Четвер, 22 Серпня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях – Президент

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном подякував за підтримку і солідарність світових лідерів, в тому числі Люксембургу, Європейського Союзу, США, Канади, в питанні протидії російської агресії та щодо засудження торгівельної блокади.
«Наша спільна позиція полягає в тому, щоб повернути під український суверенітет території, які зараз знаходяться під окупацією», – сказав Президент. При цьому він наголосив на важливості дотримання Мінських домовленостей – плану, який передбачає припинення вогню, виведення російських військ та важкої техніки і артилерії, повернення українського контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 13 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 24 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 60 справ одержувачів субсидії, 10 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

 

 

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 13 березня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Традиційно на нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, пенсій, призначення житлових субсидій, про роботу та управлінську діяльність управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

13.03.2017.

 

 

Уряд актуалізував переліки спроможних громад Рівненької, Хмельницької та Харківської областейВідповідне розпорядження було ухвалене сьогодні на засіданні КМУ. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.За його словами, Урядом уточнено і доповнено перспективні плани формування територій громад трьох областей. Зокрема, у перспективному плані формування територій ОТГ Рівненської області уточнено склад Гощанської, Демидівської, Дубенської, Вербської, Смизької, Дубровицької, Деражненської, Козинської громад, а також доповнено перелік спроможних територіальних громад Боремельською, Тараканівською, Колківською, Висоцькою, Здовбицькою, Ступнівською, Пісківською, Млинівською, Бокіймівською, Острожецькою, Рокитнівською та Березівською громадою. У Хмельницькій області уточнено склад Грицівської, Судилківської та Чемеровської громад, а доповнено перелік спроможних територіальних громад Ленковецькою та Гуківською громадами. На Харківщині перспективний план доповнено Борівською, Великобурлицькою та Вільхуватською громадами.До того, за словами Геннадія Зубка, у перспективних планах формування територій громад цих областей змінено назви окремих населених пунктів, перейменованих відповідно до Закону про декомунізацію.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

 

НА ПОЛОНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-РІЧЧЯ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ РАЙОННОЇ РГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ

10 березня в міському Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці створення Полонської районної організації ветеранів України. Участь в заходах взяли голова районної ради організації ветеранів Венедикт Куценко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик, голови первинних ветеранських організацій району, сільські голови, старости сіл, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів адміністрації, представники громадських організацій, молодь. Захід розпочався з покладання квітів головами первинних ветеранських організацій району до пам’ятників полеглим воїнам під час Другої світової війни та хвилиною мовчання. Звертаючись до всіх присутніх, Венедикт Романович розказав про великий пласт роботи, який ветеранським рухом вдалося зробити впродовж 30 років. Наголосив на роботі всіх керівників первинних організацій, почесних громадян району, які зробили свій внесок у розвиток організації, перелічив всіх, хто отримав почесні нагороди за період існування ради ветеранів. Подякувавши владі за підтримку, Венедикт Романович в своїй доповіді окреслив завдання на наступні роки перед керівництвом району, первинними ветеранськими організаціями, де основне завдання продовжувати свою місію захищати законні права, соціальні, економічні і духовні інтереси ветеранів війни, військової служби, органів внутрішніх справ, дітей війни, усіх людей похилого віку та брати активну участь у патріотично-виховній роботі серед школярів та населення району. Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, вітаючи ветеранів, зазначив, що нам потрібно берегти те, що є. Подякував пенсіонерам за активну громадську діяльність, побажав їм міцного здоров’я, активності, затишку в кожній родині, фінансового достатку. Від керівництва ради ветеранів, керівництва району ветерани отримали квіти, почесні грамоти , подяки та подарунки. Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами творчих колективів та аматорів району.

10.03.2017.

.

 

 

Президент нагородив видатних українок державними нагородами

Напередодні 8 березня Президент Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.
Відзначив Президент державними нагородами і прекрасних жінок Хмельниччини.
Глава держави вручив високі державні нагороди за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю під час зустрічі з видатними жінками України.
Так, орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено МАЛЬЧУК Віру Олександрівну – головного редактора міськрайонної газети “Трудівник Полісся”.
Присвоєно почесне звання:“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”
САВРІЙ Галині Станіславівні – голові правління Городоцького районного споживчого товариства.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
09.03.2017

 

Полонщина читає Кобзаря

Земля українська відзначає 203-ю річницю народження титана українського духу Тараса Шевченка. Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар. Творчості Великого Кобзаря присвячено літературну годину «Думи Тарасові, слово народне», яка відбулася 9 березня 2017 року в читальній залі центральної бібліотеки. На зустріч з творчою спадщиною Шевченка завітали члени товариства УТОС. Просте, доступне, сміливе і волелюбне слово Тараса линуло у виконанні працівників бібліотеки, гармонійно переплітаючись з піснями на слова Шевченка.

 

 

09.03.2017.