Субота, 17 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 по 19 листопада 2018 p., у Багдадському міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак) відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка. Організатором зазначеної виставки є Міністерство торгівлі Іраку спільно з Державною компанією “Іракські виставки та комерційні послуги”.Для презентації продукції українських виробників Посольство України в Республіці Ірак у співпраці зі згаданою Державною компанією та Іраксько - українською діловою радою отримало на безоплатній основі 9 кв. м виставкової площі для облаштування української експозиції. Вартість оренди додаткової площі - 135 дол. США/кв. м павільйонної та 75 дол. США/кв. м вуличної площі. Мінімальна площа для оренди - 9 кв. м павільйону або 20 кв. м вулиці (умови участі додаються).Зацікавлений в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися та зарезервувати місце на сайті: www.expo.iq.За детальною інформацією щодо умов участі у зазначеному заході просимо надсилати запит на e-mail: iraqifairs@gmail.com.

 

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада, у приміщенні театральної студії «Толока» міського Будинку культури відбулися урочисті заходи до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови. Що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. З професійним святом присутніх працівників культури Полонщини привітали начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська, керуючий справами, секретар виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, начальник відділу культури та туризму Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Тетяна Ярославська.

Детальніше...

 

Оголошення

10 листопада 2018 року по в м. Хмельницький, на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудеться обласний ярмарок сільськогосподарської продукції приурочений до Дня працівників сільського господарства України .До уваги відвідувачів буде представлена продукція сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування області. Початок ярмарку о 08:00 годині.

 

Президент: Очікую, що за проведення фейкових виборів на Донбасі проти Росії запровадять нові санкції

Президент: Очікую, що за проведення фейкових виборів на Донбасі проти Росії запровадять нові санкції«Очікую, що так звані фейкові вибори, які Росія прийняла рішення проводити 11 листопада, запустять запровадження нових санкцій та покажуть, що терпіння Заходу також не безмежне. Тепер час говорити не про послаблення санкцій проти Росії, а про їх посилення», - заявив Президент Петро Порошенко. Про це Глава держави сказав під час виступу на Міжнародній конференції високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед».«Будь-які натяки навіть на послаблення тиску провокують Росію на ігнорування мирного процесу на Донбасі, включаючи відстрочення розгортання повноцінної миротворчої місії ООН на базі мандату Ради Безпеки, як і на нові репресії проти українців, проти кримських татар в Криму, ба більше – розпалює агресивні апетити Кремля», - підкреслив Президент. Глава держави наголосив: «Росія уже почала розігрувати, мабуть, свою останню карту з гібридної колоди, підриваючи довіру до державних інституцій, дискредитуючи європейський та євроатлантичний вибір, нівелюючи успіхи наших реформ, щоб потім забезпечити реванш проросійських сил в Україні на президентських і парламентських виборах у 2019 році».«Ми не дамо їм це зробити. Адже це події, результати яких матимуть ключове, я б сказав екзистенційне значення для кремлівського режиму», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Оголошення

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET – 2018.Запрошуємо взяти участь у заходах форуму, що будуть проводитися на платформі для сталого розвитку GREEN MIND – 2018, зокрема:

Детальніше...

 

Інформаційний вісник Уряду: Завдяки медреформі зарплата лікаря «первинки» зросла в 2-3 рази

Лікарі медзакладів, що приєднались до реформи, яка стартувала в липні поточного року, отримали суттєво більші зарплати. Особливо ті з них, що уклали декларації з оптимальною кількістю пацієнтів. Зокрема, до старту реформи лікарі первинного рівня отримували в середньому 4 000 – 6 000 грн, зараз 12 000 – 18 000 грн. Зросла зарплата і у медсестер, які працюють із такими лікарями – з 3 500 – 5 000 грн до 6 500 – 8 000 грн. Зі збільшенням кількості декларацій, підписаних лікарем із пацієнтами, його дохід зростатиме.

Детальніше...

 

Комплексна перевірка з питань здійснення виконавчим комітетом Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень

05 листопада 2018 року, відбулася комплексна перевірка з питань здійснення виконавчим комітетом Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час виїзду членами робочої групи було здійснено перевірку виконання повноважень у галузі житлово–комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, соціального захисту населення, організації контролю та виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян тощо. З метою удосконалення форм та методів роботи, відповідними спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації була надана практична та методична допомога працівникам Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади в частині виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками роботи робочої групи буде здійснена оцінка діяльності виконавчого комітету та складено відповідний акт про перевірку з рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи виконкому селищної ради.

05.11.2018