Неділя, 21 Квітня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

13 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександр Дехтярук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська та Малошкарівський сільський голова Світлана Пастушок  відвідали Малошкарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. з метою ознайомлення та проведення оптимізаційних заходів, економії енергоносіїв, збалансування видатків районного бюджету на утримання навчального закладу. Цього ж дня, посадовці району також відвідали центральну районну лікарню ім. Н.С.Говорун.
13.05.2017

 

Відзначили День Європи

У рамках відзначення Дня Європи в Україні 12 травня 2017 року на центральній площі м. Полонного відбувся урочистий захід з підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.. Серед учасників зібрання - працівники органів виконавчої влади, депутати обласної, районної та міської рад,  організацій та установ, учнівська молодь, громадськість. У своїх  виступах керівники району та міста  акцентували увагу на тому, що на сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є європейська інтеграція. Відзначення Дня Європи надасть нам змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське і європейське суспільство тісно пов'язане між собою не лише географічно, а й у історичному та духовному сенсі.

12.05.2017

 

Голова районної державної адміністрації провів робочу нараду

За результатами перевірки, проведеної Департаментом фінансів обласної державної адміністрації 25 квітня поточного року 12 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий. за участю депутата обласної ради, секретаря постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександра Дехтярука, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілії Муравської, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Інни Дерманської, провів робочу нараду по питанню належного планування та виконання районного бюджету , а також усунення порушень, виявлених в ході перевірки. За результатами наради головою райдержадміністрації дано конкретні доручення керівникам, в яких в ході перевірки виявлено порушення, та до 25 травня проінформувати про виконану роботу щодо їх усунення.

12.05.2017.

 

 

Заспіваймо, щоб почула Весна

Проміння світле сиплеться з небес,

В повітрі так запахло новизною.

Очей не відірвати від таких чудес,

Наші пісні навіяні весною.

Таким був девіз огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який було проведено у Понінківській селищній раді об’єднаної територіальної громади та було організовано сектором освіти, культури, молоді та спорту. Мистецьке дійство відбулось 10 травня 2017 року на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1, гімназія». У фестивалі дитячої творчості «Заспіваймо, щоб почула Весна» взяли участь колективи усіх навчально-виховних закладів Понінківської ОТГ. Високий рівень виконавської майстерності учасників огляду-конкурсу було оцінено Григорієм Гончаруком , директором і головою журі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Особливо відзначено учнівський багаточисельний хор «Наспів» ( у кількості 128 учнів) Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1, гімназія», керівниками якого є Невідомські Олександр Володимирович та Лілія Іларівна, а також було оцінено творчість, фантазію і майстерність учнів та керівників гуртків у створені виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. З вітальними словами до присутніх учасників огляду-конкурсу художньої самодіяльності звернувся голова Полонської Держадміністрації Солодкий Віктор Володимирович та голова Понінківської селищної ради Матвіїв Григорій Григорович, який фінансово підтримав організацію та проведення мистецького свята. Понінківській сектор освіти, культури, молоді та спорту вдячний всім, хто долучився до проведення цього мистецького заходу: художнім керівникам Невідомському О.В., Чаюку Ю.Ю., Святській Н.В., Беркуті Л.О., Каплун В.В.; відповідальним за оформлення виставки Мартинюк О.М., Євстафєвій О.В.; за проведення майстер класу з петриківського розпису та виготовлення сувенірів керівнику гуртка «Умілі руки» Онищук М. Ф. та ученицям Буртинської ЗОЩ І-ІІІ ст.та ведучим концертної програми Ловінській Каріні, Жданюк Олександру, Кушпіль Даші, Гурбанову Джамалу.Раді вітати Вас у нашому співочому, багатому на талановитих дітей Понінківському краї!

Оксана Бігдаш,

завідувач Понінківського сектору освіти,

культури, молоді та спорту

 

 

Україна – Європейська держава

11 травня став визначним та історичним днем для всіх українців. Рада Міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України, офіційно завершивши процес надання українцям безвізового режиму.
Сьогодні за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, секретаря міської ради Михайла Кривака, студентської молоді відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.
Вітаючи учасників заходу Олександр Олександрович наголосив, що Рішення про безвіз для українців – це вагомий результат реформ, що відбуваються в державі останні три роки і які перетворять Україну на самодостатню європейську державу, на державу, якою буде пишатись кожен, на державу – де молодь буде будувати своє щасливе життя.
«Ми йдемо непростим шляхом боротьби з російським агресором за власний вибір, за незалежність та суверенітет, – зазначив Олександр Корнійчук, та підкреслив вагому, виважену позицію Президента України Петра Порошенка: «Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом».

Детальніше...

 

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!
Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.
17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту,  як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави Української держави.
Рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 34 європейських країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.
Зникнуть черги в посольства та візові центри. Залишиться в минулому виснажлива тяганина із збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників.

Детальніше...

 

Святкуємо День Європи!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.
Рішення щодо увічнення дати проголошення Декларації Шумана шляхом святкування 9 травня як Дня Європи прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
Щорічно з нагоди свята у Брюсселі, де перебувають керівні органи ЄС, а також у країнах-учасницях ЄС відбуваються офіційні урочистості.
Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Ми воліли б мати не гірший, ніж у ЄС рівень соціального захисту і охорони здоров’я; хотіли б, аби наша молодь могла вдосконалювати свою освіту в Європі, а громадяни України вирушали на відпочинок за кордон без принизливих черг за візами.
З економічної точки зору європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співробітничати на рівних.
Нарешті, так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.

Детальніше...