П'ятниця, 22 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президент зустрівся з Комісаром ЄС Аврамопулосом: Швидке запровадження безвізового режиму – спільна мета України та Європейської Комісії

Президент зустрівся з Комісаром ЄС Аврамопулосом: Швидке запровадження безвізового режиму – спільна мета України та Європейської КомісіїПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.Глава держави привітав Комісара з першим візитом в Україну і подякував за активну особисту підтримку у питанні лібералізації візового режиму між Україною та ЄС.Комісар поінформував Президента України про стан розгляду в інституціях Євросоюзу законодавчої пропозиції Єврокомісії про скасування віз. Співрозмовники домовились координувати спільні дії України та ЄК для забезпечення швидкого схвалення позитивного рішення. «Маємо об’єднати зусилля для прискорення запровадження безвізового режиму для громадян України», - зазначив Президент.

Детальніше...

 

***

Інформація про громадську організацію “Громадський інформаційний простір”, що реалізує платформу допомоги родинам загиблих учасників антитерористичної операції – “Люди допомагають людям”.


Мета організації - гідна адресна допомога вищезазначеній категорії осіб.
Детальна інформація за посиланням https://lpl.com.ua

 

Районні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня 2016 року, з нагоди Дня пам’яті та примирення і  71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі  на Площі Слави в м. Полонному пройшов урочистий мітинг в якому взяли участь  ветерани війни, Збройних Сил України, учасники АТО, активісти ветеранських організацій, громадськість, учнівська молодь району, депутати місцевих рад , керівництво та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій, підприємств та установ району.  Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав присутніх з Днем пам’яті та примирення та 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі і зазначив, що Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня.

 

Таким чином Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Детальніше...

 

Оголошення

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 19 по 26 червня 2016 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії. Організаторами поїздками є Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Литовський національний центр крові, Литовська громадська організація "Від серця до серця", Естонська громадська організація "Серце до серця" за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.
Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів,лікарі тощо.

Детальніше...

 

Полонщина вшановує пам’ять жертв нацизму у Другій світовій війні

Закони природи невблаганні, дедалі менше стає серед нас учасників Другої світової війни. Але в наших силах зробити все, щоб не пішла в небуття  правда про війну, велич і глибинні джерела Перемоги, про трагічно дорогу ціну, якою вона була оплачена.  І щоб не обділяти теплом та увагою, уберігати від моральних кривд та матеріальних нестатків кожного ветерана. 06 травня 2016 року, напередодні Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи подвиг наших земляків, які загинули в ті буремні роки, очільники району та міста, ветерани, учнівська молодь та представники громадськості поклали вінки та квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим в роки війни.

 


06.05.2016

 

Великоднє розмаїття

Коли приходить весна, пробуджується і воскресає природа, надходять Великодні свята, а з ними давні звичаї писанкарства, які були знані не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Символічним є те, що давні традиції нашого народу  відроджуються і тепер.  
05 травня 2016 року в Будинку культури з метою виховання духовних цінностей дітей та учнівської молоді відбулося щорічне традиційне дитяче свято «Великоднє розмаїття», яке проходить за ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Цього року виповнюється 20 років з моменту започаткування чудового заходу. 
У рамках свята проведено виставку Великодніх кошиків, пасхальних композицій, українських писанок, виконаних у різних техніках (крашанки, мальованки, дряпанки, мотанки, зернівки, бісерівки, вироби із елементами квілінгу). Поряд із різнобарвними писанками учні загальноосвітніх навчальних закладів представили цікаві зразки давнього Святого Письма та сімейні обереги, які передаються від покоління до покоління, від роду до роду. Не залишила байдужих і виставка писанок родини Нагар.

Детальніше...

 

Сьогодні відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації

29 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного. В засіданні колегії взяли участь  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, голови територіальних громад, сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл, головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівники сільськогосподарських підприємств.

Детальніше...