Четвер, 17 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Нарада по питанню благоустрою територій

24 вересня поточного року м. Полонне святкуватиме свою 1020 річницю з часу першої історичної згадки про місто. Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади готується насичена програма святкування цієї історичної події. З метою святкового облаштування території міста та його благоустрою 15 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського за участю першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, керівника комунального підприємства «Благоустрій» Олександра Будника, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників організацій, підприємств та установ району відбулась робоча нарада в ході якої керівникам підприємств, організацій та установ дано доручення впродовж кількох днів забезпечити благоустрій прилеглих територій.

 

.

15.09.2016.

 

 

 

Хмельниччина перемістилася з 20 на 15 місце в загальному рейтингу областей

За результатами рейтингу у першому кварталі 2016 року область мала 20 місце. За півріччя 2016 року – Хмельниччина перемістилася на 15 позицію. Про це повідомляє всеукраїнське видання «Ділова столиця» у своїй постійній рубриці «Рейтинги губернаторів» з посиланням на дані Держстатистики України.Зокрема, зменшились борги населення перед ЖКГ, покращилась динаміка реальної зарплати, динаміка числа працюючих, збільшились капітальні інвестиції та зменшилась дитяча смертність в області.Крім того, як відмічає видання, в області найнижчі борги по зарплаті в перерахунку на одного працівника (17,82 грн. за результатами півріччя, та  14,04 грн. – за сім місяців).

 

Оголошується Всеукраїнський конкурс фото – відеоробіт “Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді”

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bВідповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс фото – відеоробіт “Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді”.Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді та проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.Для участі в Конкурсі необхідно самостійно створити фото та/або відео роботу (відео-ролик), які розкривають тему конкурсу.Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.За додатковою інформацією прохання звертатися:044-501-01-15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://sds.in.ua, http://ua.mfa.lt.

 

Відбулась робоча нарада

14 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського за участю голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорія Матвіїва, голови районної ради Олега Янчука, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Інни Дерманської та головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової відбулась робоча нарада по питанню співфінансування медичної галузі району до кінця поточного року. Керівники об’єднаних територіальних громад запевнили, що на чергових сесіях буде розглянуто питання виділення коштів на зазначені потреби.

 

 

14.09.2016.

 

 

Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені – Президент на засіданні РНБОУ

Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені – Президент на засіданні РНБОУПрезидент Петро Порошенко наголошує на важливості та необхідності продовження санкцій проти Росії.Глава держави повідомив, що за спільною і узгодженою позицією з Урядом у найближчі дні буде проведено спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України присвячене санкціям проти окремих юридичних і фізичних осіб Російської Федерації.«Робиться це в чіткій координації з нашими партнерами з  Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та партнерами по міжнародної коаліції на підтримку України», - зазначив Президент під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

 

13.09.2016.

 

Управління соціального захисту населення Полонської районної державної адміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, зміни до якого були внесені постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 428.Компенсація призначається і виплачується органом праці та соціального захисту населення за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги, з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, яка їх потребує, заяв разом з документами.Порядком визначено, що непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата, розмір якої становить (виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб).Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам ІІ групи та дітям-інвалідам;7 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнаними такими в порядку, затвердженому МОЗ.Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет на 2014 рік” установлено у 2014 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня - 1218 гривеньКомпенсація фізичним особам пенсійного віку, які надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...

 

З апаратної наради при райдержадміністрації

 

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 12 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, начальник управління пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало. Головний лікар центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Тамара Вичікова та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району.По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних       підрозділів та організацій району.

 

 

 

 

 

 

 

12.09.2016.