Вівторок, 11 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Україна – Європейська держава

11 травня став визначним та історичним днем для всіх українців. Рада Міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України, офіційно завершивши процес надання українцям безвізового режиму.
Сьогодні за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, секретаря міської ради Михайла Кривака, студентської молоді відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.
Вітаючи учасників заходу Олександр Олександрович наголосив, що Рішення про безвіз для українців – це вагомий результат реформ, що відбуваються в державі останні три роки і які перетворять Україну на самодостатню європейську державу, на державу, якою буде пишатись кожен, на державу – де молодь буде будувати своє щасливе життя.
«Ми йдемо непростим шляхом боротьби з російським агресором за власний вибір, за незалежність та суверенітет, – зазначив Олександр Корнійчук, та підкреслив вагому, виважену позицію Президента України Петра Порошенка: «Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом».

Детальніше...

 

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!
Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.
17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту,  як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави Української держави.
Рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 34 європейських країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.
Зникнуть черги в посольства та візові центри. Залишиться в минулому виснажлива тяганина із збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників.

Детальніше...

 

Святкуємо День Європи!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.
Рішення щодо увічнення дати проголошення Декларації Шумана шляхом святкування 9 травня як Дня Європи прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
Щорічно з нагоди свята у Брюсселі, де перебувають керівні органи ЄС, а також у країнах-учасницях ЄС відбуваються офіційні урочистості.
Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Ми воліли б мати не гірший, ніж у ЄС рівень соціального захисту і охорони здоров’я; хотіли б, аби наша молодь могла вдосконалювати свою освіту в Європі, а громадяни України вирушали на відпочинок за кордон без принизливих черг за візами.
З економічної точки зору європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співробітничати на рівних.
Нарешті, так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації: Це моя громадянська позиція

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий сьогодні, 10 травня 2017 року, на власному прикладі доводив важливість донорства, адже саме завдяки здачі крові щороку у всьому світі вдається врятувати тисячі життів. Для України це теж актуально. а надто для виготовлення припаратів та компонентів крові для онкохворих дітей, вагітних та хворих, яким вкрай необхідне переливання крові. Очільник Полонщини здає кров не вперше. «Я переконаний, що у час, коли скільки людей потребує допомоги, ми не повинні лишатися осторонь», - зазначив Віктор Володимирович.

 

 

 

10.05.2017.

 

 

Відбулися святкові заходи, приурочені 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Весна, розквітлі тюльпани завжди асоціюються з Днем Перемоги, котре уособлює в собі неоціненну велич подвигу воїнів Другої світової війни. Найбільш хвилюючим є цей день для сивочолих ветеранів, яким усе важче бувати на таких масових заходах. А тоді, в грізні роки війни, молоді та завзяті, вони без вагань ішли захищати рідну землю, свої родини і не думали про смертельну небезпеку. Низький уклін вам, дорогі захисники нашої Батьківщини, і щира вдячність за відстояні в грізних боях мир і свободу.
9 травня 2017 року на площі Перемоги  відбувся святковий мітинг, приурочений 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  З вітальним словом до ветеранів Другої світової війни та  присутніх звернулися секретар виконкому Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай  та  заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, а ветеран Другої світової війни, партизан-підпільник Віталій Огороднік поділився своїми спогадами про буремні роки війни. Вшановуючи пам’ять та шану за загиблими в роки війни, керівництво району та міста, ветерани, представники трудових колективів організацій, підприємств та установ району, учнівська молодь поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям.


Продовжились районні заходи з нагоди Дня Перемоги святковою ходою та  загальноміським мітингом-реквіємом на Площі Слави в м. Полонному. Відкрила  мітинг та привітала  ветеранів та учасників заходу  з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун.

Голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий  у своєму вітальному слові  зазначив, що всі ми маємо  берегти  у своєму серці гордість за батьків і дідів, які захищали країну і змогли перемогти нацизм та принести свободу нашій державі та світу. «В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля. В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу. Мільйони українців 72 роки тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона навічно завмерла тут в образі битв, окупації, концтаборів, полону, шибениць, братських могил, нужденного тилу, примусової рабської праці. Вона не оминула жодну сім’ю. Кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!», - сказав Віктор Володимирович.

 

Детальніше...

 

Закон України « Про виконавче провадження» в новій редакції

05.10.2016 року вступив в силу  Закон України « Про виконавче провадження » - в новій редакції .  Основними змінами які варто відмітити являються:

Відповідно до ст. 46 даного закону

Черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення вимог стягувачів
1. У разі якщо під час розподілу грошових сум у випадку, передбаченому пунктом 3 частини першої статті 45 цього Закону, стягнутої суми недостатньо для задоволення вимог стягувачів за виконавчими документами, кошти розподіляються виконавцем між стягувачами в такій черговості:
1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою вимоги щодо стягнення з вартості заставленого майна;
2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок кримінального або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку із втратою годувальника;

Детальніше...

 

До Дня пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом. З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму 8 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, помічник-консультант народного депутата України Любов Борозенна, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк спільно з ветеранами району поклали квіти до пам’ятників , пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим нашим землякам в роки Другої світової війни.

 

08.05.2017.