Вівторок, 26 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

01 серпня під головуванням Віктора Солодкого голови Полонської райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглядалося питання: «Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру в Полонському районі (припинення водопостачання м Полонного). На засіданні були присутні т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський, директор КП «Полонне тепловодопостачання» Олександр Тесля, члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ  та організацій району.

 

Детальніше...

 

***

Шановні чоловіки !


Оголошується набір чоловіків на навчальні збори у період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року.
Оплата до 5000 грн.
Харчування та військова форма одягу безкоштовно.
Для офіційно працюючих громадян зберігається середня заробітна плата та місце роботи.
Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і шукаєте адреналіну, екстриму та нових вражень, варто зважити: можливо ця пропозиція саме для Вас?
Тел. для довідок:2-03-77, (067)383-14-37


Полонський РВК
01.08.2017

 

Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися «теплими кредитами» майже на 30 млн грн., що в 4 рази більше ніж у липні 2016 року

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили «теплих кредитів» на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лише 7 млн гривень.
«Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали «теплих кредитів» для ОСББ на 18,5 млн гривень», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Як пояснив С.Савчук, такий шалений попит на «теплі кредити» з боку ОСББ означає одне: держава запропонувала дійсно ефективну програму стимулювання до енергоефективності, а ОСББ усвідомили всі її переваги. Це відшкодування половини і більше витрат при утепленні, зменшення комунальних рахунків вполовину і більше, підвищення комфорту у квартирах та багато іншого.
Сергій Савчук також відзначив, що за два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося понад 1000 ОСББ та ЖБК з різних регіонів України. Вони отримали в державних банках більше 157 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

Детальніше...

 

Робочий візит голови райдержадміністрації Віктора Солодкого до Полонської станції швидкої допомоги

28 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий разом із т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяною Шамрай відвідали з робочим візитом Полонську станцію швидкої допомоги Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де поспілкувалися із головним лікарем Михайлом Савчуком.

 

В ході візиту Віктор Володимирович оглянув територію станції швидкої допомоги, ознайомився з роботою працівників станції. Також голова адміністрації поцікавився ситуацією стосовно опалення приміщення в зимовий період, наявністю необхідних медичних препаратів, паливо-мастильних матеріалів та запчастин для карет швидкої допомоги.

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

27 липня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Солодкого відбулась чергова колегія районної державної адміністрації.
В її роботі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники окремих   структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході  колегії було заслухано інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Станіслави Сенько,  про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року. Про стан виконання законодавчих актів, доручень та указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій з питань здійснення соціальної роботи на території району доповіли присутнім начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Поліщук та в.о. начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Олександр Лобай.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 26.07.2017 №246/2017-р "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

26 липня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 8 питань:
-    2 питань щодо вчинення правочину
-     1 питання щодо звітів опікунів;
-    1 питання щодо перегляду індивідуальних планів; 
-    2 питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство», «Берізка»
-    2 питання щодо позбавлення батьківських прав.

 

Служба  у справах дітей
райдержадміністрації
26.07.2017