Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
П'ятниця, 17 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З апаратної наради при райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 26 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, начальник управління пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. По питанню нарахування та надання субсидій жителям району, а також виплати інших соціальних допомого доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало. Головний лікар Центру медико-санітарної допомоги та заступник головного лікаря центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Тамара Вичікова та Інна Дерманська відповідно зупинились на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема, вони наголосили на відсутності паливно-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомого та відсутність коштів на невідкладну допомогу. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська доповіла, що всі навчальні заклади повністю забезпечені вугіллям та торфобрикетом і готові розпочати опалювальний сезон. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

 

 

 

 

 

26.09.2016.

 

 


 

 

22 вересня - День партизанської слави

День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. 22 вересня з нагоди Дня партизанської слави біля пам’ятника партизанам та підпільникам в м. Полонному, за участю керівників району, ветеранів, учнівської молоді, відбувся мітинг, приурочений цій події. На заході виступили заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, викладач Полонського аграрного ліцею Валентин Жухевич, партизан Віталій Огороднік , голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. Заступник голови районної державної адміністраці Олександр Вощатинський звертаючись до присутніх зазначив : «Мужнiсть, вiдвaгa тa геpоїзм колишнiх пiдпiльникiв i пapтизaнiв – зaхисникiв piдної землi, якi вибоpювaли пpaво нaшого нapоду нa миp i свободу, pятувaли кpaїну i свiт вiд нaцизму – нaзaвжди зaкapбувaлися в пaм’ятi пpийдешнiх поколiнь.Безмежнa вдячнiсть вaм, доpогi ветеpaни, зa здобуту доpогою цiною пеpемогу, зa paтний подвиг i сaмопожеpтву, зa тяжку пpaцю в повоєннi pоки, зa бaтькiвську пiдтpимку в pозбудовi незaлежної Укpaїни. Сьогоднi, коли вiйськовa aгpесiя нa сходi кpaїни зaтьмapилa нaше небо, кpaщi сини i доньки укpaїнського нapоду, нaщaдки пapтизaнського pуху, знову, зi збpоєю в pукaх, зaхищaють деpжaвнi коpдони, вiдстоюють омpiяну поколiннями свободу Укpaїнської деpжaви. Низький уклiн вaм, доpогi ветеpaни! Щaстя, здоpов’я, злaгоди тa добpобуту вaм i вaшим pодинaм!Свiтлa i вiчнa пaм'ять тим, кого вже немaє сеpед нас». Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх померлих за Україну та поклали квіти до підніжжя пам’ятника партизанам та підпільникам.

 

 

 

 

 

 

22.09.2016.

 

 

Відбулися громадські слухання по питанню отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.

21 вересня 2016 року в залі Будинку Культури села Блидні за ініціативи районної державної адміністрації відбулися громадські слухання по питанню отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.Потреба такого обговорення виникла внаслідок надісланих на адресу райдержадміністрації звернень від жителів с. Блидні та оприлюднення в засобах масової інформації (газеті «Новий шлях» від 08 вересня 2016 року) оголошення «Про намір отримання дозволу здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Бондарук Є.І.», адреса майданчика: Хмельницька область, Полонський район за межами села Блидні.

Детальніше...

 

Президент України провів переговори з Віце-президентом США

Президент України провів переговори з Віце-президентом США 

Під час участі у 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент Петро Порошенко провів зустріч з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом. 
Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та виконання Мінських домовленостей. Петро Порошенко подякував США за посилення санкцій проти Росії. Було домовлено активізувати дипломатичні зусилля для припинення російської агресії проти України. 
Президент Порошенко також відзначив важливість надання Україні третього траншу МВФ і наголосив на рішучості продовжувати реформи. Віце-президент Байден проінформував про готовність надати Україні 1 млрд долларів кредитних гарантій, оскільки Україна виконала всі необхідні умови.

 

Легалізації «тіньової» зайнятості на постійному контролі влади

З метою легалізації «тіньової» зайнятості, забезпечення безпечного проїзду пасажирів у таксі на території району 20 вересня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулась нарада з керівником диспетчерської служби таксі 3-16-26. В роботі комісії взяли участь члени районної робочої групи з питань легалізації «тіньової» зайнятості та керівники контролюючих органів. Комісією розглядалось питання легалізації працівників служби таксі м. Полонного. Підводячи підсумки засідання заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський наголосив, що підвищення соціальних стандартів, рівня життя, добробуту громадян, забезпечення гідної заробітної плати є першочерговими завданнями органів влади. По кожному питанню були прийняті відповідні рішення.

 

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації

20.09.2016.

 

 

Обери свій бренд!

З 19 серпня на офіційному сайті обласної державної адміністрації розпочато голосування за бренд Хмельниччини.

Голосування триватиме до 30 вересня 2016 року.

BMT_branding_khmelnicky_region1_Page_10

IMG_32

IMG_1

IMG_4

 

До Дня працівників лісу

У третю неділю вересня в Україні прийнято відзначати День працівника лісу. Засноване це свято у 1980 році, в той час як Лісове законодавство було прийнято трьома роками раніше, а саме - 16 вересня 1977. З професійним святом лісників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонського міського голови об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський: « Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя Полонщини , нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. Велике спасибі Вам, шановні працівники лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку» - зазначив заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський. Кращих працівників галузі керівники району та міста відзначили Грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад.

 

 

 

 

 

16.092016