Понеділок, 18 Лютого 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З апаратної наради при райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 10 жовтня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, заступник начальника управління пенсійного фонду України в Полонському районі Валентина Янюк доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомог доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало.

Детальніше...

 

Сприяють об’єднанню людських сердець і доль

9 жовтня – Всесвітній день пошти . Напередодні професійного свята поштовиків району привітали керівник районного відділення поштового зв’язку Євген Прадій, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, голова районної ради Олег Янчук, радник  голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк.  Вітаючи поштовиків району з професійним святом керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров  відзначив, що поштовики Полонщини  -  висококваліфіковані фахівці, які своєю нелегкою сумлінною працею забезпечують жителів району соціально важливими послугами в місті та найвіддаленіших селах.

Детальніше...

 

Ярмарок професій для випускників загальноосвітніх шкіл

В районному Будинку культури 6 жовтня 2016 року Полонським районним центром зайнятості було проведено Ярмарок професій для учнів ЗОШ району при активній підтримці відділу освіти, культури, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ. Метою заходу стало надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, зміцнення позицій молоді на ринку праці,  формування усвідомленого підходу до вибору професій, Полонським районним центром зайнятості було проведено Ярмарок професій для учнів ЗОШ району при активній підтримці відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської районної державної адміністрації. У ярмарку взяло участь 9 представників навчальних закладів. Зокрема були присутні такі навчальні заклади: Хмельницький  торгівельно-економічний університет,   Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Шепетівське медичне училище, Шепетівський коледж  ПДАТУ, Хмельницький політехнічний коледж, Полонський професійний аграрний ліцей та інші.
Ярмарку відвідав заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.
Відкрив зустріч директор районного центру зайнятості Стопа Анатолій Романович зазначив, що вже стало доброю традицією проводити такий ярмарок для учнів випускних класів та побажав учням не помилитися з вибором подальшої справи свого життя, знайти своє покликання, отримати професію чи спеціальність і в подальшому – працевлаштуватись.

Детальніше...

 

Команда Хмельницької ОДА перемогла на XVІІІ Всеукраїнській спартакіаді держслужбовців

Цими вихідними в Ужгороді фінішувала XVІІІ Всеукраїнська спартакіада держслужбовців.
Цьогоріч перемогу у командному заліку здобула команда Хмельницької області. Чиновники змагалися у п’яти видах спорту – футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.
У настільному тенісі тріумфувала команда Кіровоградської області, у шашках першість здобули учасники з Рівненщини, у змаганнях із шахів, футболу та волейболу перемогли хмельничани.
У футзалі золоті нагороди завоювали ті ж таки спортсмени з Хмельницької області, другими стали гравці з Івано-Франківської області, а бронзові медалі у закарпатських держслужбовців. У змаганнях з волейболу найсильнішими виявились також представники Хмельницької області, вслід за ними — Запорізька область, у трійці призерів також — Закарпатська область.

Детальніше...

 

З організаційного засідання спостережної комісії

5 жовтня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулось організаційне засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації. На засіданні було обрано заступника голови комісії , ним став Всеволод Коваль. голова громадської ради при Полонській райдержадміністрації та обговорено план роботи комісії на УІ квартал 2016 року.

05.10.2016

 

 

Відбулось засідання комісії щодо впорядкування механізму відшкодування втрат перевізникам пільгової категорії населення

05 жовтня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулось засідання комісії щодо впорядкування механізму відшкодування втрат перевізникам пільгової категорії населення. На засіданні розглядалось питання пільгового перевезення громадян району, результати обстеження автобусних маршрутів, затвердження коригуючих коефіцієнтів для нарахування сум відшкодування перевізникам. По кожному питанню прийняті рішення згідно діючого законодавства

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
05.10.2016

 

 

 

 

 

Увага! Конкурси для дітей

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності. Розуміючи це, і маючи за мету робити благодійність в суспільстві ТОВ “Техніка і технології” проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості.
Так, в 2016 році компанією на рівні країни проводиться 4 конкурси для дітей віком від 4-12 років: “Намалюй свою мрію”, “Реалізуй намальовану мрію”, “Посади дерево добра”, “Я винахідник”.
Конкурси направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей.
Детальніше про акції, конкурси, товари і послуги можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua та за тел.. (067) 517-85-30.
Для районів області – на сайті (www.t-i-t.com.ua) в розділі контакти для Хмельницької області.

За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
04.10.2016