Вівторок, 26 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1247 грн. до 1312 грн. (на 65 грн., або 5,2 %). У зв'язку з цим перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

***

13 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександр Дехтярук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська та Малошкарівський сільський голова Світлана Пастушок  відвідали Малошкарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. з метою ознайомлення та проведення оптимізаційних заходів, економії енергоносіїв, збалансування видатків районного бюджету на утримання навчального закладу. Цього ж дня, посадовці району також відвідали центральну районну лікарню ім. Н.С.Говорун.
13.05.2017

 

Відзначили День Європи

У рамках відзначення Дня Європи в Україні 12 травня 2017 року на центральній площі м. Полонного відбувся урочистий захід з підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.. Серед учасників зібрання - працівники органів виконавчої влади, депутати обласної, районної та міської рад,  організацій та установ, учнівська молодь, громадськість. У своїх  виступах керівники району та міста  акцентували увагу на тому, що на сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є європейська інтеграція. Відзначення Дня Європи надасть нам змогу ще раз наочно переконатися у тому, що українське і європейське суспільство тісно пов'язане між собою не лише географічно, а й у історичному та духовному сенсі.

12.05.2017

 

Голова районної державної адміністрації провів робочу нараду

За результатами перевірки, проведеної Департаментом фінансів обласної державної адміністрації 25 квітня поточного року 12 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий. за участю депутата обласної ради, секретаря постійної комісії з питань бюджету та фінансів Олександра Дехтярука, т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілії Муравської, головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамари Вичікової, заступника головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С. Говорун Інни Дерманської, провів робочу нараду по питанню належного планування та виконання районного бюджету , а також усунення порушень, виявлених в ході перевірки. За результатами наради головою райдержадміністрації дано конкретні доручення керівникам, в яких в ході перевірки виявлено порушення, та до 25 травня проінформувати про виконану роботу щодо їх усунення.

12.05.2017.

 

 

Заспіваймо, щоб почула Весна

Проміння світле сиплеться з небес,

В повітрі так запахло новизною.

Очей не відірвати від таких чудес,

Наші пісні навіяні весною.

Таким був девіз огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який було проведено у Понінківській селищній раді об’єднаної територіальної громади та було організовано сектором освіти, культури, молоді та спорту. Мистецьке дійство відбулось 10 травня 2017 року на базі Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1, гімназія». У фестивалі дитячої творчості «Заспіваймо, щоб почула Весна» взяли участь колективи усіх навчально-виховних закладів Понінківської ОТГ. Високий рівень виконавської майстерності учасників огляду-конкурсу було оцінено Григорієм Гончаруком , директором і головою журі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Особливо відзначено учнівський багаточисельний хор «Наспів» ( у кількості 128 учнів) Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1, гімназія», керівниками якого є Невідомські Олександр Володимирович та Лілія Іларівна, а також було оцінено творчість, фантазію і майстерність учнів та керівників гуртків у створені виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. З вітальними словами до присутніх учасників огляду-конкурсу художньої самодіяльності звернувся голова Полонської Держадміністрації Солодкий Віктор Володимирович та голова Понінківської селищної ради Матвіїв Григорій Григорович, який фінансово підтримав організацію та проведення мистецького свята. Понінківській сектор освіти, культури, молоді та спорту вдячний всім, хто долучився до проведення цього мистецького заходу: художнім керівникам Невідомському О.В., Чаюку Ю.Ю., Святській Н.В., Беркуті Л.О., Каплун В.В.; відповідальним за оформлення виставки Мартинюк О.М., Євстафєвій О.В.; за проведення майстер класу з петриківського розпису та виготовлення сувенірів керівнику гуртка «Умілі руки» Онищук М. Ф. та ученицям Буртинської ЗОЩ І-ІІІ ст.та ведучим концертної програми Ловінській Каріні, Жданюк Олександру, Кушпіль Даші, Гурбанову Джамалу.Раді вітати Вас у нашому співочому, багатому на талановитих дітей Понінківському краї!

Оксана Бігдаш,

завідувач Понінківського сектору освіти,

культури, молоді та спорту

 

 

Україна – Європейська держава

11 травня став визначним та історичним днем для всіх українців. Рада Міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України, офіційно завершивши процес надання українцям безвізового режиму.
Сьогодні за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, секретаря міської ради Михайла Кривака, студентської молоді відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.
Вітаючи учасників заходу Олександр Олександрович наголосив, що Рішення про безвіз для українців – це вагомий результат реформ, що відбуваються в державі останні три роки і які перетворять Україну на самодостатню європейську державу, на державу, якою буде пишатись кожен, на державу – де молодь буде будувати своє щасливе життя.
«Ми йдемо непростим шляхом боротьби з російським агресором за власний вибір, за незалежність та суверенітет, – зазначив Олександр Корнійчук, та підкреслив вагому, виважену позицію Президента України Петра Порошенка: «Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом».

Детальніше...

 

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!
Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.
17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту,  як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави Української держави.
Рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 34 європейських країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.
Зникнуть черги в посольства та візові центри. Залишиться в минулому виснажлива тяганина із збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників.

Детальніше...