Понеділок, 27 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.
Сьогодні, станом на кінець II кварталу 2017 року, 1635 домогосподарств встановили сонячні панелі. Це майже в 4 рази більше ніж рік тому.
«На підвищений інтерес населення до сонячних панелей вплинув прийнятий у 2015 році Закон України № 514-VIII, яким встановлено та прив’язано до курсу євро «зелений» тариф на електроенергію, вироблену сонячними установками потужністю до 30 кВт. Завдяки цьому тарифу родини можуть заробляти, продаючи надлишок виробленої «чистої» енергії у мережу. У 2017 році таку електроенергію можна реалізовувати за ціною 18,09 євроценти/кВт*год», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...

 

Інформація для власників особистих підсобних господарств

З метою дотримання вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Положення про ідентифікацію та реєстрацію тварин великої рогатої худоби» та забезпечення належної простежуваності харчових продуктів «Від лану до столу».
Відділ агропромислового розвитку   доводить до відома населення  району інформацю щодо  ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

Додаткова інформація


Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації
17.08.2017

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 15.08.2017 року №268/2017-р "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2017 рік"


Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 15.08.2017 року №269/2017-р "Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.1997 №1050, зі змінами), 01.05.2017 р. набули чинності зміни до Положення, якими передбачено, що частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВтг електричної енергії (в разі використання природного газу/електроенергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв»язку ПАТ  «Укрпошта» на підставі списків таких осіб, які подаються до 01 червня поточного року підприємствами виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії.
Управління соціального захисту населення повідомляє про необхідність подання заяви на отримання частини невикористаної суми субсидії до 1 вересня 2017 р.
У випадку прострочення строку подачі відповідної заяви, право отримувача субсидії на отримання частини невикористаної суми субсидії припиняється.
Згідно із статтею 1219 Цивільного кодексу України до складу спадщини не входять права на аліменти, пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом. Враховуючи, що субсидія є адресною безготівковою державною допомогою, у разі смерті отримувача субсидії право на отримання частини невикористаної суми субсидії припиняється з його смертю.


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
01.08.2017

 

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.
«Енергоменеджмент – фундамент, на якому потрібно будувати майбутню роботу з ефективного використання енергоресурсів. Як відомо, завдяки лише енергоменеджменту, без додаткових капіталовкладень, можна досягти до 20% зменшення енергоспоживання в установах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...

 

Відбувся пленум районної ради організації ветеранів України

16 серпня 2017 року в міському Будинку культури відбувся пленум районної ради організації ветеранів України в ході якого обговорено актуальні питання діяльності ветеранської організації району. З основною доповіддю виступив голова районної ради організації ветеранів України Венедикт Куценко. По питанню соціального захисту ветеранів учасникам пленуму доповіла перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова. Окрім цього, з нагоди 30-ї річниці з часу заснування районної організації ветеранів за значний особистий внесок в розвиток ветеранського руху, ініціативність та активну громадську позицію окремих представників ветеранської спільноти району відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

 

16.08.2017.

 

 

Оголошення

Відділ агропромислового відділу повідомляє, що у зв’язку з погіршенням  стану міжгосподарської меліоративної мережі, яка перебуває у комунальній та внутрішньогосподарській власності, внаслідок чого порушується регулювання водно-повітряного режиму ґрунтів, піднімається рівень грунтових вод, підтоплюються сільськогосподарські угіддя, доводимо до відома власників меліорованих земель щодо необхідності проведення ремонтно-доглядових робіт меліоративної мережі, які включають в себе обкошування каналів, вирубування та зрізування чагарнику, очищення гідротехнічних споруд та гирл дренажних колекторів, тощо.
Положення про проведення планово-попереджувальних ремонтів   меліоративних систем і споруд можна скачати тут.

Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації
15.08.2017