Вівторок, 23 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 26 грудня 2016 року, відбулась апаратна нарада, яку проводив заступник голова райдержадміністрації Олександр Вощатинський. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Ячук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації , підприємств, організацій та установ району. На нараді начальник фінансового управління районної державної адміністрації Станіслава Сенько доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району , а також зазначила, що всі бюджетні установи району профінансовані в частині виплати заробітної плати . Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема вони зазначили, що рівень захворюваності на ГРВІ в районі не перевищує епідеміологічний поріг. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

 

 

 

 

26.12.2016.

 

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СМЕРТІ

Смерть людини — це насамперед тяжка втрата для сім'ї, рідних, друзів.
В Україні питання державної реєстрації смерті врегульовано Законом України про “Державну реєстрацію актів цивільного стану та “Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні”.
Заява про державну реєстрацію смерті подається не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть — не пізніше п'яти днів.
Державна реєстрація смерті проводиться за заявою родичів померлого, представників органу опіки та піклування, працівників житлово-експлуатаційних організацій, адміністрації закладу охорони здоров'я, де настала смерть, та інших осіб.
Особа, яка звернулася щодо державної реєстрації смерті, повинна пред'явити паспорт або паспортний документ. Відсутність зазначеного документа не є підставою для відмови в державній реєстрації смерті.

Детальніше...

 

Обговорено проект обласного бюджету на наступний рік

22 грудня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.
У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Закону про державний бюджет на 2017 рік, а також беручи до уваги висновок постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів від 16.12.2016 року, на розгляд засідання колегії винесено проект обласного бюджету на наступний рік, який обрахований на основі нових показників міжбюджетних трансфертів та з врахуванням щойно прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів.
Необхідність затвердження місцевих бюджетів до 25 грудня року, що передує плановому, передбачена частиною 2 статті 77 Бюджетного кодексу України.

Детальніше...

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. З нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика  23 грудня 2016 року в  міському Будинку культури відбулися урочистості. Працівників енергетичної галузі з професійним святом привітали директор Полонського району електричних мереж Олег Гладун, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та керівник виконавчого апарату  районної ради Юрій Світак. Вітаючи працівників та ветеранів  енергетичної галузі району з професійним святом  , керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров  висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Детальніше...

 

Президія обласної ради погодила питання порядку денного чергової сесії

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук взяв участь у засіданні президії обласної ради.У ході засідання члени президії обговорили пропозиції до проектів рішень постійних комісій.Одним із важливих питань, винесених на розгляд сесії обласної ради є затвердження проекту обласного бюджету на 2017 рік. Варто зазначити, що сьогодні Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», у якому розмір мінімальної заробітної плати збільшено до 3200 гривень.Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич повідомив, що попередньо представлений проект обласного бюджету на 2017 рік є базовим, водночас збалансований і забезпечує потребу по захищеним статтям видатків.Оскільки прийнято Державний бюджет України, завтра на засіданні колегії облдержадміністрації буде представлено, новий проект обласного бюджету на наступний рік.Депутати зможуть ознайомитись з проектом обласного бюджету безпосередньо на пленарному засіданні дев’ятої сесії у п’ятницю, 23 грудня.

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 8 питаннь, а саме: щодо надання дозволу на вчинення правочину;звіт опікуна; звіт прийомної сім'ї;питання позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуальних планів.

-

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

21.12.2016.

 

 

Пенсійне забезпечення осіб, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення

З 13 листопада 2016 року набрав чинності Закон України від 18.10.2016 року № 1673-VІІ “Про внесення змін до статті 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей, яким статтю 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” доповнено пунктом “е”.

Детальніше...