Понеділок, 21 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

У Пенсійному фонді України діє веб -портал електронних послуг

Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян створено та запроваджено веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Детальніше...

 

Інформація щодо самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби

До Полонського районного військового комісаріату  надійшла інформація з Хмельницького ОВК щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби.
Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович, Якимчук Руслан Миколайович, Михлич Сергій Олександрович, Бондаренкоо Микола Миколайович, Єжов Сергій Сергійович, Шемчук Олександр Юрійович, Кобильчак Руслан Миколайович, Роговський Тарас Миколайович  які були призвані з Полонського району на військову службу Шепетівсько-Полонським ОМВК, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.

Детальніше...

 

Відбулась щотижнева апаратна нарада

20 березня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського,  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На нараді в.о. начальника управління соціального захисту населення Олександр Лобай проінформував присутніх про стан виплат соціальних допомог для населення району та субсидій на тверде паливо. Також він доповів про стан підготовки проекту районної комплексної Програми надання разової адресної грошової допомоги пільговій категорії громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Полонського району на 2017 рік. Тамара Вичікова – головний лікар Полонського Центру ПМСД доповіла щодо стану готовності Новоселицької амбулаторії.

Детальніше...

 

Українська революція 1917–1921 років

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності.
Революція була явищем загальноукраїнським. У всіх регіонах розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські інституції, відроджувалася культура.
Цікаво, що термін “Українська революція” був уведений в обіг самими учасниками подій. Це визначення є в працях Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюри, Дмитра Дорошенка та інших діячів доби. Радянська історіографія старанно викорінювала цю дефініцію та поширювала свої поняття – “Велика Жовтнева соціалістична революція” та “Громадянська війна”. Усе, що не вписувалося в рамки “генеральної лінії партії”, подавалося як “контрреволюційне” та “буржуазне”. Проте, тим часом українські історики в діаспорі досліджували Українську революцію 1917–1921 років. Їх роботу продовжили вітчизняні науковці в незалежній Україні.

Детальніше...

 

В. Кальніченко: Необхідно працювати на випередження в питанні недопущення занесення збудника АЧС на території області

15 березня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
Участь у засіданні також взяли заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держспоживслужби в області Ігор Гузар, т.в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий, представники обласної організації українського товариства мисливців і рибалок, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, члени ДНПК при райдержадміністраціях, міських радах та інші члени комісії.
Основним питанням порядку денного комісії обговорено вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.
Розпочинаючи засідання Володимир Кальніченко повідомив, що 14 березня він взяв участь у засіданні Державної протиепізоотичної комісії з питання запобігання розповсюдженню захворюванню африканської чуми свиней під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, який зауважив, що вирішення даного питання є надзвичай важливим для економіки країни, оскільки при проявах даного захворювання забороняється вивіз продукції не тільки тваринного походження, а й рослинного за межі зони ураження. Відтак, виникає загроза експорту с/г продукції за межі держави.

Детальніше...

 

Відбулась селекторна нарада

15.03.2017 року під головуванням заступника голови ОДА, голови комісії ДНПК  Володимира Калініченка відбулось засідання обласної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії у селекторному режимі на тему: «Про вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Хмельницької області» та «Про посилення заходів з профілактики сказу на території Хмельницької області».
У студії селекторного зв’язку в Полонському районі були присутні заступник голови адміністрації,  голова комісії ДНПК Олександр Вощатинський, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби, заступник голови комісії – Віталій Онофрійчук, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Наталія Ковальчук, начальник цеху телекомунікаційних послуг №14 «Укртелеком» Світлана Пулим, начальник Полонської філії «Полонський райавтодор» Ігор Горбач, начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції Олександр Кучерук, начальник Полонського РС ГУ ДСНС Михайло Бахуринський, завідувач сектору управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Анна Тимосевич.

Детальніше...

 

Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях – Президент

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном подякував за підтримку і солідарність світових лідерів, в тому числі Люксембургу, Європейського Союзу, США, Канади, в питанні протидії російської агресії та щодо засудження торгівельної блокади.
«Наша спільна позиція полягає в тому, щоб повернути під український суверенітет території, які зараз знаходяться під окупацією», – сказав Президент. При цьому він наголосив на важливості дотримання Мінських домовленостей – плану, який передбачає припинення вогню, виведення російських військ та важкої техніки і артилерії, повернення українського контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.

Детальніше...