Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
П'ятниця, 17 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З особистого прийому громадян

Особистий прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Саме з цією метою сьогодні, 7 вересня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров здійснив особистий прийом громадян. Основні проблеми з якими звертались заявники стосувалися стану надання соціальних послуг, матеріальної допомоги , допомоги учасникам АТО та членам їх родин, а також питання земельних відносин. За результатами особистого прийому керівником апарату райдержадміністрації буде дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань

 

 

07.09.2016.

 

 

Володимир Кальніченко: дотримуючись заходів безпеки уникнемо занесення хвороби на територію Хмельниччини

Сьогодні, надзвичайно важливим з точки зору біологічної та економічної безпеки, як області так і держави загалом, є недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней. Порівняно з 2012 роком ситуація погіршилася, вже ліквідовано більше 80 тисяч голів тварин по Україні і до кінця року є небезпека виникнення епідемії ще у 55-70 населених пунктах країни. Саме таке питання розглянуто у селекторному режимі на засіданні Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при облдержадміністрації з представниками райдержадміністрацій. В роботі селектору взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський.

Детальніше...

 

***

Детальніше...

 

За тиждень ОСББ залучили рекордну суму коштів на утеплення – 3,6 млн грн.

Початок осені ознаменувався пожвавленням та активною участю ОСББ в утепленні своїх багатоповерхівок. Так, за останні сім днів учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили близько 3,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів. Для порівняння позаминулого тижня сума взятих «теплих» кредитів склала близько 500 тис. гривень. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу програми.«Завдяки приєднанню до реалізації програми Уряду місцевих програм співфінансування все більше мешканців багатоповерхівок почали усвідомлювати значний обсяг безповоротної фінансової допомоги на впровадження енергоефективних заходів: встановлення лічильників тепла, утеплення фасадів, горищ, підвалів, заміну вікон на енергозберігаючі, модернізацію освітлення тощо. На ці цілі Уряд надає ОСББ грошову допомогу у розмірі від 40% суми «теплого» кредиту і до 70%, якщо у багатоповерхівці проживають отримувачі субсидій», – прокоментував Сергій Савчук та додав, що у деяких регіонах місцева влада надає ще 30% компенсації на утеплення багатоповерхівок.

Детальніше...

 

Пенсійне забезпечення державних службовців

З 1 травня 2016 року набув чинності Закон України «Про державну службу» № 889-VІІІ від 10 грудня 2015 року . Статтею 90 Закону України «Про державну службу» №889 від 10 грудня 2015 року визначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».Згідно з пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону №889 втратив чинність Закон України «Про державну службу» № 3723 від 16.12.1993 року, крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Детальніше...

 

В районі вживаються заходи щодо недопущення поширення африканської чуми свиней

У зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території окремих областей України та з метою вжиття невідкладних профілактичних заходів щодо запобігання виникнення цієї хвороби на території району розроблено та проводяться відповідні заходи. Керівникам відповідних служб, органам місцевого самоврядування надано доручення в межах своєї компетенції сприяти у недопущенні поширення африканської чуми на території району та вживати всіх необхідних профілактичних заходів. Окрім цього, на в’їзді/виїзді на територію району функціонують ветеринарно-поіліцейські пости. Транспорт оглядається та дезінфікується.

 

05.09.2016.

 

 

Режим тиші дотримується в АТО – Глава держави

Режим тиші дотримується в АТО – Глава державиПрезидент Петро Порошенко нагадав, що 26 серпня за його дорученням українські представники у Тристоронній контактній групі запропонували встановити з 1 вересня  режим повного припинення вогню.«За 12 годин і 5 хвилин цей режим дотримується. На фронті не стріляють», - сказав Петро Порошенко під час виступу у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з нагоди Дня знань.За словами Президента, за весь цей час був зроблений один неприцільний постріл із стрілецької зброї - немає ні артилерійських залпів, ні танкових атак, ні пострілів із мінометів.Глава держави нагадав позицію України щодо обов’язкової імплементації безпекових компонентів Мінських угод, забезпечення режиму припинення вогню, відведення артилерії, танків.«Краще на територію Російської Федерації, за український кордон», - уточнив Петро Порошенко.

Детальніше...