Четвер, 21 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Хмельниччині виплачено 5,2 млн.грн. заборгованої заробітної плати

Сьогодні, 29 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.
З першим питанням щодо погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в області виступила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська.
За словами Світлани Іванівни, виплачено 5,2 млн.грн. заборгованої заробітної плати, повністю ліквідовано борги на 12 підприємствах області. На 01 жовтня 2016 року серед областей, що мають найменшу заборгованість по виплаті заробітної плати, Хмельниччина  посіла 2 місце.

Детальніше...

 

Підвищення пенсійних виплат з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 року проведено перерахунок пенсій у зв’язку з черговим підвищенням прожиткового мінімуму відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшено з 1130 грн. до 1247 грн. Перерахунок пенсій провадитиметься шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій за віком, які призначені до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок-20 років страхового стажу, а мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок — 30 років страхового стажу на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 25 років ( призначених до 01.10.2011 року) або 35 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для чоловіків та 20 років (призначених до 01.10.2011 року) або 30 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у жовтні 2016 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.
Протягом жовтня 2016 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту та формальдегідом середньомісячні концентрації яких становили 1,24 ГДК та 1,97 ГДК відповідно (у 2015 році діоксиду азоту — 1,4 ГДК, формальдегіду – 1,4 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій не зафіксовано.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі спостерігалось збільшення середньомісячних концентрацій формальдегіду у 1,4 рази та аміаку у 1,3 рази, а також зменшення середньомісячних концентрацій та діоксиду азоту, оксиду вуглецю та фенолу у 1,1 рази, діоксиду сірки у 1,06 рази, оксиду азоту у 1,2 рази, пилу у 1,5 рази та хлористого водню у 1,3 рази.

Детальніше...

 

На Полонщині вшанували пам'ять жертв Голодомору

26 листопада 2016 року з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні в м. Полонному в рамках Всеукраїнської акції по вшануванню пам’яті жертв голодоморів проведено мітинг - реквієм із запалюванням свічок та покладанням вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. Районний захід з відзначення пам'яті жертв голодоморів в Україні розпочався із Скорботної ходи до памятного знаку жертв голодоморів та політичних репресій
У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади  Франц Скримський, представники трудових колективів, політичних партій та громадських організацій, представники релігійних конфесій району, ветерани, школярі, молодь. У своєму виступі заступник голови адміністрації зазначив, що у своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років.Голодомор – жахлива сторінка в історії Українського народу, катастрофа планетарного масштабу. Цей скорботний день має об’єднувати Український народ – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам’яті загиблих від голоду.

Детальніше...

 

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄС

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄСПрезидент Петро Порошенко по завершенні Саміту Україна–ЄС провів зустріч з представниками ділових кіл Євросоюзу.Президент поінформував про реформи в Україні. Глава держави відзначив, що за останні 2,5 роки було створено нові антикорупційні інститути, запроваджено перший етап е-декларування, реформовано систему державних закупівель та енергетичний сектор, проводиться дерегуляція, усунення технічних бар'єрів в торгівлі. Завершено перший етап та продовжується судова реформа, проводиться реформа правоохоронних органів. Також запускається програма приватизації.«Пишаюся своєю командою, своєю країною та рівнем співпраці з ЄС. Впевнений, що сьогодні правильний час і місце для інвестування в Україну», - наголосив Глава держави.

Детальніше...

 

На реалізацію Регіональної програми підвищення енергоефективності використано 163,8 тис. грн.

Вперше за роки незалежності питання енергоефективності та переходу на альтернативні джерела енергії охопили всю країну, все суспільство. Населення активно займається енергозбереженням, бізнес встановлює нові теплові потужності, які працюють на альтернативних видах палива, банки фінансують «зелені» проекти тощо. Все це говорить про те, що в країні формується нова культура виробництва та споживання енергії.
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) демонструють сьогодні чи не найяскравіші приклади скорочення споживання енергії та рахунків для мешканців. Їхні комунальні платіжки за тепло вдвічі менші, за такі ж квадратні метри у сусідніх не термомодернізованих будинках.
Ризикнувши, делеговані мешканцями керівники ОСББ взяли відповідальність на себе, скористалися урядовою програмою з енергозбереження, так званими «теплими кредитами», отримали підтримку місцевих програм енергоефективності та зуміли перетворити свої проблемні будинки на житло з комфортними умовами проживання та низькими платіжками за комунальні послуги. Вже є безліч прикладів.
Зокрема,  при загальноміському тарифі 15 гривень за квадратний метр опалювальної площі, мешканцям будинку харківського ОСББ «Альма-Центр» два опалювальні тижні жовтня коштували всього 2,50 грн/м.кв. Відповідно, однокімнатна квартира площею 40 м.кв. сплатила рахунок за тепло у сумі 100 гривень, двохкімнатна (50 м.кв.) – 125 грн., трикімнатна (56 м.кв.) – 140 грн.

Детальніше...

 

Об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення Полонського району

24 листопада 2016 року в приміщені Полонського районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: "Об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості населення Полонського району".
Відкрила зустріч заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг - Голова комісії з припинення юридичної особи Оксана Солодка, яка зазначила, що головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а роботодавець забезпечений кваліфікованими кадрами, розповіла про реформування СЗ та презентувала роботу Полонського районного центру зайнятості.
В обговоренні приймали участь заступник голови райдержадміністрації - Олександр Вощатинський, заступник голови Полонської міської ради ОТГ - Олег Кулінський, начальник управління ПФУ у Полонському районі - Галина Дончук, голова Сасанівської сільської ради - Юрій Семенюк, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської районної державної адміністрації - Наталія Ковальчук, начальник Полонського відділення Славутської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області - Юрій Корнелюк, та інші.

Детальніше...