Вівторок, 23 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

До уваги жителів району!

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації функціонує дві "гарячі телефонні лінії" з питань призначення житлових субсидій за номерами 3-29-48, 3-20-05.

 

Держенергоефективності ініціює перерахування залишків субсидій на енергоефективність

2016 рік ознаменувався неочікувано високим попитом українців на Урядову програму безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла, а також запуском механізму енергосервісу у бюджетній сфері. У 2017 році  на порядку денному – законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення енергоспоживання у житловому секторі та залучення інвестицій у відновлювану енергетику. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході прес-конференції на тему “Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: підсумки року, що минає, та завдання на 2017 рік”, яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду.

Детальніше...

 

Відбулась колегія райдержадміністрації

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський сьогодні, 28 грудня 2016 року, провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, представники засобів масової інформації. Перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, виступаючи по першому питанню порядку денного, інформував про роботу виконкому Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо здійснення окремих делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Президент підписав Державний бюджет України на 2017 рік

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік.
Петро Порошенко наголосив, що із самого початку, руйнуючи традиції, які були в попередні роки, Уряд своєчасно подав Державний бюджет до Верховної Ради.
Президент нагадав, що бюджет своєчасно і детально був обговорений на засіданні РНБОУ в частини видатків на сектор оборони і безпеки країни. Він також особливо наголосив, що ці видатки складають 5,2% від ВВП і зазначив, що в першу чергу «ці видатки сконцентровані на фінансуванні Збройних Сил України і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а й на фінансування державного оборонного замовлення».
«Вперше ті нові зразки озброєння, які були розроблені за останні два з половиною роки, перейдуть з процесу випробування до безпосередньої постановки на озброєння, що значно посилює бойові можливості наших Збройних Сил», - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що інші силові відомства будуть також забезпечені достатнім фінансуванням.

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

Останнім часом у мережі Інтернет почала з’являтися інформація про те, що представники окремих політичних сил ініціюють надання Хмельницькій області статусу автономії.
З усією відповідальністю заявляю, що ці відомості є неправдивими.  Представники всіх рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області виступають за територіальну цілісність та неподільність України в межах існуючих кордонів, дотримання Конституції та законів України.
Хмельниччина – це Україна. Жителі Хмельницької області завжди були і будуть за Україну унітарну, цілісну, єдину. Інформація про те, що представники нашої області вимагають автономії є фейковою, яку тиражують проросійські інформагентства, з метою дестабілізації ситуації у країні. Автономістських настроїв серед жителів області немає, а є розуміння, що лише наша згуртована позиція та спільна праця є запорукою побудови міцної та квітучої держави, збереження її незалежності та стабільності.
Про випадки розповсюдження інформації, що містить заклики до насильницької зміни, або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність та сепаратизму, прошу  повідомляти правоохоронні органи та місцеві органи влади.
Закликаю правоохоронні органи жорстко реагувати на спробу дестабілізувати ситуацію в області.

З повагою
голова обласної державної адміністрації
Олександр Корнійчук

26.12.2016

 

Відбулося позачергове засідання колегії райдержадміністрації

26 грудня 2016 року заступник  голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський  провів позачергове засідання колегії. На порядок денний було винесено питання про районний  бюджет на 2017 рік. З даного питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Станіслава Сенько.


26.12.2016

 

Молодь обирає здоров'я

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я".
Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій, приватних підприємств щодо підтримки даного молодіжного руху.

Звернення
учасників VIII обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я» до керівників державних установ, підприємців, громадськості
Ми, учасники VIII обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я», представники учнівської молоді Хмельниччини, від імені дітей нашої області, керуючись Конвенцією ООН про права дитини, заявляємо:
ми маємо право:
•    на життя;
•    на здоров’я;
•    на рівень життя, необхідний для нашого фізичного, розумового, духовного, морального та соціального розвитку;
•    на свободу думки, совісті, релігії;
•    на свободу мирних зборів; на захист від посягань на честь і гідність.

Детальніше...