Четвер, 17 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Управління Пенсійного фонду України в Полонському районі інформує щодо виплати недоотриманої пенсії

Відповідно до ч.1 ст.52 Закону України  ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв’язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім’ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім’ї, які знаходились на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
Пунктом 2.16 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління  Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. №22-1 (із змінами), передбачено, що за документ, що засвідчує родинні стосунки, приймаються паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідки про склад сім’ї, а також рішення суду.
Пунктом 2.22 Порядку визначено, що за документ, що засвідчує місце проживання особи, приймаються паспорт або довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.
Рішенням Конституційного суду України від 03.06.1999 року №5-РП/99 передбачено, що до кола членів сім’ї особи належать  дружина (чоловік), їх діти і батьки.
Членами сім’ї можуть бути визнані й інші особи за умов постійного проживання разом і ведення спільного господарства, тобто не лише близькі родичі (рідні брати, сестри, онуки, дід, баба), але й інші родичі або особи, які перебували у правовідносинах, природа яких визначається кровними (родинними) зв’язками (неповнолітні брати, сестри, зять, невістка, вітчим, мачуха, опікуни, піклувальники, пасинки, падчерки та інші). Підстави виплачувати недоотриману пенсію, зокрема сусідам чи співмешканцям відсутні.

Управління Пенсійного фонду України
в Полонському районі

30.01.2017

 

Проведено щотижневу апаратну нараду

30 січня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський. Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання. Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

30.01.2017.

 

 

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв КрутДорогі співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили просування на Київ московсько- більшовицької орди.Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.Саме жертовність та самовідданість Крутян дали змогу організовано евакуювати зі столиці центральні органи влади та відвести війська - тобто, зробити все можливе для швидкого повернення втрачених позицій. І головне - уряд молодої української держави отримав змогу підписати мирний договір з Німеччиною, що означало міжнародне визнання УНР і автоматично робило більшовиків окупантами території суверенної держави.Нині, як і майже 100 років тому, країна, яка марить імперськими амбіціями, не може змиритися з існуванням незалежної України. Зараз, як і тоді, Росія розв’язала війну і заперечує свою агресію, намагаючись поширити у світі міф про внутрішній конфлікт в нашій державі.Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні.Вічна їм пам’ять.Окремо хочу звернутися сьогодні до наших воїнів, які у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють наше право творити власну державу.Прийміть щиру вдячність Українського народу за вашу чесну й героїчну щоденну працю.Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!

Петро ПОРОШЕНКО

 

Увага! Оперативна інформація щодо стану проїзду обмеження руху

В зв’язку з несприятливими погодними умовами (випадання дощу при мінусових температурах повітря) через утворення слизькості покриття склалась складна ситуація по забезпеченню проїзду автотранспорту на автодорогах державного та місцевого значення в північній та центральній частині області (Білогірський, Славутський, Ізяславський, Полонський, Теофіпольский, Шепетівський, Старокостянтинівський, Летиічвський, Віньковецький, Деражнянський, Старосинявський, Хмельницький  райони).
З метою недопущення скоєня дорожньо – транспортних пригод та утворення заторів в русі автотранспорту прийнято рішення про введення обмеження руху великовагового автотранспорту та автобусів на автодорогах загального користування в північній частині області з 14 год. 00 хв. 27 січня 2017 року.
Питання введення обмеження руху було узгоджено з облдержадміністрацією, УПД ГУНП у Хмельницької області, Управлінням з питань НС облдержадміністрації.
При випаданні дощу при мінусових температурах повітря в інших регіонах області буде введене обмеження руху вказаних категорій автотранспорту по всій мережі автодоріг загального користування області.
Про зняття обмеження руху буде повідомлено додатково.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
27.01.2017

 

Робочий візит Глави Уряду на Хмельницьку АЕС

В рамках програми візиту на Хмельниччину Голова Уряду відвідав  Хмельницьку АЕС.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова обласної державної адмінстрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний побували в машинному відділенні та на блочному щиті управління (БЩУ) першого енергоблока станції, оглянули панораму енергетичного об’єкта та відкритого розподільчого пристрою 750 кВ.
Крім цього, делегація ознайомилась з процесом підготовки персоналу на повномасштабному тренажері БЩУ в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС.
Про місце і значення енергогенеруючої компанії «Енергоатом» в паливно-енергетичному комплексі України доповів перший віце-президент, технічний директор ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Шавлаков, наголосивши, що у минулому році саме потужності Компанії забезпечили виробництво 52,4% електроенергії в Україні.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 26 січня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь голова районної ради Олег Янчук голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району .Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько прозвітувала про виконання районного бюджету за 2016 рік. По питанню раціонального використання лісових ресурсів на території Полонського району доповів директор спеціалізованого лісокомунального сільськогосподарського підприємства «Лісовик» Володимир Левківський. Виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Лобай проінформував членів колегії та запрошених про виконання вимого законодавства щодо забезпечення виплати мінімальної заробітної плати в районі. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

26.01.2017.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

25 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 9 питаннь: 3 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину; 1 питання звіт опікуна опікуна; 2 питання участь у вихованні дитини; 3 питання щодо позбавлення батьківських прав.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.