Неділя, 16 Червня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Антикризові заходи мають убезпечити населення від відключень та забезпечити сталу роботу енергосистеми, – Геннадій Зубко

Надзвичайна ситуація в енергетиці передбачає максимальне навантаження на енергоблоки, які працюють на газовій групі вугілля, для того, щоб зменшити споживання антрацитової групи.  Запроваджені сьогодні Урядом антикризові заходи покликані убезпечити населення від відключень, а також забезпечити сталу роботу енергосистеми, в першу чергу, промислових підприємств. Про це в ефірі програми «Сьогодні» телеканалу «Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами позачергового засідання Уряду.

Детальніше...

 

ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення

За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі. Переглягути можна тут.
«Сьогодні вже не потрібно переконувати громадян у тому, що теплі кредити – це не фейк, а справжня допомога населенню у зменшенні своїх комунальних платіжок. В кожному регіоні, кожному місті є конкретні приклади успішної участі ОСББ у програмі. Більше того, деякі ОСББ вдруге і втретє звертаються до програми», – зауважив Сергій Савчук.
«Наприклад, харківське ОСББ «Злагода» скористалося програмою, взяло «теплий» кредит на суму 231 000 грн, у вересні 2016 року встановило в будинку індивідуальний тепловий пункт і одержало потрійну фінансову допомогу від держави. Від Уряду ОСББ отримало 40%-ве відшкодування, а саме – 92 000 грн, з обласного бюджету – 20%-ву компенсацію, а це – 46 000 грн, і з міського бюджету Харкова – ще 20%, тобто 46 000 грн. У результаті ОСББ залишилося сплатити лише 46 тисяч гривень, – навів приклад Голова Агентства. – Завдяки потрійній допомозі від держави, ОСББ швидко виплатило кредит і за період жовтень-листопад 2016 року зекономило 51 тис. грн. Іншими словами, окупність встановлення ІТП склала лише 2 місяці».
Сергій Савчук запевнив, що у більшості ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи, вартість опалення впала в два рази: з 18-15 грн за Гкал/м2 до 7-8 грн за Гкал/м2. Окрім цього, вартість квартир в термомодернізованих будинках зросла приблизно на 25%. Приємним бонусом є тепло та затишок в оселях.
Про те, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма «теплих» кредитів, чому сонячні панелі стали популярні серед приватних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла «не з газу» – про все це детально інформував глядачів 5 каналу Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

***

Відеоматеріали до Дня пам'яті Небесної Сотні

https://youtu.be/Rj0KKbSvMMk
https://youtu.be/xQQ3z9hGr7U
https://youtu.be/gNprxhJF-xU

 

***

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету

на 2017 рік Полонської райдержадміністрації

 

Заступник голови райдержадміністрації провів прийом громадян з особистих питань

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району 15 лютого 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів прийом громадян з особистих питань. На прийомі в основному порушувалися питання надання матеріальної допомоги , допомоги на лікування, врегулювання земельних відносин тощо . Усі звернення були оформлені, частину проблем було вирішено безпосередньо під час прийому у присутності заявників, а інші передані на розгляд виконавцям згідно з резолюцією заступника голови райдержадміністрації.

 

 

 

15.02.2017.

 

 

Вшанували воїнів-інтенаціоналістів

Афганська війна була однією з найжорстокіших  та  найкривавіших. Близько 160 тисяч воїнів радянської України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок.

 

 

15 лютого в міському  Будинку культури  відбулись урочисті збори з нагоди 28 – ї річниці з дня виведення військ з Афганістану. З вітальним словом до побратимів по службі звернувся голова Полонської районної організації ветеранів Афганістану Віктор Чудінов.  У своєму вітальному слові  він  побажав ветеранам війни в Афганістані, воїнам – інтернаціоналістам , членам їх сімей здоров’я, родинного затишку та благополуччя, душевного спокою, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба над головою.

Детальніше...

 

***

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

Відділу освіти,культури, молоді та спорту Полонської райдержадміністрації