Середа, 19 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей

16 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації, на якому було розглянуто три питання, а саме: Про стан злочинності серед неповнолітніх на території Полонського району та результати роботи з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх за 9 місяців 2016 року; про хід виконаних робочих заходів з попередження правопорушень, повязаних з насильством в сімї щодо дітей та в їх присутності; про роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітьми, що знаходяться під опікою (піклуванням), які проживають на території Полонської міської ради ОТГ.

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

16.11.2016.

 

 

Привітали зв’язківців району з професійним святом

Інформаційна наповненість сьогодення та правдиве висвітлення усіх подій із життя країни, області, району чи міста – важлива складова незалежної держави. У світлі нинішніх подій, робота у сфері телебачення, радіо та зв’язку вкрай важлива, адже активне протистояння інформаційній війні країни-агресора продовжується. Відтак, у день професійного свята Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, 16 листопада 2016 року в приміщенні станційно-лінійної дільниці №4 м. Полонне, Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» відбулося урочисте відзначення кращих у своїй сфері. З найщирішими словами вітань до колег звернулася начальник станційно-лінійної дільниці №4 м. Полонне, Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» Світлана Пулим. “Праця зв’язківців має особливе значення і авторитет у розвитку телекомунікаційних мереж нашої держави, визнання її у світі. Пишаюся і тим, що галузь зв’язку відіграє сьогодні першочергову роль у наданні якісних, сучасних послуг нашим громадянам, мешканцям району , – зазначила Світлана Олександрівна . – Тому з нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. І дякую вам за вашу щоденну працю на благо нашого суспільства”. В свою чергу до вітань долучилися керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та голова районної ради Олег Янчук. Згодом керівники району та міста за успіхи у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору району , підвищення якості обслуговування споживачів засобами зв’язку  кращих представників галузі нагородили грамотами та подарунками.

 

 

 

16.11.2016.

 

 

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

15 листопада 2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Про заходи щодо ліквідації наслідків стихійної негоди, яка сталася 12-13 листопада 2016 року на території району проінформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури,будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Шевчук. За результатами засідання комісія вирішила доручити начальнику відділу містобудування, архітектури,будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірині Карнафель підняти клопотання перед заступником голови райдержадміністрації про виділення коштів з районного резервного фонду на ліквідацію наслідків стихійної негоди, в сумі 34,5 тис. грн. , а також зобов’язала голів Полонської міської та Понінківської селищної об’єднаних територіальних громад і сільських голів терміново прийняти всі міри по забезпеченню проїзду до всіх населених пунктів району.

 

16.11.2016.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

15 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено позачергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 5 питаннь:

Детальніше...

 

Президент закликав керівництво «Ощадбанку» скасувати рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг

Президент закликав керівництво «Ощадбанку» скасувати рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послугПрезидент Петро Порошенко надіслав листа Голові правління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» Андрію Пишному, в якому звернувся до керівництва банку невідкладно переглянути ухвалене рішення. Глава держави зазначив, що керівництвом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» прийнято рішення щодо встановлення з 1 грудня 2016 року комісійної винагороди за оплату комунальних послуг.Президент наголосив на необхідності невідкладно вжити заходів для опрацювання питання щодо скасування зазначеного рішення.

 

Оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує

14 листопада 2016 року заступником голови районної державної адміністрації Олександром Вощатинським, за участю першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, начальника районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуцій України в Хмельницькій області Михайла Бахуринського, начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірини Карнафель, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, представників районного відділення національної поліції та Полонської філії «Райавтодор» проведено засідання районного оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди. На засіданні штабу заслухано доповіді керівників служб району щодо ліквідації наслідків негоди 13.11.2016 року на території району. Дано відповідні доручення керівникам щодо продовження робіт по відновленню електропостачання та транспортного сполучення на автодорогах регіонального та місцевого значення, а також комунальних доріг населених пунктів району. Наразі на території району працює більше 20 одиниць техніки . Питання ліквідації наслідків негоди перебуває на постійному контролі керівництва району. В райдержадміністрації організовано цілодобову роботу штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

14.11.2016.

 

 

Сім’ї, які не підпадають під дію субсидії, мають можливість сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року

 

Детальніше...