Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві

28 березня 2017 року у місті Хмельницькому відбулась Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві. Залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації допомагає людям з обмеженими можливостями, перемогти свої недуги, пов'язані з травмами і хворобами, здолати життєві негаразди та власним прикладом показати як не втратити віри у життя і надії на майбутнє.
У різних видах спорту змагалися інваліди праці - потерпілі на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань, що перебувають на обліку в відділеннях Фонду Хмельницької області.  Команда відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві в Полонському районі  була представлена в кількості чотирьох  учасників, а саме: Олег Галай  (бомбаскет), Володимир Фомін (шахи), Віктор Гаврилюк, Юрій Шкварун (настільний теніс). На змаганнях панувала атмосфера дружби, єднання та неймовірної взаємної підтримки і поваги.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

29 березня 2017 р. під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому  було розглянуто 7 питань:
-    2 питання щодо затвердження індивідуальних планів;
-    1 питання щодо затвердження звітів опікунів;  
-    1 питання щодо вчинення правочину;
-    2 питання щодо влаштування дітей до центру соціально- психологічного центру;
-    1 питання щодо встановлення опіки.

 

 

Служба у справах дітей  райдержадміністрації
29.03.2017

 

 

Служба за контрактом у Національній гвардії України

Військова частина 3053 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом.  Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.
Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 7000 гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,  право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.
Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Будівельників 25, військова частина 3053 тел. (0382)55-13-62, 0675993845.

 

В смт. Понінка розпочала роботу місцева пожежна команда

24 березня в смт. Понінка, що у Полонському районі Хмельниччини, за участі заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Сергія Нікітішина відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди.
Для успішного виконання обов’язків команда у складі 14 рятувальників забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімнати відпочинку, їдальня та гараж для рятувальної техніки і спорядження. На озброєнні у вогнеборців є пожежний автомобіль, моторні рятувальні човни та дві мотопомпи. Це дасть змогу не лише оперативно ліквідовувати пожежі, але й рятувати людей на воді.
Новий пожежно-рятувальний підрозділ гарантуватиме пожежну безпеку 6-ти навколишніх сіл. Доцільність створення команди саме на території Понінківської громади обумовлена тим, що 40% території займають густі ліси. Крім того, у населеному пункті функціонує хімічно-небезпечне підприємство — картонно-паперова фабрика.

Детальніше...

 

Відбулася позачергова колегія районної державної адміністрації

 

24 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась позачергова колегія районної державної адміністрації. В ході колегії було заслухано інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай про районну комплексну програму надання разової адресної допомоги пільговим категоріям на проїзд автомобільним транспортом на міських та приміських маршрутах Полонського району на 2017 рік. Про Програму протидії захворювання на туберкульоз у Полонському районі на 2017-2018 роки доповіла головний лікар Полонського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова. В свою чергу, начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько проінформувала членів колегії про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Після заслуханої інформації, наданої доповідачами з зазначених вище питань, обговорень та виступів, з врахуванням пропозицій та доповнень, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

24.03.2017

 

 

***

Найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування


Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

 

Проведено засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім'ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 22 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 16 справ одержувачів субсидії, 5 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.