Середа, 26 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Увага! Конкурси для дітей

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності. Розуміючи це, і маючи за мету робити благодійність в суспільстві ТОВ “Техніка і технології” проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості.
Так, в 2016 році компанією на рівні країни проводиться 4 конкурси для дітей віком від 4-12 років: “Намалюй свою мрію”, “Реалізуй намальовану мрію”, “Посади дерево добра”, “Я винахідник”.
Конкурси направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей.
Детальніше про акції, конкурси, товари і послуги можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua та за тел.. (067) 517-85-30.
Для районів області – на сайті (www.t-i-t.com.ua) в розділі контакти для Хмельницької області.

За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
04.10.2016

 

Відбулася чергова апаратна нарада

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 03 жовтня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Ольга голякова доповіла по питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також проінформувала про роботу комісії з легалізації заробітної плати та щодо перевезення пільгової категорії населення   Головний лікар Центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Тамара Вичікова та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема, вони наголосили на відсутності паливно-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомого та відсутність коштів на невідкладну допомогу.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації

30 вересня 2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації. На порядок денний засідання колегії райдержадміністрації було винесено 3 питання. Про роботу виконкому Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади інформував голова об’єднаної територіальної громади Григорій Матвіїв. Із співдоповіддю по даному питанню виступив керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад у ІІІ кварталі 2016 року доповів керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2016 року інформував керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров. За результатами засідання колегії заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано відповідні доручення окремим виконавцям. Також за результатами розгляду питань порядку денного засідання колегії будуть прийняті відповідні розпорядження .

 

 

 

 

 

30.09.2016.

 

 

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України

fb_large_ukrСьогодні в Україні вшановують пам’ять  жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України – мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху.29 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві в Бабиному Яру почались масові розстріли мирного населення міста. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, зондеркоманда 4а айзнатцгрупи С під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля за участі 45-го і 303-го батальйонів німецької поліції розстріляли там  33 771 євреїв.

Детальніше...

 

Освітяни району відзначили своє професійне свято

Сьогодні, 28 вересня, в міському Будинку культури пройшли урочистості з нагоди дня працівників освіти: патріотично, піднесено, хвилююче і поетично. На святі говорили про педагогічну районну сім’ю: дружню, сформовану, яка сьогодні здатна постояти сама за себе. Слово про освітян і їх працю переплелося з вболіваннями за долю України, шаною до всіх патріотів нашої землі і яскравими букетами осінніх квітів. Перед початком урочистого зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх борців за волю та незалежність України та поклали вінки та квіти до пам’ятників Лесі Українки, Тараса Шевченка, меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, пам’ятника Героям Небесної Сотні та меморіального комплексу « Героям АТО». З професійним святом велику педагогічну сім’ю району привітав заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Він, зокрема, зазначив: «Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України. Хай у цей святковий день Ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своїм серцем і розумом». У великій мірі, від вчительської та викладацької праці залежить майбутнє української нації. Про це наголосили у своїх виступах голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська, голова профспілки працівників освіти району Олена Бельська, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна. Від департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, народного депутата України Романа Мацоли, Благодійного фонду «Зміцнення громад» кращих представників освітянської ниви Полонщини було відзначено грамотами, грошовими винагородами та цінними подарунками. Святковий настрій присутнім подарували творчі колективи міського Будинку культури

 

28.09.2016.

 

 

До Всесвітнього дня туризму

Туризм – це наймасовіша форма активного відпочинку і оздоровлення. Туристична діяльність і участь в туристичних спортивних змаганнях є ефективним замінником фізичної праці, пробуджує в людині радість до життя, служить загартовуванню і підвищує життєдіяльність організму. 27 вересня щорічно святкується Всесвітній день туризму. Полонською станцією юних туристів «Обрій» була організована туристична естафета на території стадіону Полонського аграрного ліцею. В естафеті прийняли участь 10 команд: Полонська гімназія, ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №6, НВК №2, Новоселицька ЗОШ, Котелянська ЗОШ, Березенська ЗОШ та Новолабунська ЗОШ. Юні гуртківці змагались в наступних видах змагань: стрільба, смуга перешкод, фігурне водіння велосипеда, орієнтування на місцевості, розпалювання вогнища та медицина. Для конкурсу медицина був запрошений голова полонської районної організації Червоний Хрест В. Іщенко, який познайомив вихованців з основами надання першої долікарської допомоги. Переможцями в стрільбі стала команда Березенської ЗОШ. Першість в смузі перешкод та орієнтуванні отримала команда Новоселицької ЗОШ. У конкурсних етапах фігурне водіння велосипеда та медицина перше місце посіла команда НВК №2. ЗОШ №4 зайняла перше місце у конкурсі розпалювання вогнища. В загальнокомандному заліку призові місця зайняли: І місце – Новоселицька ЗОШ, ІІ місце – Котелянська ЗОШ, ІІІ місце – ЗОШ №2. Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків продемонстрували свої вміння під час туристсько-спортивної естафети: долали штучні перешкоди (переправа по жердинах, переправа по колоді, купини, маятник), стрільба, орієнтування. Досягненням проведення заходу є набуття практичного туристського досвіду, величезного заряду бадьорості та енергії на новий навчальний рік, а головне – зміцнення здоров’я та дружніх стосунків.

 

 

 

28.09.2016.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини , на якому було розглянуто 6 питань: 2 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину;1 питання щодо припинення опіки ;1 питання щодо влаштування дитини до центру соціально-психологічної реабілітації дітей;1 питання щодо затвердження звітів опікунів; 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів.

 

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

28.09.2016.