Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

На Полонщині відзначили 72-у річницю визволення України

28 жовтня, у далекому 1944 році для України відзвучали останні постріли великої, важкої, трагічної і незабутньої війни. Цього дня вся Україна святкує День визволення від нацистських загарбників. Адже саме 72 років тому в ході Карпатської операції була звільнена вся територія України. В цей день війська 1-ї Гвардійської армії, після звільнення Ужгорода вийшли на державний кордон. Внесок українців у справу визволення народів Європи від нацизму та спільну перемогу у Другій світовій війні — беззаперечний. Навіть не будучи незалежною державою, Україна де-факто виявилася важливим учасником Антигітлерівської коаліції і заслужено стала країною-співзасновницею ООН. Вшановуючи пам’ять загиблих в ті буремні роки керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівник виконавчого апарату районної ради Юрій Світак, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк , ветерани Другої Світової війни, учнівська молодь та представники громадськості поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил .

28.10.2016.

 

 

Обговорено ряд важливих питань

За результатами засідання колегії облдержадміністрації, 28 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району відбулася робоча нарада. В ході наради обговорено питання підготовки підприємств, організацій та установ району до роботи в зимовий період. В контексті цього питання головам територіальних громад та сільським головам дано доручення укласти договори з Полонською філією «Райавтодор». Окрім цього, особлива увага зверталася на детінізації тіньової зайнятості населення. Також на нараді обговорено питання формування районного бюджету на 2017 рік.

28.10.2016.

 

 

***

З нагоди святкування 28 жовтня 2016 року 25-ї річниці від дня заснування Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій шлемо свої вітання колективу та викладачам! Упродовж цих років завдяки наполегливій та самовідданій праці усього колективу, викладачів – професіоналів слухачі мали можливість щорічно проходити навчання і отримувати глибокі духовні знання, підвищення особистого і професійного становлення. Прийміть найтепліші слова вдячності колективу, викладачам за сумлінну працю та щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, щедрість душі. Хай досвід викладачів звеличує здобутки Хмельницької області та колоситься зерном добра. Впевненні, що і в майбутньому Ви надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.Висловлюємо щиру повагу до Вас і бажаємо Вам подальшого розвитку, особисто кожному - міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної енергії і нових творчих звершень.

 

 

З глибокою повагою

начальник загального відділу апарату

Полонської районної державної адміністрації

Кашперська А.В.

 

 

Відбулася чергове засідання колегії райдержадміністрації

В засіданні колегії  взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько проінформувала присутніх про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Окрім цього, вона  доповіла про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Також на колегії було розглянуто питання про хід виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». З даного питання доповіла Алла Бондар – голова Воробіївської сільської ради. Після заслуханих інформацій, наданих доповідачами з зазначених вище питань, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

27.10.2016

 

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

26 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 12 питань:
-    4 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину;
-    1 питання щодо встановлення опіки над житлом;
-    1 питання щодо звільнення повноважень опікуна;
-    1 питання щодо затвердження звітів опікунів;  
-    1 питання щодо влаштування дитини до центру соціально – психологічної реабілітації;
-    2 питання щодо визначення способів участі у вихованні дитини;
-    1 питання щодо встановлення місця проживання дітей;
-    1 питання щодо позбавлення батьківських прав.      

Служба у
справах дітей райдержадміністрації

26.10.2016

 

Хмельниччина зайняла 2 місце за темпами виробництва валової сільськогосподарської продукції, – О.Корнійчук

Порівнюючи показники обсягу виробництва продукції сільського господарства голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук відмітив позитивні тенденції темпів їх росту. Так, За січень-вересень 2016 року порівняно з відповідним періодом минулого року індекс обсягу виробництва сільськогосподарської продукції склав 109,9%, в тому числі в галузі  рослинництва – 118,8 %.
Щодо темпів приросту обсягу продукції рослинництва, то у сільськогосподарських підприємствах становлять 26,1%, у господарствах населення – 34,5%.
Варто відзначити, що у сільськогосподарських підприємствах області порівняно з січнем-вереснем минулого року забезпечено зростання виробництва сільськогосподарської продукції на 14,9 %, в господарствах населення – 24,7 %.
Обсяг виробництва продукції сільського господарства на одиницю  сільського населення (у постійних цінах 2010 року) становить  16228  грн.
«За 9 місяців 2016 року Хмельницька область зайняла 2 місце серед регіонів України за темпами виробництва валової продукції сільського господарства», – підсумував очільник області.

За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
24.10.2016

 

***

Зміни умов призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років з 1 квітня 2015 року


Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” внесено зміни до статті 13,14 Закону України „Про пенсійне забезпечення” щодо призначення пенсій на пільгових умовах та до ст.55 даного закону щодо призначення пенсій за вислугу років.
З 1 квітня 2015 року внесені зміни в зазначені статті, які стосуються збільшення пільгового пенсійного віку для жінок та необхідного страхового стажу як для жінок, так і для чоловіків. Вимоги щодо тривалості пільгового стажу не змінились.
Категорії осіб та умови призначення пенсій за віком на пільгових умовах визначені статтями 13, 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення». З моменту набрання чинності цим Законом, тобто з 1 січня 1992 року,  і по даний час вимоги щодо віку та стажу, які дають право на пенсію за віком на пільгових умовах, залишались  незмінними.
Працівники, які працювали на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими та важкими умовами праці за Списком №1 мають право на пенсію за віком після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.
Для жінок, які народилися з 01.04.1970 р. по 31.12.1975 р., та працювали на роботах за Списком №1, при наяваності повного пільгового стажу роботи, поетапно підвищується пенсійний вік з 45 до 50 років, а саме, впродовж кожних 6 місяців народження жінок їх пенсійний вік збільшується на півроку.

Детальніше...