Вівторок, 26 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

З метою недопущення злочинів корисливої спрямованості  Полонський районний військовий  комісаріат повідомляє телефони «гарячої лінії» для повідомлення вищого командування у випадку вимагання грошей та отримання хабара посадовими особами військового комісаріату:
- «Гаряча лінія» з питань запобігання та виявлення корупції у Збройних Силах України: (044)-454-73-07;
- Хмельницький обласний військовий комісаріат (0382) 72-05-13


Полонський районний військовий комісаріат

18.05.2017

 

Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Страсбургу взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України. Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим, підписаний Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.
«Сьогодні абсолютно історичний день. Це абсолютно історичний день для України, для 45-мільйонної нації. Я абсолютно впевнений в тому, що це так само історичний день для Європейського Союзу. Україна повертається до європейської родини. Україна прощається в останнє з радянською і російською імперіями», - сказав Петро Порошенко на прес-конференції по завершені церемонії підписання документу.
Президент наголосив, що Україна сповнена рішучості продовжувати процес реформування країни і нагадав, що тільки задля візової лібералізації було втілено в життя 144 реформи.
«Я хочу подякувати пану Президенту Європейського Парламенту Антоніо Таяні, тому що під його видатним керівництвом Європейський парламент своєю більшість увімкнув зелене світло для України щодо європейського майбутнього», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

До 500- річчя Реформації

 

17 травня в читальній залі центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулась науково-практична конференція „Вплив ідей Реформації на розвиток сучасної освіти і педагогічної науки”, організована та проведена відділом освіти, культури, молоді та сорту райдержадміністрації за участю методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Участь в конференції взяли керівники району та міста, вчителі історії навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Хід проведення комплексу весняно-польових робіт

В Полонському районі закінчується комплекс весняно – польових робіт. Станом на 16.05.2017р. посіяно 28648 га ярих культур , що складає 95 % до запланованої площі посіву, в т.ч. 4715 га ранніх зернових (100% до запланованої площі посіву ранніх зернових культур). Сільськогосподарські товаровиробники району завершили посів ранніх зернових культур, так ярої пшениці посіяно 176 га або 100 % до запланованого, ярого ячменю посіяно 3834 га або 100 % до запланованого, овесу посіяно 504 га або 100 % до запланованого, гороху посіяно 201 га або 100% до запланованого. Завершили посів цукрового буряка 1085 га це найбільші площі ТОВ «Лотівка Еліт» - 824,4 га та ТОВ «Золота роса» 200 га, завершили посів ярого ріпаку 584 га, кукурудзи на силос 685 га, соняшнику 4240 га або 245% до запланованого. Закінчують посів кукурудзу на зерно 9286 га або 97 % до запланованого, сої 4140 га або 85%, гречки посів становить 375 га або 61% до запланованого.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий з робочою поїздкою відвідав фермерське господарство «Колос»

17 травня 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Солодкий відвідав фермерське господарство «Колос» та поспілкувалися з його керівником, депутатом обласної ради Русланом Скримським. Сьогодні господарство « Колос » займає гідні позиції в районі та  області. Якісне ведення господарської діяльності, сучасні технології вирощування та обробки культур, використання новітньої сільськогосподарської техніки, професійні кадри - все це в сукупності дає позитивний результат. Наразі в господарстві повністю завершено посівну кампанію і здійснюється робота з обробітку посівів. У ході бесіди з очільником району обговорювались питання легалізації земельних відносин, сплата за оренду земельних часток (паїв). Зокрема, керівник фермерського господарства зазначив, що наразі господарство вже готове платити орендодавцям 10% від вартості земельної частки (паю).

17.05.2017.

 

 

Найближчим часом Україна проведе консультації з лідерами країн G7 – Глава держави

Найближчим часом Україна проведе консультації з лідерами країн G7 – Глава державиПрезидент Петро Порошенко найближчим часом проведе консультації з лідерами країн Великої сімки. «Я збираюся найближчим часом провести консультації з лідерами Великої сімки. Починаю з Німеччини. 20 травня я відбуваю з візитом до Берліну, де будуть дуже тривалі і змістовні переговори з лідером Німеччини Ангелою Меркель», - сказав Глава держави в ефірі телеканалу ICTV.Петро Порошенко нагадав, що відбулася зустріч Канцлера Німеччини з новообраним Президентом Франції Еммануелем Макроном і зазначив, що триватимуть консультації з обома цими країнами як країнами Нормандського формату.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

 

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 15 травня 2017 року під головуванням т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 15 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 18 справ одержувачів субсидії, 14 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці, с. Кустівці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.

15.05.2017.