П'ятниця, 19 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

О. Корнійчук: Незаконний збут деревини не повинен залишитися поза увагою правоохоронних органів

Питання збереження, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів області неодноразово піднімалося на нарадах, під час співбесід з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та на колегії облдержадміністрації.
29 листопада на порядок денний розширеного засідання колегії вкотре винесено питання про виконання розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації щодо збереження , раціонального використання та відтворення лісових ресурсів області.
Як зазначив голова адміністрації Олександр Корнійчук, на сьогодні не вжито необхідних заходів для інвентаризації лісів, лісосмуг, земель, які самозаліснилися, недостатній контроль за охороною і захистом лісів.
“Протягом 7 місяців на всіх рівнях порушується питання щодо протидії незаконній рубці лісу: майже на кожній колегії, нарадах, співбесідах. Проте злочинна рубка лісів та реалізація незаконно отриманої деревини залишається серйозною проблемою в області”, – додав очільник області.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

30 листопада під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Боброва відбулося чергове засідання спостережної комісії. На засіданні комісії було розглянуто питання щодо організації роботи та контролю за поведінкою осіб, звільнених від покарання з випробувальним терміном і звіти відділу освіти,культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської об’єднаної територіальної громади, щодо участі у виправлені та ре соціалізації неповнолітніх та молоді, яка звільнилась з місць позбавлення волі, профілактичної роботи в закладах освіти.
В заключному виступі Олександр Бобров  наголосив на необхідності посилити виховну роботу закладів освіти в позаурочний час з учнями та провести розширене засідання спостережної комісії із залученням представників органів місцевого самоврядування та зацікавлених установ та організацій.

30.11.2016

 

На Хмельниччині виплачено 5,2 млн.грн. заборгованої заробітної плати

Сьогодні, 29 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.
З першим питанням щодо погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в області виступила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська.
За словами Світлани Іванівни, виплачено 5,2 млн.грн. заборгованої заробітної плати, повністю ліквідовано борги на 12 підприємствах області. На 01 жовтня 2016 року серед областей, що мають найменшу заборгованість по виплаті заробітної плати, Хмельниччина  посіла 2 місце.

Детальніше...

 

Підвищення пенсійних виплат з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 року проведено перерахунок пенсій у зв’язку з черговим підвищенням прожиткового мінімуму відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшено з 1130 грн. до 1247 грн. Перерахунок пенсій провадитиметься шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій за віком, які призначені до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок-20 років страхового стажу, а мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок — 30 років страхового стажу на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 25 років ( призначених до 01.10.2011 року) або 35 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для чоловіків та 20 років (призначених до 01.10.2011 року) або 30 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у жовтні 2016 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.
Протягом жовтня 2016 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту та формальдегідом середньомісячні концентрації яких становили 1,24 ГДК та 1,97 ГДК відповідно (у 2015 році діоксиду азоту — 1,4 ГДК, формальдегіду – 1,4 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій не зафіксовано.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі спостерігалось збільшення середньомісячних концентрацій формальдегіду у 1,4 рази та аміаку у 1,3 рази, а також зменшення середньомісячних концентрацій та діоксиду азоту, оксиду вуглецю та фенолу у 1,1 рази, діоксиду сірки у 1,06 рази, оксиду азоту у 1,2 рази, пилу у 1,5 рази та хлористого водню у 1,3 рази.

Детальніше...

 

На Полонщині вшанували пам'ять жертв Голодомору

26 листопада 2016 року з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні в м. Полонному в рамках Всеукраїнської акції по вшануванню пам’яті жертв голодоморів проведено мітинг - реквієм із запалюванням свічок та покладанням вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій. Районний захід з відзначення пам'яті жертв голодоморів в Україні розпочався із Скорботної ходи до памятного знаку жертв голодоморів та політичних репресій
У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади  Франц Скримський, представники трудових колективів, політичних партій та громадських організацій, представники релігійних конфесій району, ветерани, школярі, молодь. У своєму виступі заступник голови адміністрації зазначив, що у своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років.Голодомор – жахлива сторінка в історії Українського народу, катастрофа планетарного масштабу. Цей скорботний день має об’єднувати Український народ – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам’яті загиблих від голоду.

Детальніше...

 

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄС

Важливо разом працювати і будувати нову Україну – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл ЄСПрезидент Петро Порошенко по завершенні Саміту Україна–ЄС провів зустріч з представниками ділових кіл Євросоюзу.Президент поінформував про реформи в Україні. Глава держави відзначив, що за останні 2,5 роки було створено нові антикорупційні інститути, запроваджено перший етап е-декларування, реформовано систему державних закупівель та енергетичний сектор, проводиться дерегуляція, усунення технічних бар'єрів в торгівлі. Завершено перший етап та продовжується судова реформа, проводиться реформа правоохоронних органів. Також запускається програма приватизації.«Пишаюся своєю командою, своєю країною та рівнем співпраці з ЄС. Впевнений, що сьогодні правильний час і місце для інвестування в Україну», - наголосив Глава держави.

Детальніше...