Понеділок, 17 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 26 січня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь голова районної ради Олег Янчук голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району .Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Станіслава Сенько прозвітувала про виконання районного бюджету за 2016 рік. По питанню раціонального використання лісових ресурсів на території Полонського району доповів директор спеціалізованого лісокомунального сільськогосподарського підприємства «Лісовик» Володимир Левківський. Виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Лобай проінформував членів колегії та запрошених про виконання вимого законодавства щодо забезпечення виплати мінімальної заробітної плати в районі. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

26.01.2017.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

25 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 9 питаннь: 3 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину; 1 питання звіт опікуна опікуна; 2 питання участь у вихованні дитини; 3 питання щодо позбавлення батьківських прав.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.


 

 

Зараз немає підстав для скасування санкцій проти Росії – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що для скасування санкцій проти країни-агресора Росії немає причин. Про це Глава Української держави заявив під час спільної прес-конференції з Президентом Фінляндської Республіки в рамках офіційного візиту до цієї країни.
«Україна дуже вдячна Сполученим Штатам за санкції проти Росії і ми не бачимо жодних причин для того, щоб їх скасовували», - сказав Петро Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чи можлива відміна санкцій США проти Росії з початком роботи нового Президента Дональда Трампа.
Глава держави вчергове підкреслив, що анексією Криму і дестабілізацією ситуації на Сході України, Росія грубо порушує міжнародне право. Петро Порошенко зауважив, що наша держава та весь український народ будуть раді, якщо Європа і Америка матимуть підстави для скасування санкцій. Але це можливо лише у разі виконання Росією всіх зобов’язань за Мінськими домовленостями, наголосив Президент. Наразі цього не спостерігається – агресія триває, констатував він.

Детальніше...

 

ПОЛОНСЬКИЙ РВ ДВС ГТУЮ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2016 РОЦІ

Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України "Про виконавче провадження".
Завданням органів державної виконавчої служби та приватних виконавців є своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень, примусове виконання яких передбачено законом.
У 2016 році  у  Полонському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області  перебувало 6015 виконавчих документів на суму 91991247 гривень  . Завершено 4311 проваджень ( 71,67 %) на суму 39398646 гривень , з них фактично виконано 1753 виконавчих проваджень ( 29,14 % )  на суму 4920395 гривень  .
У 2016 році реалізовано майна на суму 606828 гривень. За 12 місяців 2016 року державними виконавцями Полонського РВ ДВС стягнено 240370 гривень виконавчого збору.
У звітному періоді державними виконавцями за виконавчими документами стягнено та перераховано 41369 гривень витрат на проведення виконавчих дій.
Державними виконавцями Полонського РВ ДВС направлено до Полонського районного суду 17 подань про розшук боржників, які не виконують судові рішення .
Всі направлені подання судом задоволено .
Крім того державними виконавцями відділу направлено 2 подання до Полонського районного суду про обмеження права виїзду боржників за межі України, які не виконують зобов’язання про сплаті боргів,  у тому числі аліментів.
З 5 січня 2017 року почав функціонувати Єдиний реєстр боржників. Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

Полонський РВ ДВС
23.01.2017

 

З апаратної наради районної державної адміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 23 січня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. На нараді начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

 

 

23.01.2017.

 

 

До Дня Соборності України

Народ мій є!
Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить
мій народ!
В. Симоненко

Сьогодні, 20 січня 2017 року в міському Будинку культури відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені Дню Соборності  України. Розпочався захід хвилиною мовчання в пам'ять за всіма полеглими за волю та незалежність України. В заході  взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Юрій Світак , секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, представники районних служб, відомств, бюджетних установ , громадських організацій, політичних партій, депутати місцевих рад та  учнівська молодь.  Вітаючи учасників зібрання з наступаючим святом, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський  зазначив, що " День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в такій державі!   Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення. Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави. В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність. Українці – мирний народ, який ніколи ні на кого не нападав. Але нам не залишили іншого вибору, як взяти до рук зброю. Я впевнений, що разом з нашою допомогою тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Кожен з нас мусить докласти і свої зусилля, щоб Україна якнайшвидше перемогла і знову стала соборною – Крим і Донбас, анексовані ворогом, обов’язково возз’єднаються з Україною. Я вкотре хочу закликати всіх  до єдності, бо коли ми будемо єдиними і згуртованими, стояти плече в плече, лише тоді спільними зусиллями зможемо досягти головної мети. Тільки тоді ще міцніше утвердиться Соборність України. Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України!».

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 19 січня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім»ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 26 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 117 справ одержувачів субсидії та 1 заява про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. Кіпченці, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

19.01.2016