Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Пропозиції щодо зміни періодів максимального навантаження енергосистеми України

В Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України зберігається негативна тенденція щодо значної нерівномірності добового графіка споживання електричної енергії особливо в осінньо-зимовий період. Конфігурація добового графіка електроспоживання в цілому по Україні характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму ОЕС України, провалом навантаження в години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної енергії протягом годин ранкового максимуму та напівпікової зони.
При цьому нерівномірність добового графіка навантаження ОЕС України становить від 4500 МВТ у літній період до 6500 МВт у зимовий.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації представив нового очільника Полонського району

Сьогодні, 03 квітня 2017 року, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук побував із робочою поїздкою на Полонщині, де представив активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації Віктора Солодкого. Нагадаємо, що відповідне  розпорядження № 73/2017-рп Президент України Петро Порошенко підписав 1 квітня цього року. Вітаючи новопризначеного очільника району, Олександр Корнійчук висловив сподівання, що Віктор Солодкий  налагодить конструктивну роботу з державними службовцями, головами об’єднаних територіальних громад, районною радою та її депутатським корпусом,  керівниками організацій, підприємтв та установ району, громадськими організаціями та забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 29.03.2017 року №85/2017-р "Про припинення опалювального сезону 2016/2017 року в Полонському районі"

Останнє оновлення (Понеділок, 03 квітня 2017 08:33)

 

***

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №73/2017-рп
Про призначення В.Солодкого головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області


Призначити СОЛОДКОГО Віктора Володимировича головою Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області з 3 квітня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.


Президент України Петро ПОРОШЕНКО

1 квітня 2017 року

 

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – Президент

З квітня збільшиться розмір надбавки для військовослужбовців за виконання бойових завдань у зоні АТО – ПрезидентПочинаючи з квітня цього року розмір грошової винагороди за виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовцям Збройних Сил України буде збільшено до 7500 гривень. Про це повідомив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.«Після консультацій з Міністром оборони, з начальником Генерального штабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

З колегії районної державної адміністрації

31 березня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, представники засобів інформації. На засіданні колегії були розглянуті питання: про стан готовності агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт інформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук; по питанню роботу виконкому Білецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прозвітував Білецький сільський голова Юрій Бугайов. Начальник загального відділу райдержадміністрації Алла Кашперська прозвітувала про підсумки роботи Полонської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2016 році та завдання щодо підвищення її ефективності у 217 році. Окрім цього, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Юрчук ознайомив членів колегії та присутніх з планом роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

31.03.2017.

 

 

Глава держави: Мета Кремля – розділити Європу та розмити її цінності

Президент Петро Порошенко під час виступу на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи» наголосив, що найближчі десять років будуть визначальними як для Європейського Союзу, і для України.
«Противники Європи не заспокояться. Антиєвропейські сили все ще на ногах. Росія буде робити все можливе, щоб зіштовхнути ЄС зі скелі. Кремль ніколи не відкидав спроб побудувати «альтернативну» Європу. Для того щоб це відбулося, вони будуть поширювати невпевненість і недовіру в наших суспільствах», - підкреслив Петро Порошенко, додавши, що Росія сповідує головний та ключовий принцип: розподіляй і володарюй.
«Мета Кремля – розділити Європу та розмити цінності. Доки ця мета існує, ідея взаємного посилення ЄС та Росії є ілюзорною. Не можна стати сильним разом з кимось, хто мислить критерієм «все або нічого». У Кремля лише одне правило: Росія має бути на вершині», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...