Понеділок, 25 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Закон України « Про виконавче провадження» в новій редакції

05.10.2016 року вступив в силу  Закон України « Про виконавче провадження » - в новій редакції .  Основними змінами які варто відмітити являються:

Відповідно до ст. 46 даного закону

Черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення вимог стягувачів
1. У разі якщо під час розподілу грошових сум у випадку, передбаченому пунктом 3 частини першої статті 45 цього Закону, стягнутої суми недостатньо для задоволення вимог стягувачів за виконавчими документами, кошти розподіляються виконавцем між стягувачами в такій черговості:
1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою вимоги щодо стягнення з вартості заставленого майна;
2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок кримінального або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку із втратою годувальника;

Детальніше...

 

До Дня пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом. З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму 8 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк спільно з ветеранами району поклали квіти до пам’ятників , пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим нашим землякам в роки Другої світової війни.

 

08.05.2017.

 

 

Дорогі ветерани ! Шановні жителі Полонщини !

Щиросердечно вітаю вас з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення ! В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля. В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільсьтво, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу. Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани !

Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Дорогі захисники Вітчизни !

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя !Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо !Дорогі ветерани, герої фронту і тилу!

В.Солодкий

голова районної

державної адміністрації

 

 

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Полонська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів та рейсів у прямому та зворотному напрямках.

 

Голова райдержадміністрації Віктор Солодкий провів засідання колегії

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий сьогодні, 5 травня 2017 року, провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голови територіальних громад району, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, представники засобів масової інформації. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько , виступаючи по першому питанню порядку денного, інформувала про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року. Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо – 2017» доповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. Про підсумки проходження опалювального сезону 2016/2017 та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2017/2018 року розповів присутнім Сергій Вишковський – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

05.05.2017.

 

 

Готуємося до відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 3 травня 2017 року із зацікавленими службами району, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай провела оргкомітет по відзначенню в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На початку засідання Тетяна Іванівна ознайомила членів оргкомітету з Указом Президента України від 28 березня 2017 року №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Під час засідання були обговорені питання проведення урочистостей, зокрема, їх можливі формати та зміст, покладання вінків і квітів до могил, військових поховань, пам’ятників та пам’ятних знаків, за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, фронтовиків, учасників АТО, військовослужбовців, громадськості, проведення у храмах району поминальних панахид за полеглими, які в різні часи виборювали і захищали Україну, благоустрою, тематично-святкового оформлення населених пунктів та інш. Також Тетяна Іванівна зазначила , що у навчальних закладах району пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом та пам’ятним датам Другої світової війни, на які запрошуватимуться ветерани Другої світової війни, учасники національно-визвольного руху, бійці АТО. У закладах культури пройдуть культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи, у бібліотеках - книжкові виставки, що висвітлюють історію Другої світової війни .

03.05.2017.

 

 

Зберігаючи традиції…

Навесні пробуджується земля, оживає природа, а з нею — радісні надії та клопоти хлібороба. Після холодних коротких днів і довгих зимових вечорів, що минали колись у тісних хатах за роботою, при тьмяному освітленні, молодь діставала нарешті можливість вийти на залиті сонячним світлом левади, вкриті першою прозеленню пагорби, де дихалось на повні груди і співалося на повен голос. Можна було затіяти гру, повеселитися, радіючи ласкавому сонцю і теплу. Переходячи від покоління до покоління, пісні-веснянки, хороводи, ігри поступово утворили специфічний обряд із чітко визначеним порядком дійства і усталеним пісенним супроводом.
Веснянки, як видно з самої назви, це пісні на честь приходу весни; вони здавна відомі багатьом народам. У різних місцевостях України ці пісні називаються ще гаївками, гагілками, ягілками, яголойками, маївками тощо. Веснянки складають один з найцікавіших за змістом, найбагатший емоційно фольклорно-пісенний цикл, тісно пов'язаний з календарем сільськогосподарських робіт і родинним побутом трудівників. Саме тому у 2016 році був започаткований Районний фестиваль веснянок та гаївок.

Детальніше...