримає довгоочікуваний Томос – грамоту від Вселенського Патріархату. Вона документально засвідчить нашу духовну незалежність.
Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад.

Детальніше...

 

Вітання голови облдержадміністрації з Новим роком та з Різдвом Христовим

Дорогі подоляни!

Вітаю вас з Новим роком та з Різдвом Христовим! На порозі 2019 року щиро і сердечно хочу подякувати усім за сумлінну працю, за віддану любов до рідної землі, за небайдужі серця, що допомагають нашим захисникам на Сході, за віру в успішну і мирну Україну! Саме ваші розум, сили, щире прагнення кращого життя для України та українців допомогли втілити в життя багато проектів з розвитку Хмельниччини: зміцнити громади, збудувати кращі дороги, відкрити нові навчальні та медичні заклади, виростити гарні врожаї, створити робочі місця.На Поділлі здавна люди жили в злагоді. Я впевнений, що наша спільна праця, взаєморозуміння, повага один до одного допоможуть нам рухатись і надалі по обраному шляху до успіху. Щиро бажаю щоб до кожної родини завітали щастя та достаток, щоб здійснились найпотаємніші мрії! Здоров’я вам, миру рідній землі, радості кожному материнському серцю, дочекатись додому здоровими наших захисників! Нехай Боже Благословення буде завжди з нашою Хмельниччиною, з усією Україною! Щедрих, гарних і радісних вам новорічних та Різдвяних свят! Слава Україні!

З повагою

голова Хмельницької облдержадміністрації

Вадим Лозовий

 

Шановні жителі Полонщини !

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 роком! Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. Нехай чарівність новорічної ночі дарує життєву силу і натхнення на добрі справи.Зустрічаючи Новий рік віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу. Веселих вам Новорічних свят! З Новим роком!

Т.Шамрай

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку. Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

Детальніше...

 

Оголошення

ПОЛОНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ім. Наталії Савєліївни Говорун» код ЄДРПОУ 02004404; місцезнаходження: 30500, Хмельницька область , м. Полонне вул. Лесі Українки, 177 повідомляє про прийняття тридцять дев’ятою сесією VII скликання Полонської районної ради, що відбулася 13.12.2018 р., рішення «Про припинення юридичної особи комунального закладу «ПОЛОНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ім. Наталії Савєліївни Говорун» шляхом реорганізації (перетворення) у «Комунальне некомерційне підприємство Полонської районної ради «ПОЛОНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ім. Наталії Савєліївни Говорун» (Рішення Полонської районної ради від 13 грудня 2018 року №7)

Вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня публікації оголошення за адресою:

30500, Хмельницька область , м. Полонне вул. Лесі Українки, 177

Довідки за телефоном 0384330277.

Контактна особа — голова комісії з перетворення - головний лікар Савіцький Іван Леонідович

Місце розміщення оголошення: офіційний сайт Полонської районної державної адміністрації;

Дата опублікування: 27.12.2018

Голова комісії з перетворення –

головний лікар

Савіцький І.Л.

 

 

Завершальна колегія райдержадміністрації 2018 року

27 грудня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела чергове засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь члени колегії, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району, представники засобів масової інформації. Згідно порядку денного першим звучало питання щодо стану здійснення природоохоронних заходів в районі. Доповів начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Сергій Комісарук. Наступним обговорювався стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України у сфері державної кадрової політики Полонської районної державної адміністрації у 2018 році. Доповіла заступник керівника апарату райдержадміністрації Крістіна Вальчук.

Про реалізацію Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року проінформувала начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. Своєю чергою, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марія Тріщ ознайомила членів колегії та запрошених з Програмою соціально-економічного розвитку Полонського району на 2019 рік. Про районну Програму «Територіальна оборона на 2019-2021 роки» доповів т.в.о. військового комісара Полонського районного військового комісаріату Валентин Моїсеєв. З планом роботи райдержадміністрації на 2019 рік та І квартал 2019 року членів колегії та запрошених ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Алла Кашперська. Завершила засідання та підвела підсумки колегії перший заступник голови районної державної адміністраціїТетяна Шамрай. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

27.12.2018