Понеділок, 17 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

Відеоматеріали до Дня пам'яті Небесної Сотні

https://youtu.be/Rj0KKbSvMMk
https://youtu.be/xQQ3z9hGr7U
https://youtu.be/gNprxhJF-xU

 

***

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету

на 2017 рік Полонської райдержадміністрації

 

Заступник голови райдержадміністрації провів прийом громадян з особистих питань

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району 15 лютого 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів прийом громадян з особистих питань. На прийомі в основному порушувалися питання надання матеріальної допомоги , допомоги на лікування, врегулювання земельних відносин тощо . Усі звернення були оформлені, частину проблем було вирішено безпосередньо під час прийому у присутності заявників, а інші передані на розгляд виконавцям згідно з резолюцією заступника голови райдержадміністрації.

 

 

 

15.02.2017.

 

 

Вшанували воїнів-інтенаціоналістів

Афганська війна була однією з найжорстокіших  та  найкривавіших. Близько 160 тисяч воїнів радянської України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій військовий і громадянський обов’язок.

 

 

15 лютого в міському  Будинку культури  відбулись урочисті збори з нагоди 28 – ї річниці з дня виведення військ з Афганістану. З вітальним словом до побратимів по службі звернувся голова Полонської районної організації ветеранів Афганістану Віктор Чудінов.  У своєму вітальному слові  він  побажав ветеранам війни в Афганістані, воїнам – інтернаціоналістам , членам їх сімей здоров’я, родинного затишку та благополуччя, душевного спокою, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба над головою.

Детальніше...

 

***

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

Відділу освіти,культури, молоді та спорту Полонської райдержадміністрації

 

У топ-п‘ятірці торгівельних партнерів експорту Хмельниччини лідирує Польща

З початку 2017 року з поміж основних країн – торгівельних партнерів при експорті продукції, виробленої на теренах Хмельницької області першу сходинку посідає Польща.
Сумарна вартість товарів, відправлених туди товарів становить понад 60 мільйонів гривень, це 15 відсотків усього подільського експорту. У переважній більшості це мед, сантехнічні вироби, соєві боби, акумуляторні батареї, набори меблів.
До топ-п’ятірки країн, які активно купляли продукцію з Хмельниччини, також Росія, Великобританія, Грузія та Чехія. Протягом січня фінансова шкала експорту до них сягнула від 50 до 25 мільйонів гривень. Найбільший попит там мали трансформатори, килимові вироби, прокат тонколистовий, лічильники, санітарно-технічні вироби, котли сталеві, полевошпатова сировина, деревина паливна, насіння льону, цукор та молоко згущене.
Як повідомили на Хмельницькій митниці ДФС, у грошовому еквіваленті загальний експортний товарообіг за січень 2017 року склав 404 мільйони гривень, що порівняно з аналогічним періодом 2016 року більше на 12 відсотків. При цьому у 98 випадках зі 100 експорті митні декларації оформлялись в електронному вигляді.

За матеріалами Хмельницької митниці ДФС

13.02.2017

 

Питанння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на постійному контролі влади

10 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи, керівники підприємств та приватні підприємці. На порядку денному розглядались питання: про розмір заробітної плати на підприємствах Полонського району та інформація про страхувальників, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної ,звіти запрошених керівників підприємств, установ, організацій району щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та законодавства про працю.

Детальніше...