Четвер, 21 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося екстрене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полонській райдержадміністрації

15 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського за участю в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області О. Садов’юка, головного спеціаліста ветеринарної медицини управління здоров’я і благопулуччя тварин Держпродспоживслужби Д. Мороза, заступника начальника управління безпечності харчових продуктів і ветеринарії, головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області І. Гузара, першого заступника начальника головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Д. Бондара, директора СТОВ Агрофірма «Маяк» В. Марченка, начальника Полонської філії «Райавтодор» І. Горбача, відбулося екстрене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полонській райдержадміністрації. в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Полонському районі Віталій Онофрійчук доповів про випадок захворювання свиней африканською чумою в СТОВ Агрофірма «Маяк» в м. Полонному. В зв’язку з підтвердженням діагнозу на африканську чуму свиней, з метою посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней, враховуючи результати епізоотичного розслідування, географічне розташування, зокрема природні та штучні межі, місце розташування та близькість господарств, схеми переміщення та торгівлі свинями, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Полонській районній державній адміністрації вирішила оголосити свиноферму СТОВ Агрофірма «Маяк» в м. Полонному неблагополучним пунктом щодо африканської чуми свиней і встановити в ній карантин, встановити зону захисту яка безпосередньо межує з епізоотичним осередком (не менше 3 кілометри), встановити зону нагляду, яка оточує межі зони захисту від епізоотичного осередку в радіусі не менше 20 км., в яку входять наступні населені пункти Полонського району: с. Ганнусине, Сягрів, Роговичі, Червоне, Коханівка, Малі Каленичі, Великі Каленичі, Адамів, Велика Березна, Юровщина, Троєщина, Новолабунь, Титьків, смт. Понінка, с. Блидні, Котюржинці, Черніївка, Прислуч, Любомирка, Котелянка, Колосіївка, Варварівка, Новоселиця, Дубовий Гай, Радісне, Фадіївка, Кіпченці, Бражинці, Москалівка, Онацьківці, Храбузна, Кустівці, Голубча, Микулин, Сасанівка, Крачанівка, Буртин, Залісся, Липівка, Лодзянівка.

Детальніше...

 

Штамп у паспорті про реєстрацію шлюбу відміняється

З  1 жовтня 2016 року в Україні відмінено норму щодо проставлення відмітки  про шлюб та розірвання шлюбу в паспортах громадянина України, а свідоцтво про шлюб молодому подружжю видаватиметься у подвійному екземплярі.
Відповідно до Закону України » Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України», що набув чинності з 1 жовтня 2016 року  були внесенні зміни до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».
Зміни стосуються оформлення документів про реєстрацію шлюбу та про реєстрацію розірвання шлюбу.
Відтепер під час державної реєстрації шлюбу свідоцтва про шлюб будуть видаватися і чоловікові, і дружині, а не одне на двох, як це було раніше. Окрім цього у паспортах подружжя не буде робитися відмітка із вказівкою прізвища, імені, по-батькові та року народження дружини чи чоловіка.
Також не буде ставитися штамп про розірвання шлюбу із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та року народження особи із якою розірвано шлюб, як у випадку розірвання шлюбу відповідно до рішення суду, так і у випадку розірвання шлюбу в органах державної реєстрації актів цивільного стану.


Полонський районний
відділ державної реєстрації актів
цивільного стану Головного територіального
управління юстиції  у Хмельницькій області
16.12.2016

 

Відбулася колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

15 грудня 2016 року в малому залі   райдержадміністрації відбулася колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації на яку були запрошені директори шкіл, завідуючі дитячих навчальних закладів, завідуючі сільськими будинками культури та сільськими клубами, завідуючі бібліотек.
На порядок денний вносились питання:
1. Про дотримання вимог пожежної безпеки та посилення протипожежного захисту в навчальних закладах та закладах культури Полонського району.
2. Звіт про роботу закладів культури Микулинської сільської ради.
3. Про національно – патріотичне виховання в навчальних закладах району.  
Про свою роботу прозвітували завідуюча Микулинського сільського будинку культури Юлія Іванівна Шишко, завідуюча бібліотеки-філії с.Микулин Людмила Іванівна Сукач. Підсумки про проведену роботу закладів культури району підвела Шамрай Тетяна Іванівна, заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА.

Детальніше...

 

Консультації з громадськістю

З метою публічних консультацій по більш повному визначенню стратегічних цілей, пріоритетів і завдань району при формуванні програми соціально-економічного і культурного розвитку в 2017 році і наступних роках, райдержадміністрація пропонує громадським організаціям, громадськості вносити пропозиції і побажання з цих питань. Вважали б за необхідність особливу увагу звернути на проблеми, що стосуються життєвих інтересів громадян, охорони навколишнього середовища, регуляторної політики, здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування, розвитку підприємництва та інші. Пропозиції подавати до 25 грудня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , письмово або по телефону в управління економічного, агропромислового розвитку,торгівлі , інфраструктури та туризму райдержадміністрації за адресою м. Полонне, вул. Л. Українки 114 а, ( другий поверх) тел.: 3-23-66

 

 

***

Проект розпорядження Полонської районної державної адміністрації "Про  визначення   переліку видів громадських робіт  в  установах  Полонського  району,   що мають   суспільно   корисну      спрямованість, відповідають   потребам   громади району та сприяють їх соціальному розвитку в 2017 році"

 

З позачергової колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 14 грудня 2016 року, заступник голови Полонської районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. По питанню внесення змін до районного бюджету на 2016 рік проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ірина Карнафель в свою чергу проінформувала членів колегії та запрошених про внесення змін до районної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Полонському районі на 2016-2020 роки. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2017 роки доповіла перший заступник  начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Голякова. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, заступником голови райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень.

14.12.2016.

 

 

Обговорено проект обласного бюджету на 2017 рік

12 грудня під головуванням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації задля обговорення проекту рішення сесії обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік».
Доповідаючи по питанню, директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич наголосив, що оскільки до 1 грудня Верховною Радою України не прийнято закон про Державний бюджет України, відповідна місцева рада при затвердженні відповідних місцевих бюджетів враховує обсяги міжбюджетних трансфертів (освітня субвенція, медична субвенція, субвенції на здійснення державних програм соціального захисту, базова та реверсна дотації), визначені у законі про Державний бюджет України на попередній бюджетний період.
Загалом у січні-листопаді 2016 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 3 219,4 млн.грн., що на 1087,9 млн.грн. або на 51,0 відсотка більше за відповідний період минулого року, в тому числі доходи обласного бюджету склали 437,0 млн.грн. і зросли до січня-листопада 2015 року на 119,2 млн.грн. або на 37,5 відсотка.

Детальніше...