Понеділок, 17 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 06 лютого 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади. На нараді розглянули питання про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання.Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району.

Детальніше...

 

Увага! Реквізити рахунку для надання фінансової допомоги м.Авдіївка

Департамент фінансів Донецької облдержадміністрації повідомляє реквізити рахунку міського бюджету м.Авдіївка за ККДБ 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади»:

одержувач – Авдіївське УК/м.Авдіївка/50110000;

код за ЕДРПОУ – 37990735; рахунок № 31513931700014;

банк – ГУДКСУ у Донецькій області;

код банку – 834016.

 

До уваги громадян!

На сьогоднішній день зафіксовані факти телефонних дзвінків нібито від керівництва облдержадміністрації, райдержадміністрацій щодо збору коштів (на певні банківські рахунки неіснуючих благодійних фондів та організацій) на допомогу потерпілим жителям м.Авдіївка та для потреб військовозобов’язаних, що перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.
Звертаємо увагу, що така інформація не відповідає дійсності.
Наразі проводиться збір необхідних речей на потреби вищезазначеної категорії населення у приміщені обласної державної адміністрації (Будинок Рад, відділ звернення громадян) та приміщеннях райдержадміністрацій.
Будьте обережні, перевіряйте інформацію в облдержадміністрації та райдержадміністраціях для унеможливлення передачі грошей шахраям.
У разі отримання подібних дзвінків перевіряйте достовірність інформації, а також про подібні випадки просимо повідомляти правоохоронні органи.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
03.02.2017

 

Важливо! 3 лютого очікується різке погіршення погодних умов

3 лютого в  Хмельницькій області ожеледь, налипання мокрого снігу. В Україні, окрім північних областей, вночі та вранці туман, видимість 200-500м.

 

***

Соціальна реклама "Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"

 

До уваги громадян

Перелік  потреб щодо стабілізації гуманітарної ситуації по м. Авдіївка Донецької  області

Детальніше...

 

Дорогі жителі Хмельницької області

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.Пункт прийому допомоги ми організували в приміщенні облдержадміністрації у відділі звернень громадян (Майдан Незалежності, Будинок Рад).Прошу не бути байдужими. Ті, хто в Авдіївці під обстрілами, чекають нашої допомоги.Дякую Вам!

Голова обласної державної адміністрації                    Олександр Корнійчук