П'ятниця, 24 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Дорогі жителі Хмельницької області

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.Пункт прийому допомоги ми організували в приміщенні облдержадміністрації у відділі звернень громадян (Майдан Незалежності, Будинок Рад).Прошу не бути байдужими. Ті, хто в Авдіївці під обстрілами, чекають нашої допомоги.Дякую Вам!

Голова обласної державної адміністрації                    Олександр Корнійчук

 

Проведено робочу нараду

З метою виконання доручень та завдань, поставлених керівництвом області в ході співбесіди з головами районних державних адміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об’єднаних територіальних громад з питань збалансування бюджетів, дотримання вимог законодавства щодо мінімальної заробітної плати, заходів з підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери та соціально-економічного розвитку територій на 2017 рік 01 лютого 2017 року заступником голови районної державної адміністрації Олександром Вощатинським, за участю окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників закладів охорони здоров’я, освіти, Полонського відділення Славутської ОДПІ в області, представників об’єднаних територіальних громад, проведено робочу нараду в ході якої розглянуто питання збалансування районного бюджету та пошуку шляхів ліквідації його дефіциту, дотримання вимог законодавства щодо мінімальної заробітної плати та зайнятості населення, заходів з підвищення енергоефективності та інші.

Детальніше...

 

Підсумки роботи Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області за 2016 рік

Робота Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (далі відділ) ведеться згідно плану роботи та у відповідності до чинного законодавства України.Відповідно доЗакону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану” діяльність працівників органів ДРАЦС спрямовувалась на виконання завдань, покладених на них  державою, а саме:  здійснення державної реєстрації актів  цивільного стану про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України в Полонському районі інформує щодо виплати недоотриманої пенсії

Відповідно до ч.1 ст.52 Закону України  ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв’язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім’ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім’ї, які знаходились на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
Пунктом 2.16 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління  Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. №22-1 (із змінами), передбачено, що за документ, що засвідчує родинні стосунки, приймаються паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідки про склад сім’ї, а також рішення суду.
Пунктом 2.22 Порядку визначено, що за документ, що засвідчує місце проживання особи, приймаються паспорт або довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.
Рішенням Конституційного суду України від 03.06.1999 року №5-РП/99 передбачено, що до кола членів сім’ї особи належать  дружина (чоловік), їх діти і батьки.
Членами сім’ї можуть бути визнані й інші особи за умов постійного проживання разом і ведення спільного господарства, тобто не лише близькі родичі (рідні брати, сестри, онуки, дід, баба), але й інші родичі або особи, які перебували у правовідносинах, природа яких визначається кровними (родинними) зв’язками (неповнолітні брати, сестри, зять, невістка, вітчим, мачуха, опікуни, піклувальники, пасинки, падчерки та інші). Підстави виплачувати недоотриману пенсію, зокрема сусідам чи співмешканцям відсутні.

Управління Пенсійного фонду України
в Полонському районі

30.01.2017

 

Проведено щотижневу апаратну нараду

30 січня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання. Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

30.01.2017.

 

 

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв КрутДорогі співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили просування на Київ московсько- більшовицької орди.Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.Саме жертовність та самовідданість Крутян дали змогу організовано евакуювати зі столиці центральні органи влади та відвести війська - тобто, зробити все можливе для швидкого повернення втрачених позицій. І головне - уряд молодої української держави отримав змогу підписати мирний договір з Німеччиною, що означало міжнародне визнання УНР і автоматично робило більшовиків окупантами території суверенної держави.Нині, як і майже 100 років тому, країна, яка марить імперськими амбіціями, не може змиритися з існуванням незалежної України. Зараз, як і тоді, Росія розв’язала війну і заперечує свою агресію, намагаючись поширити у світі міф про внутрішній конфлікт в нашій державі.Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні.Вічна їм пам’ять.Окремо хочу звернутися сьогодні до наших воїнів, які у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють наше право творити власну державу.Прийміть щиру вдячність Українського народу за вашу чесну й героїчну щоденну працю.Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!

Петро ПОРОШЕНКО

 

Увага! Оперативна інформація щодо стану проїзду обмеження руху

В зв’язку з несприятливими погодними умовами (випадання дощу при мінусових температурах повітря) через утворення слизькості покриття склалась складна ситуація по забезпеченню проїзду автотранспорту на автодорогах державного та місцевого значення в північній та центральній частині області (Білогірський, Славутський, Ізяславський, Полонський, Теофіпольский, Шепетівський, Старокостянтинівський, Летиічвський, Віньковецький, Деражнянський, Старосинявський, Хмельницький  райони).
З метою недопущення скоєня дорожньо – транспортних пригод та утворення заторів в русі автотранспорту прийнято рішення про введення обмеження руху великовагового автотранспорту та автобусів на автодорогах загального користування в північній частині області з 14 год. 00 хв. 27 січня 2017 року.
Питання введення обмеження руху було узгоджено з облдержадміністрацією, УПД ГУНП у Хмельницької області, Управлінням з питань НС облдержадміністрації.
При випаданні дощу при мінусових температурах повітря в інших регіонах області буде введене обмеження руху вказаних категорій автотранспорту по всій мережі автодоріг загального користування області.
Про зняття обмеження руху буде повідомлено додатково.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
27.01.2017