Вівторок, 26 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Голова райдержадміністрації Віктор Солодкий провів засідання колегії

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий сьогодні, 5 травня 2017 року, провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голови територіальних громад району, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, представники засобів масової інформації. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько , виступаючи по першому питанню порядку денного, інформувала про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року. Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо – 2017» доповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. Про підсумки проходження опалювального сезону 2016/2017 та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2017/2018 року розповів присутнім Сергій Вишковський – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

05.05.2017.

 

 

Готуємося до відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 3 травня 2017 року із зацікавленими службами району, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела оргкомітет по відзначенню в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На початку засідання Тетяна Іванівна ознайомила членів оргкомітету з Указом Президента України від 28 березня 2017 року №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Під час засідання були обговорені питання проведення урочистостей, зокрема, їх можливі формати та зміст, покладання вінків і квітів до могил, військових поховань, пам’ятників та пам’ятних знаків, за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, фронтовиків, учасників АТО, військовослужбовців, громадськості, проведення у храмах району поминальних панахид за полеглими, які в різні часи виборювали і захищали Україну, благоустрою, тематично-святкового оформлення населених пунктів та інш. Також Тетяна Іванівна зазначила , що у навчальних закладах району пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом та пам’ятним датам Другої світової війни, на які запрошуватимуться ветерани Другої світової війни, учасники національно-визвольного руху, бійці АТО. У закладах культури пройдуть культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи, у бібліотеках - книжкові виставки, що висвітлюють історію Другої світової війни .

03.05.2017.

 

 

Зберігаючи традиції…

Навесні пробуджується земля, оживає природа, а з нею — радісні надії та клопоти хлібороба. Після холодних коротких днів і довгих зимових вечорів, що минали колись у тісних хатах за роботою, при тьмяному освітленні, молодь діставала нарешті можливість вийти на залиті сонячним світлом левади, вкриті першою прозеленню пагорби, де дихалось на повні груди і співалося на повен голос. Можна було затіяти гру, повеселитися, радіючи ласкавому сонцю і теплу. Переходячи від покоління до покоління, пісні-веснянки, хороводи, ігри поступово утворили специфічний обряд із чітко визначеним порядком дійства і усталеним пісенним супроводом.
Веснянки, як видно з самої назви, це пісні на честь приходу весни; вони здавна відомі багатьом народам. У різних місцевостях України ці пісні називаються ще гаївками, гагілками, ягілками, яголойками, маївками тощо. Веснянки складають один з найцікавіших за змістом, найбагатший емоційно фольклорно-пісенний цикл, тісно пов'язаний з календарем сільськогосподарських робіт і родинним побутом трудівників. Саме тому у 2016 році був започаткований Районний фестиваль веснянок та гаївок.

Детальніше...

 

Чергова перемога

29 квітня 2017 року ансамбль «VIZAVI» взяв участь в  IV Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі-конкурсі «Спалах зірок» в м. Хмельницький. Метою конкурсу є об’єднати талановитих дітей , дати їм можливість розкрити свої таланти, показати їх широкому загалу та краще пізнати себе.  Колектив  виборов І місце в номінації «бальна хореографія» та Гран Прі в номінації «народна хореографія».


03.05.2017

 

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцямиПрезидент Петро Порошенко провів нараду з Генеральним прокурором Юрієм Луценком та Секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим і подякував за блискучу роботу, як була проведена прокуратурою і проведена в суді з повернення коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями. «Дуже важливо, що ми нарешті не піаримо наміри, а звітуємо про результати. Результатом є зарахування до державного бюджету суми, яка дорівнює 40 млрд грн.», - наголосив Президент.«Про що це говорить? Про відновлення справедливості. Бо кожна копійка з цих 40 млрд грн. була вкрадена з кишень кожного громадянина нашої держави і зараз відбувається акт справедливості щодо повернення цих коштів народу України. Прозоро і ефективно», - сказав Петро Порошенко.Глава держави наголосив, що йдеться не лише про кошти. «Йдеться про те, щоб злочинці, навіть якщо вони ховаються в Російській федерації, опинилися на лаві підсудних і були засуджені українським судом. Тому я прошу цей темп продовжувати і в найкоротший термін розпочати судове засідання проти колишнього президента Януковича і його зграї», - звернувся до Генерального прокурора Президент.Глава держави також підкреслив, що надзвичайно важливо, щоб та справедливість, коли повертаються ці кошти українцям, була продовжена.

Детальніше...

 

Залучення інвестицій в район – пріоритетне завдання місцевих органів влади

Збільшення залучення інвестицій - це пріоритетне завдання органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, яке є необхідною умовою для забезпечення розвитку економіки району. 27 квітня 2017 року під головуванням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука проведено засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. В засіданні комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та представники Полонської міської, Понінківської селищної рад об'єднаних територіальних громад. В ході засідання розглядались інвестиційні проекти, які реалізовуватимуться на території Полонського району. Зокрема, передбачається заміна газового котла на твердопаливний в с.м.т. Понінка по вул. Перемоги, що забезпечить теплопостачання місцевого дитячого садочка, частково населення селища та Полонського агропромислового центру професійної освіти.

Детальніше...

 

В. Кальніченко: ТОВ «Полонський фарфоровий завод» необхідно відродити

27 квітня в приміщенні Полонського міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод».
В громадських слуханнях взяли участь народний депутат України Роман Мацола, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, власник, директор ТОВ «Керамічна група « Голден Тайл», голова спостережної ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, т. в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, громадськість міста, представники місцевих ЗМІ.

Детальніше...