Вівторок, 23 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Консультації з громадськістю

З метою публічних консультацій по більш повному визначенню стратегічних цілей, пріоритетів і завдань району при формуванні програми соціально-економічного і культурного розвитку в 2017 році і наступних роках, райдержадміністрація пропонує громадським організаціям, громадськості вносити пропозиції і побажання з цих питань. Вважали б за необхідність особливу увагу звернути на проблеми, що стосуються життєвих інтересів громадян, охорони навколишнього середовища, регуляторної політики, здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування, розвитку підприємництва та інші. Пропозиції подавати до 25 грудня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , письмово або по телефону в управління економічного, агропромислового розвитку,торгівлі , інфраструктури та туризму райдержадміністрації за адресою м. Полонне, вул. Л. Українки 114 а, ( другий поверх) тел.: 3-23-66

 

 

***

Проект розпорядження Полонської районної державної адміністрації "Про  визначення   переліку видів громадських робіт  в  установах  Полонського  району,   що мають   суспільно   корисну      спрямованість, відповідають   потребам   громади району та сприяють їх соціальному розвитку в 2017 році"

 

З позачергової колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 14 грудня 2016 року, заступник голови Полонської районної державної адміністрації Олександр Вощатинський провів засідання позачергової колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. По питанню внесення змін до районного бюджету на 2016 рік проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Станіслава Сенько. Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ірина Карнафель в свою чергу проінформувала членів колегії та запрошених про внесення змін до районної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Полонському районі на 2016-2020 роки. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2017 роки доповіла перший заступник  начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Голякова. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, заступником голови райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень.

14.12.2016.

 

 

Обговорено проект обласного бюджету на 2017 рік

12 грудня під головуванням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації задля обговорення проекту рішення сесії обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік».
Доповідаючи по питанню, директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич наголосив, що оскільки до 1 грудня Верховною Радою України не прийнято закон про Державний бюджет України, відповідна місцева рада при затвердженні відповідних місцевих бюджетів враховує обсяги міжбюджетних трансфертів (освітня субвенція, медична субвенція, субвенції на здійснення державних програм соціального захисту, базова та реверсна дотації), визначені у законі про Державний бюджет України на попередній бюджетний період.
Загалом у січні-листопаді 2016 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 3 219,4 млн.грн., що на 1087,9 млн.грн. або на 51,0 відсотка більше за відповідний період минулого року, в тому числі доходи обласного бюджету склали 437,0 млн.грн. і зросли до січня-листопада 2015 року на 119,2 млн.грн. або на 37,5 відсотка.

Детальніше...

 

Обмеження руху великовагових транспортних засобів та автобусів

8 грудня 2016 року температура повітря на території України коливатиметься від 0 до -15. У західних та північних регіонах України можливий дощ з мокрим снігом.
Закликаємо водіїв бути максимально уважними та обережними під час руху. На дорогах ожеледиця.
Починаючи із 10 год. 30 хв. введено обмеження руху великовагових транспортних засобів та автобусів по мережі автомобільних доріг Хмельницької області. Випадання дощу за мінусових температур призвело до утворення слизькості на дорожньому покритті. Аби уникнути дорожньо-транспортних пригод, заторів та дати можливість дорожникам оперативно провести обробку дорожнього покриття протиожеледними сумішами, рух тимчасово обмежено.
Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
08.12.2016

 

Всеукраїнський тиждень права: Антирейдерський закон на шляху захисту законних прав громадян

Впродовж 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого явища, як рейдерство. Шахраї, використовуючи різні схеми, відбирали бізнес та нерухомість. Це негативно відображалось на інвестиційній привабливості нашої держави. Адже гроші вкладають лише в економіку тих країн, які гарантують захист активів як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Там де існує рейдерство, важко очікувати значних інвестицій.
З метою викорінення такого негативного явища як рейдерство, 6 жовтня було ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі – Закон).
Закон передбачає низку змін, які стосуються обов’язкового здійснення нотаріального засвідчення справжності підписів, здійснення реєстраційних дій щодо нерухомого майна лише в межах  області та збільшення терміну для подання скарги до управління юстиції з 30 до 60 календарних днів.

Детальніше...

 

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Споконвіку села та селища були колискою української душі, де гартувалася інтелектуальна та творча еліта нації, трудовими руками кувалося благополуччя народу. Наполеглива та самовіддана праця працівників місцевого самоврядування, високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та активна життєва позиція є гідним внеском у розбудову нашої країни. За доброю традицією  7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в міському Будинку культури  відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районної ради, представники місцевої влади, сільські  голови, старости сіл району, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. З вітальною промовою до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський . У своєму виступі Олександр Олександрович  зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад.

Детальніше...