П'ятниця, 22 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Коментар Президента з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Коментар Президента з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Хотів би всім нагадати, що справжня мета організаторів референдуму - це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей. Про це також свідчить та дискусія, яка була розгорнута напередодні референдуму.Я дякую кожному, хто проголосував "за", а це сотні тисяч прихильників України. Я дякую всім, хто брав участь у популяризації України в Голландії, а це є і політики, і волонтери, і зірки спорту та культури.Водночас хочу наголосити, що цей референдум, згідно з Конституцією і законодавством Нідерландів, має виключно консультативний характер. Отже, тепер слово за Урядом, Парламентом, політикумом Голландії.

Детальніше...

 

З апаратної наради райдержадміністрації

Сьогодні, 04 квітня 2016 року, відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Нагурний. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Янчук , перший заступник голови райдержадміністрації Олег Кулінський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський , керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району. Вході наради було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Неля Гуменюк проінформувала про стан справ щодо виплати субсидій громадянам району та інших видів державних соціальних  допомог.

Детальніше...

 

Полонський районний військовий комісаріат інформує

До Полонського районного військового комісаріату  надійшли звернення командирів військових частин щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби. Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович, Роговський Тарас Миколайович, Канівський Іван Іванович, Шокало Віталій Вікторович, які були призвані Полонським районним військовим комісаріатом, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.
Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем, а також нез'явлення  вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу карається у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Детальніше...

 

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами

Україна та США розвинуть стратегічне партнерство – зустріч Президентів Порошенка та Обами
Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою.
Глави  держав обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму і скоординували зусилля для повної імплементації Росією Мінських домовленостей.
Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.
Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні.
Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів США по завершені процесу формування уряду в Україні.

01.04.2016

 

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

 

31 березня голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний провів засідання колегії, на котру були запрошені голова районної ради Олег Янчук , члени колегії районної державної адміністрації, голови територіальних громад району та сільські голови, в.о. старост,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб міністерств та відомств України.

Детальніше...

 

Увага! Магiстральнi газопроводи високого тиску

До вiдома керiвникiв агроформувань усiх форм власностi, користувачiв лiсового фонду, проектних та будiвельних органiзацiй, промислових та транспортних пiдприємств, установ i населення України.
Територією усіх районiв областей України проходять магiстральнi газопроводи великих дiаметрiв i високого тиску, якi мають важливе народногосподарське значення. Паралельно до газопроводiв прокладено повiтрянi та пiдземнi кабельнi лiнiї зв’язку.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Механiчне пошкодження пiдземних магiстральних газопроводiв може призвести до аварiї чи вибуху великої руйнiвної сили, а можливо, і до загибелi людей, пожежi й припинення на тривалий час газопостачання споживачiв.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Кулінського  було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 10 питань:

Детальніше...