Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

***

22 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців  та інвалідів про виплату грошової компенсації. По питанню  надання грошової компенсації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» гр. Остапчуку Василю Юрійовичу, члену сім’ї загиблого військовослужбовця доповів в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай.  В свою чергу головний спеціаліст з кадрової роботи, юрист управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Детальніше...

 

Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" розпочинається!

20 березня 2017 року в Полонському районі стартує щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Наймасштабніше прибирання - день благоустрою територій населених пунктів - заплановано на 8 квітня 2017 року. У ході акції заплановано виконати значний обсяг робіт із прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій, берегів річок і водойм.

Детальніше...

 

Здорові діти – здорова нація

На сьогоднішній день питання  харчування дітей в навчальних закладах це дуже серйозна, відповідальна, яка не потребує затримки, проблема. І саме тому, щоб не допустити відхилення у дотриманні санітарних норм та умов в організації харчування дітей у заганоосвітніх навчальних закладах району за дорученням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука від 01.03.2017 р. №31-1/2017-д та дорученням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського від 10.03.2017 №47/07-28-435/2017 щодо питання «Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах області» була створена робоча комісія під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, заступника керівника робочої групи Лілії Муравської – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Полонської міської ради ОТГ – Віталія Сітарського, завідувача сектором освіти Понінківської селищної ради ОТГ – Оксани Бігдаш, начальника управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації – Наталії Ковальчук, із залученням відділа освіти начальника управління Держпоживслужби у Полонському районі Віталія Онофрійчука та фахівця відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства управління Держспоживслужби  у Полонському районі – Сергія Нарожного.

Детальніше...

 

П’яте засідання Ради регіонального розвитку

Сьогодні, 20 березня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, голови райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад області взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.
Президент Петро Порошенко під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку наголосив, що так звана блокада Донбасу мала негативні наслідки. Глава держави підкреслив, що МВФ відклав, заплановане на сьогодні, ухвалення рішення щодо виділення чергового траншу – 1 мільярду доларів, який потрібен для подальшого поповнення золотовалютних резервів, для утримання стабільності національної грошової одиниці, що стало б дуже потужним сигналом інвесторам. «Інвестори кредитування з боку Фонду розглядають як авторитетну та відповідальну рекомендацію вкладати вже свої, приватні гроші, в Україну, розвивати у нас виробництво, створювати робочі місця», – наголосив Президент.
Петро Порошенко підкреслив, що українська влада зробила багато у проведенні реформ.
В державі створено передумови для розвитку економіки, початку відновлення, зростання рівня життя людей. Однак, такий шлях розвитку країни не всіх влаштовує як за межами України, так і всередині, і значна частина українського політикуму продовжує керуватися принципом «чим гірше, тим краще», зазначає Глава держави.

Детальніше...

 

У Пенсійному фонді України діє веб -портал електронних послуг

Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян створено та запроваджено веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Детальніше...

 

Інформація щодо самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби

До Полонського районного військового комісаріату  надійшла інформація з Хмельницького ОВК щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби.
Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович, Якимчук Руслан Миколайович, Михлич Сергій Олександрович, Бондаренкоо Микола Миколайович, Єжов Сергій Сергійович, Шемчук Олександр Юрійович, Кобильчак Руслан Миколайович, Роговський Тарас Миколайович  які були призвані з Полонського району на військову службу Шепетівсько-Полонським ОМВК, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.

Детальніше...

 

Відбулась щотижнева апаратна нарада

20 березня 2017 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського,  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На нараді в.о. начальника управління соціального захисту населення Олександр Лобай проінформував присутніх про стан виплат соціальних допомог для населення району та субсидій на тверде паливо. Також він доповів про стан підготовки проекту районної комплексної Програми надання разової адресної грошової допомоги пільговій категорії громадян на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Полонського району на 2017 рік. Тамара Вичікова – головний лікар Полонського Центру ПМСД доповіла щодо стану готовності Новоселицької амбулаторії.

Детальніше...