Середа, 16 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Зберігаючи традиції…

Навесні пробуджується земля, оживає природа, а з нею — радісні надії та клопоти хлібороба. Після холодних коротких днів і довгих зимових вечорів, що минали колись у тісних хатах за роботою, при тьмяному освітленні, молодь діставала нарешті можливість вийти на залиті сонячним світлом левади, вкриті першою прозеленню пагорби, де дихалось на повні груди і співалося на повен голос. Можна було затіяти гру, повеселитися, радіючи ласкавому сонцю і теплу. Переходячи від покоління до покоління, пісні-веснянки, хороводи, ігри поступово утворили специфічний обряд із чітко визначеним порядком дійства і усталеним пісенним супроводом.
Веснянки, як видно з самої назви, це пісні на честь приходу весни; вони здавна відомі багатьом народам. У різних місцевостях України ці пісні називаються ще гаївками, гагілками, ягілками, яголойками, маївками тощо. Веснянки складають один з найцікавіших за змістом, найбагатший емоційно фольклорно-пісенний цикл, тісно пов'язаний з календарем сільськогосподарських робіт і родинним побутом трудівників. Саме тому у 2016 році був започаткований Районний фестиваль веснянок та гаївок.

Детальніше...

 

Чергова перемога

29 квітня 2017 року ансамбль «VIZAVI» взяв участь в  IV Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі-конкурсі «Спалах зірок» в м. Хмельницький. Метою конкурсу є об’єднати талановитих дітей , дати їм можливість розкрити свої таланти, показати їх широкому загалу та краще пізнати себе.  Колектив  виборов І місце в номінації «бальна хореографія» та Гран Прі в номінації «народна хореографія».


03.05.2017

 

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями

Це відновлення справедливості – Президент про повернення в держбюджет коштів, вкрадених колишніми високопосадовцямиПрезидент Петро Порошенко провів нараду з Генеральним прокурором Юрієм Луценком та Секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим і подякував за блискучу роботу, як була проведена прокуратурою і проведена в суді з повернення коштів, вкрадених колишніми високопосадовцями. «Дуже важливо, що ми нарешті не піаримо наміри, а звітуємо про результати. Результатом є зарахування до державного бюджету суми, яка дорівнює 40 млрд грн.», - наголосив Президент.«Про що це говорить? Про відновлення справедливості. Бо кожна копійка з цих 40 млрд грн. була вкрадена з кишень кожного громадянина нашої держави і зараз відбувається акт справедливості щодо повернення цих коштів народу України. Прозоро і ефективно», - сказав Петро Порошенко.Глава держави наголосив, що йдеться не лише про кошти. «Йдеться про те, щоб злочинці, навіть якщо вони ховаються в Російській федерації, опинилися на лаві підсудних і були засуджені українським судом. Тому я прошу цей темп продовжувати і в найкоротший термін розпочати судове засідання проти колишнього президента Януковича і його зграї», - звернувся до Генерального прокурора Президент.Глава держави також підкреслив, що надзвичайно важливо, щоб та справедливість, коли повертаються ці кошти українцям, була продовжена.

Детальніше...

 

Залучення інвестицій в район – пріоритетне завдання місцевих органів влади

Збільшення залучення інвестицій - це пріоритетне завдання органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, яке є необхідною умовою для забезпечення розвитку економіки району. 27 квітня 2017 року під головуванням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука проведено засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. В засіданні комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та представники Полонської міської, Понінківської селищної рад об'єднаних територіальних громад. В ході засідання розглядались інвестиційні проекти, які реалізовуватимуться на території Полонського району. Зокрема, передбачається заміна газового котла на твердопаливний в с.м.т. Понінка по вул. Перемоги, що забезпечить теплопостачання місцевого дитячого садочка, частково населення селища та Полонського агропромислового центру професійної освіти.

Детальніше...

 

В. Кальніченко: ТОВ «Полонський фарфоровий завод» необхідно відродити

27 квітня в приміщенні Полонського міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод».
В громадських слуханнях взяли участь народний депутат України Роман Мацола, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, власник, директор ТОВ «Керамічна група « Голден Тайл», голова спостережної ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, т. в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, громадськість міста, представники місцевих ЗМІ.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 квітня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто наступні питання: щодо влаштування дітей до ЦСПР «Щасливе дитинство»; влаштування дитини до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка»; питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство» та питання щодо припинення терміну перебування дітей в Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка».

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

27.04.2017.


 

 

З нагоди 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

З нагоди річниці аварії на Чорнобильські АЕС 26 квітня 2017 року  в міському Будинку культури  проведено районний захід, присвячений 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС «Мій біль з роками все сильніший…».  «Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль…Сьогодні минає 31 рік, як 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи», – цими слова ведуча розпочала захід. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих внаслідок тієї страшної трагедії. З привітаннями до присутніх звернулися:  т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, керівник апарату районної ради Юрій Світак,  радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк і помічник консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, на завершення виступив  голова районної спілки  «Союз – Чорнобиль. України », ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Олександр Бацман. Керівники району нагородили учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС грамотами та цінними подарунками. Тематичними  номерами привітали присутніх колективи та солісти  художньої самодіяльності, а також  переглянули документальний  фільм «Розщеплені на атоми». В  читальній залі районної бібліотеки демонструвалась виставка тематичної літератури та архівних документів «Чорнобиль – біль і пам'ять».

Детальніше...