Понеділок, 18 Лютого 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 10 січня 2017 року, відбулась апаратна нарада, яку проводив заступник голова райдержадміністрації Олександр Вощатинський. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Ячук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації , підприємств, організацій та установ району. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай  проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати.

Детальніше...

 

В облдержадміністрації обговорили заходи із забезпечення виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн.

5 січня в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами щодо забезпечення вимог законодавства з питань підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року. Також участь в нараді взяли заступники голови облдержадміністрації Олег Гуменний та Валерій Олійник, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої  влади.
Володимир Кальніченко зазначив, що перед представниками місцевих органів влади стоять надзвичайно важливі і складні завдання. Перше – це забезпечити виконання рішення Уряду про встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн або 19 грн 34 коп. при погодинній оплаті. Друге завдання – не допустити зрівнялівки у заробітній платі для працівників різної кваліфікації. Володимир Ілліч підкреслив, що вказані питання повинні перебувати на особистому контролі голів райдержадміністрацій.

Детальніше...

 

Відбулось засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

06 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2016/2017 року.   В ході засідання  штабу  забезпечення розглянуто питання оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події у період пониження температури повітря. За даними  Українського  Гідрометцентру на території Хмельницької області у період з 5 по 10 січня 2017 року спостерігатиметься мінлива хмарність, часом сніг, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пониження температури повітря до 13-18, 7-8 січня до 20 градусів морозу. З метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження, надання допомоги людям у період значного пониження температури та забезпечення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення населених пунктів під час критичного зниження температури повітря оперативний штаб вирішив:

Детальніше...

 

Проведено конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

05 січня  2017 року в Полонській  районній державній адміністрації було проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходить за межі Полонського  району. Попередньо в громадсько-політичній  газеті Полонського району «Новий шлях» було опубліковано оголошення про проведення конкурсу. На конкурс було винесено шість приміськиих автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі Полонського  району, а саме: Полонне – Новоселиця, Полонне – Понінка, Полонне – Мала Шкарівка, Полонне – Буртин, Полонне – Воробіївка, Полонне – Любомирка – Котелянка – Новоселиця – Полонне. Заяви на участь у конкурсі надійшли від 3 перевізників-претендентів.

Детальніше...

 

Заходи безпеки на льоду

Шановні мешканці області! Останнім часом почастішали випадки, коли люди травмуються чи гинуть під час перебування на льоду.
Це свідчить, що багато хто забуває чи свідомо ігнорує небезпеку, яку може приховувати лід.
Перш, ніж вийти на лід, знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.
Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць:
лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики);
тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;
обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу – під снігом лід завжди тонший;
тонкий лід і там, де б’ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку;
особливо обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з’єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря.

Детальніше...

 

Обласний Центр здоров’я нагадує правила поведінки при відмороженні

Відмороження, як відомо, настає від впливу низьких темпера­тур на тканини організму. Особливо небезпечне поєднання високої во­логості та рвучкого холодного вітру, за такої погоди можна зазнати від­мороження навіть за температури близької до 0°С, якщо, до того ж, мокрі одяг та взуття. Має значен­ня також пониження опірності орга­нізму внаслідок перевтоми, висна­ження, кровотечі, голодування, ал­когольного сп’яніння. Сприяють від­мороженню хвороби судин та периферичних нервів, особливо діабетичні, раніше перенесені відмороження, понижена больова й тактильна чутливість під час різних неврологічних захворювань, тісне взуття, одяг тощо. Найчастіше за­мерзають пальці рук і ніг, а також ніс, вуха і щоки. Серед усіх випадків холодової травми – найбільше уражень кінцівок, вух, носа.
Категорично не можна «грітися» на морозі алкоголем. При його прийомі відчуття тепла оманливе. Алкоголь розширює судини шкіри і людина набагато швидше втрачає тепло тіла.

Детальніше...

 

***

Перелік стаціонарних пунктів обігріву, розгорнутих на території Хмельницької області