Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Сьогодні, 18 квітня голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, за участю тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, провів апаратну нараду з начальниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних служб та установ щодо обговорення нагальних проблем і завдань з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Заступник начальника Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Хмельницької області Валентина Янюк проінформувала присутніх про виплати пенсій пенсіонерам району, зокрема вона зазначила, що станом на 16 квітня повністю проведену виплату пенсій на загальну суму близько 20 млн.грн. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай доповів по питанню виплати субсидій, компенсації громадянам на придбання твердого палива та виплати інших соціальних допомог. Заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім. Н.С. Говорун Інна Дерманська та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова своєю чергою зупинились на головних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема вони наголосили на процесі заключення договорів з аптеками району щодо реалізації проекту «Доступні ліки», придбання ліків для хворих на туберкульоз, ремонту покрівлі хірургічного корпусу районної лікарні тощо.

Детальніше...

 

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням! Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну та дарувати щастя та впевненість у майбутньому. Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення нашої рідної Полонщини. Зичу , щоб Божа благодать ніколи не покидала ваші родини. Нехай Господь дарує всім жителям нашого краю радість, мир та злагоду! Христос воскрес!

 

В.Солодкий

голова районної державної адміністрації

 

 

Марина Порошенко: Інклюзивна освіта – це складова загальної освітньої реформи в Україні

Сьогодні нашу область з робочим візитом відвідала Дружина Президента України пані Марина Порошенко. Зустрічали її у місті Старокостянтинові голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Микола Мельничук.
Візит Першої леді України розпочався з відвідин Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу “Спеціалізованої школи І ступеня, гімназії” імені Героя України Сергія Бондарчука. Марина Порошенко разом з учнями  школи продовжили заповнювати сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру».
Хмельниччина стала тринадцятим регіоном України, у якому діти учасників АТО залишили свої сімейні фотографії та побажання про мирне небо над українською землею. І дуже символічно, що створення «Книги Миру» у Хмельницькій області відбулося в навчальному закладі, який носить ім’я нині Героя Небесної Сотні, який загинув на Майдані у лютому 2014 року під час Революції Гідності, а в минулому – вчителя фізики цієї гімназії.

Детальніше...

 

Легалізація «тіньової» зайнятості населення на постійному контролі влади

12 квітня 2017 року з метою легалізації «тіньової» зайнятості населення, забезпечення безпечного проїзду пасажирів у таксі на території району, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, відбулась робоча нарада з керівниками диспетчерських служб таксі 3-16-26 та 3-11-12, а також з приватними підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи з питань легалізації «тіньової» зайнятості населення та керівники контролюючих органів. На порядку денному стояло питання: легалізація працівників служби таксі м. Полонного. По кожному питанню порядку денного були прийняті відповідні рішення, дані доручення які будуть доведені до кожного керівника та приватного підприємця і є на постійному контролі райдержадміністрації.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
12.04.2017

 

Долучились до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Приємно, коли до створення нового насадження долучається якомога більше людей, бо це відчутна допомога лісівникам. До того ж, особиста участь громадян у створенні лісів сприяє вихованню шанобливого ставлення до природи.  11 квітня 2017 року до посадки зелених насаджень долучилися працівники районної державної адміністрації. В рамках заходу на площі 0,5 га було посаджено лісову культуру сосни  на території Полонського  лісництва.

Детальніше...

 

Всеукраїнська акції «Первоцвіт»

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнецова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів. З метою збереження видів рослин, занесених до Червоної книги України, Мінприроди щороку ініціює проведення операції «Первоцвіт». Школярі Полонського району також активно долучились до проведення заходів Всеукраїнської акції «Первоцвіт».

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів апаратну нараду

Сьогодні, 10 квітня голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий , за участю тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського, голови районної ради Олега Янчука, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, голови Понінківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Григорі Матвіїва, провів першу апаратну нараду з начальниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних служб та установ щодо обговорення нагальних проблем і завдань з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. У ході наради Віктор Володимирович познайомився з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ району, їх специфікою роботи та націлив на конструктивну і злагоджену роботу всіх служб району. Окремі керівники інформували про напрямки роботи, завдання відділів та організацій, окреслювали основні проблемні питання. Зокрема, заступник начальника Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Хмельницької області Валентина Янюк проінформувала присутніх про виплати пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай доповів по питанню виплати субсидій, компенсації громадянам на придбання твердого палива та виплати інших соціальних допомог.

Детальніше...