Середа, 24 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Олександр Корнійчук: “Розбудова краю – справа кожного подолянина”

Голова ОДА

Олександр Корнійчук сьогодні є керівником нового рівня та ініціатором інновацій в системі  реформ подільського краю.

Пане Олександре, які основні досягнення в галузях економіки краю Ви могли б відмітити, як визначальні за останній рік?

Сьогодні у промисловому секторі області нараховується 1740 підприємств. Обсяги промислового виробництва за січень-червень 2016 року збільшилися у порівнянні з минулого роком на 1,1 відсотка. В обсязі реалізації основну частку становила продукція підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, загалом обсяг реалізації промислової продукції склав 12,4 млрд. грн. У транспортній галузі вантажооборот підприємств становив 701,4 млн.ткм, що на 1,4% більше обсягу відповідного періоду 2015 року. З початку року в області успішно реалізується регіональна Програма підвищення енергоефективності. Жителі області отримують банківські кредити для впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках, це 31,3 млн. грн., також з обласного бюджету перераховано 155 тис. грн. для часткової компенсації відсотків за видані кредити. Сільгосппідприємства Хмельниччини повністю завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. А за рівнем урожайності наша область посідає 2 місце в Україні.

Детальніше...

 

Увага! 30 серпня відбудеться перевірка стану системи оповіщення цивільного захисту

sos-710x434Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2016 році» 30 серпня 2016 року з 11.00 до 12.00 години з приміщення Кризового центру облдержадміністрації заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області із включення електросирен.

Детальніше...

 

Відбулась чергова апаратна нарада

29 серпня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів чергову апаратну нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління пенсійного Фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало.Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про стан виконання районного та місцевих бюджетів. Заступник головного лікаря центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Віра Ваврик та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району.

Детальніше...

 

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники   структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ірина Карнафель проінформувала присутніх про стан та заходи підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів в соціальній сфері району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону доповіла  головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Марія Кравчук.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

25 серпня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 8 питаннь:
- 1 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину;
- 1 питання щодо встановлення опіки над житлом;
- 1 питання щодо встановлення опіки ;
- 1 питання щодо зміни прізвища;
- 1 питання щодо звільнення повноважень опікуна;
- 1 питання щодо затвердження звітів опікунів;  
- 2 питання щодо позбавлення батьківських прав.      


Служба у справах дітей   
райдержадміністрації

25.08.2016

 

***

Шановні мешканці Хмельниччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
У цьому році ми святкуємо вже 25-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй українській землі. Проте за чверть століття нової України ми лише тепер реально відчуваємо, що незалежність має надзвичайно високу ціну – ціну людських життів. Ще три роки тому у ці дні про таку самопожертву ми говорили, згадуючи вольнолюбиве козацтво, січових стрільців та мужніх вояків українських визвольних змагань. Тепер же на вівтар свободи українці приносять все нові жертви наших сучасників – молодих патріотів, багато з яких народилися вже в незалежній Україні.     Боляче про це говорити у ці святкові дні, але нехай наші недруги знають, що націю, яка такою ціною платить за свою незалежність, – неможливо здолати. Українці – це нація нескорених. Саме тому ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави, яке визнане усім світовим співтовариством.
Проте справді незалежною наша рідна земля буде лише тоді, коли зникне останній найманець і життя повернеться у мирне русло, а найголовніше – коли усі ми витравимо зі своїх душ рабів, перестанемо відчувати себе чиїмись меншими братами, а об’єднаємося воєдино і докажемо світові, що ми справді браття козацького роду.
Кожен з нас щоденно, незалежно від соціального статусу, віросповідання та політичних поглядів, має робити усе можливе для розбудови рідного краю, його економічного та соціального піднесення. Адже, за словами великого українця В’ячеслава Чорновола, «Україна починається з тебе». Пам’ятаймо про це задля сьогодення і майбутнього нашої держави, добробуту нинішнього та прийдешнього поколінь.
То ж нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашої рідної Хмельниччини та всієї України!
З Днем незалежності!
Слава Україні!


З повагою та найщирішими побажаннями


Михайло Загородний,             Олександр Корнійчук,
голова Хмельницької               голова Хмельницької
обласної ради                        обласної державної адміністрації


 

***

Шановні жителі Полонщини, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України! Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного від­родження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі! Від усього серця бажаємо вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Ми   – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З великим святом! З Днем Незалежності! З днем народження, Україно!
Слава Україні!
З повагою

О.Вощатинський                   О.Янчук                                
заступник голови районної     голова районної ради                   
державної адміністрації

Ф.Скримський
міський голова